Ümit Grace Samur
Paylaşım:
Ümit Grace Samur

Yazar Hakkında:

Ümit Grace Samur, Hacettepe Üniversitesi, İngiliz Dil Bilimi bölümünden mezun olduktan sonra, Akdeniz Üniversitesi T›p Fakültesi’nde okutman, özel okullarda bölüm başkanlığı ve İngilizce öğretmenliği yaptı. 
Temmuz, 2000-2007 aras›nda Amerika-California’da “Monterey Defense Language Institute”da “Assistant Professor” ve Medialocate-USA flirketinde tercüman olarak çalıştı. 
2001-2010 arasında çeşitli kişisel gelişim konular›nda eğitimler ve sertifikalar alarak bugünkü işi olan “Dönüşüm Danışmanlığı ve Eğitim Koçluğu”na adım attı. 
Amerika’da ve Türkiye’de aldığı eğitimler arasında “Universe Charting”, “Life Path Journey in Recognition”, “Holistic Reading”, “Chinese Yuen Healing Method of Chinese Energetics and Power of Instant Healing”, “Energy Awareness”, “Emotional Freedom Technique”, “Basic Hypnotherapy Training”, “Alternative Hynopsis-5 Path Hypnosis and Regression Therapies”, “Reiki I-Reiki II-Reiki III ve Reiki Master”, “Reincarnation and Past Life Regression”, “NLP and Dynamic Spin Release”, “Su Jok-Acupuncture”, “Nefes Koçlu€u”, “Dance Therapy” ve “Eğitim Öğrenci Koçluğu”bulunmaktadır. 
2003’te “Yabancı Dil Öğretiminde Öğrencileri Bağımsız Öğrenen Durumuna Getirme” konulu makalesi, 2004’te From My Heart To Your Kitchen adlı yemek kitabı İngilizce yayımlanmıştır. 2006’da Flight to Fredom adlı İngilizce yazılmış kişisel gelişim kitabı, “Uluslararası Ruhsal Yazarlar Yarışması”na seçilmiş, ilk 25 kitabın arasında yer almıştır. 
2012’de Hayat›n Gizemli Mimar› Cenin; 2017’de Sporda Stres Yönetimi ve Kuflaklararas› Çatışmaya Duygusal ve Zihinsel Çözümler; 2018’de Hayal Dünyamdan Çocuklara adlı masal kitabı ve Koşulsuz Sevgiye Uzanan İçsel Yolculuk; 2019’da basılmış İlişkilerde Zihinden Kalbe Geçiş, Yoğun Stresin Öğrenmeye Etkileri ve Çözümleri ile Gece Masalları yayımlanmış kitapları arasındadır.
Bireysel seansları, atölye çalışmaları ve kitapları kanalıyla kişilerin beden-zihin-ruh sağlığı yerinde, huzurlu ve mutlu bireyler olmaları adına danışmanlık yapmaktadır.

Doğan Kitap Tarafından Yayımlanan Eserleri:

  • Doğan Holding
  • Doğan Kitap
Doğan Yayınları Copyright © 2022 | Tasarım ve Uygulama: Carbon Interaktif