Giriş Yap

Giriş
Şifremi Unuttum

Haftanın öykülerini görebilmeniz için üye olmanız gerekiyor.
Daha önce üye olduysanız giriş yaparak öykü listesini görebilirsiniz.

Üye girişi yapmak için ilgili alanları doldurunuz. Şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" butonunu kullanarak yeni şifre alabilirsiniz.

Gönder

Üye Ol

Sitemize 18 yaş ve üstündeki kullanıcılar üye olabilmektedir.
Doğan Yayıncılık Eğitim ve Ticaret A.Ş (Doğan Kitap) olarak bu üyelik başvuru formu vasıtasıyla topladığımız kişisel verileriniz; 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) ve ilgili mevzuat çerçevesinde; ürün / hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, mal / hizmet satış süreçlerinin yürütülmesi ve mal / hizmet satış sonrası destek hizmetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla, bir sözleşmesinin kurulması için gerekli olması hukuki sebebine dayanarak işlenecektir. Kişisel verilerinize ilişkin haklarınız KVKK'nın 11. maddesinde düzenlenmiş olup; detaylı bilgi için Doğan kitap web sitesinden "Kişisel Veri Aydınlatma Metni"ne ulaşabilirsiniz.

Doğan Yayıncılık Eğitim ve Ticaret A.Ş' nin markaları Doğan Kitap, Doğan Çocuk ve DEX tarafından, üyelik formu ile paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime tercih ettiğim kanallardan web siteleri ile ilgili değişikliklerden ve yeni çıkan kitaplardan haberdar olmak, tanıtım, pazarlama ve özel kampanyalar için ileti gönderilmesini kabul ediyorum.

E-posta:

SMS/MMS:

Telefon:

Kayıt Ol
  • Doğan Holding
  • Doğan Kitap
Doğan Yayınları Copyright © 2022 | Tasarım ve Uygulama: Carbon Interaktif