Dr. İlkay Keskinel
Paylaşım:
Dr. İlkay Keskinel

Yazar Hakkında:

Dr. İlkay Keskinel, 1989 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. İstanbul Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Uzmanlık eğitimini Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı’nda tamamladı. İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü İmmünoloji Anabilim Dalı’nda İmmünoloji (Bağışıklık Bilimi) üzerine doktora yaptı. Memorial Suadiye Poli-kliniği’nde uzman hekim ve başhekim olarak görev yaptıktan sonra Memorial Ataşehir Hastanesi’nde çalışma hayatına devam eden Dr. Keskinel, 2016 yılı itibariyle serbest hekim olarak çalışmaya başladı.

Hastalıkların tanı ve tedavilerinde bütüncül yaklaşımı benimseyen Dr. İlkay Keskinel, 2017-2018 yıllarında Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’ne bağlı olarak, Eczacılık Fakültesi’nde Fitoterapi yüksek lisansını onur derecesiyle tamamladı. Yüksek lisans eğitimi sırasında, “Ekinezya” ve “Alerjik Astım Tedavisine Destek Bitkisel Ürünler” başlıklı iki proje hazırladı. Tüm bu eğitimlerine 2018-2019 yılları arasında aldığı “Fonksiyonel Tıp Eğitimi” ve “Apiterapi Eğitimi” eklendi.

Dr. İlkay Keskinel’in ulusal ve uluslararası kongrelerde sunulmuş bildirileri, yerli ve yabancı tıbbi dergilerde yayımlanmış makaleleri, yayımlanmış tıbbi çevirileri ve katkıda bulunduğu kitaplar bulunuyor. Dr. Keskinel, çeşitli kurumsal şirketler, eğitim kurumları, dernekler ve işyerlerinde bütüncül tıbba yönelik, farkındalığı artırıcı seminer ve eğitimler vermeye devam ediyor.

Doğan Kitap Tarafından Yayımlanan Eserleri:

  • Doğan Holding
  • Doğan Kitap
Doğan Yayınları Copyright © 2022 | Tasarım ve Uygulama: Carbon Interaktif