Berrak Koyuncu Demirci
Paylaşım:
Berrak Koyuncu Demirci

Yazar Hakkında:

Berrak Koyuncu Demirci, 1977 yılında İstanbul’da doğdu. İstek Vakfı, Tarabya Kemal Atatürk Lisesi’nin ardından üniversiteye Miami, Boca Raton’da Lynn University’de Moda Tasarımı dalında başlayıp Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldu. 2000 senesinde İstanbul’a dönünce yakın bir arkadaşıyla e-commerce işine girdiyse de, ekonomik krizden etkilenip bu girişimi sonlandırdılar. Farklı işlerde çalışırken, okul yıllarında basketbol oynarken yaşadığı sakatlıklardan dolayı fizik tedavi amaçlı başladığı pilates uygulamalarını ilerletip sertifikasını aldı ve evlenene kadar özel pilates eğitmenliği yaptı.

Bir yandan da baba mesleği olan tekstilde gönlü olduğu için yine başka bir yakın arkadaşıyla kurduğu “La Bambola” markasını bir süre sonra tek başına yürütmeye karar verdi ve halen aktif olarak ilkbahar/yaz için koleksiyonlar tasarlayıp üretiyor.

Bütün arkadaşları evlenip aile kurmuşken, o pilates dersi verdiği dönemde vakit buldukça dünyayı dolaştı, uzak diyarlara yolculuk yaptı ve nihayet 38 yaşında evlenip, 40 yaşındayken kızıyla aynı gün 40’ladı... Ancak hayatın tozpembe olmadığını bir gecede öğrendi. Ve asıl hikâyesi 22 Nisan 2020’de başladı... Şimdilerde kızı Maya’yı yetiştirirken konfeksiyon üretiminin yanı sıra pilates eğitmenliğine de devam ediyor.

Instagram: @berrakkoyuncu_d

Doğan Kitap Tarafından Yayımlanan Eserleri:

  • Doğan Holding
  • Doğan Kitap
Doğan Yayınları Copyright © 2022 | Tasarım ve Uygulama: Carbon Interaktif