Hayatın Güzel Yüzü
Paylaşım:
Hayatın Güzel Yüzü
Bu Kitabı Satın Alın

Kitap Künyesi:

Barkod: 9789752935846

Sayfa Sayısı: 112

Ebat: 14 x23 cm

Yayın Tarihi: Mayıs 2007

Kategori: Sağlık

Kitap Hakkında:

Yüzyılın mucizesi botoksla ilgili merak ettiğiniz her şey ve yüz güzelliği için estetik tıp alanında kullanılan en yeni yöntemler.

Kitap Hakkında:

Yüzyılın mucizesi botoksla ilgili merak ettiğiniz her şey ve yüz güzelliği için estetik tıp alanında kullanılan en yeni yöntemler.

Yazar Hakkında:

Uzman Doktor Ceyda Şener, İzmir’de doğdu. 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra uzmanlığını, aynı üniversitede Anesteziyoloji Ana Bilim Dalı’nda yaptı. Beş yıl boyunca, çeşitli hastanelerde çalıştı. Estetiğe ve güzelliğe olan tutkusu nedeniyle, medikal estetik alanında çalışmayı seçti. Bu konuda dünyadaki yenilikleri, kurs ve kongreleri takip eden Şener, 2000 yılında Paris’te, “Societe Francaise de Mesotherapie” ve “International Master Course of Aging Skin”e katıldı. Botoks uygulaması, dolgu maddeleri enjeksiyonları ve mezoterapi konusunda eğitim aldı. 2001 yılından bu yana çalışmalarını İstanbul Levent’te, antiaging, medi-spa ve estetik tıp uygulamalarını bir arada toplayarak güzellik alanında bir ilke imza atan Sculpture’da sürdürüyor. Halen Paris’te iki yıllık “Hormone Replacement Nutrient Therapies” konusunda eğitim programına devam eden Uzman Doktor Ceyda Şener, International Master Course of Aging Skin’nin (IMCAS) üyesi ve Türkiye Estetik Tıp Derneği’nin genel sekreteridir. Yazarın Sayfası Yazarın Sayfası
  • Doğan Holding
  • Doğan Kitap
Doğan Yayınları Copyright © 2022 | Tasarım ve Uygulama: Carbon Interaktif