Etkinlikler

Doğan Kitap, Doğan Holding ve Egmont Holding ortak markasıdır.

Zamanlamanın Gücü 2018

Kitap Hakkında:

Büyük Devrimler Yılı

Bilsem o gün zam isterdim!

Bilsem beklemez o gün tatile çıkardım! Ah bilsem asla bunu ona o gün söylemezdim!

Ah bilsem...

Artık bileceksiniz!

Şans dediğin doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle, doğru şeyleri yapmak değil mi? İşte size fırsat! Zamanın sihirli ipliği artık elinizin altında, onu istediğiniz gibi dokuyabilirsiniz...

Astrolog Dinçer Güner ve Naz Bayatlı yoğun bir çalışma sonunda, bir yıl boyunca hayatınızı planlamakta kullanabileceğiniz mükemmel bir rehber hazırladılar. 2018 yılı boyunca hangi tarihler hangi iş için uygun, hangi iş için sakıncalı,

hangi gün bolluk akıyor, hangi gün aksama var, ne zaman saç kestirilebilir, bankadan borç alınabilir, sevgiliye evlenme teklif edilebilir, parti verilebilir, seyahate çıkılabilir?


Merakınızı bu rehberle gidereceksiniz.

 

Yazar Hakkında

Dinçer Güner, 29 Nisan 1984’te İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitiminin ardından bir süre basın danışmanlığı ve kitap editörlüğü yaptı. Daha sonra, en büyük hobisi olan astrolojiyi profesyonel bir işe dönüştürmek için 2007-2009 yılları arasında Öner Döşer’in kurmuş olduğu AstroArt Astroloji Okulu’nda temel ve ileri seviye Klasik astroloji derslerine katılarak mezun oldu ve ustalık belgesi aldı. Ardından Merih Akalın’dan Hint (Vedik) astroloji dersleri ile psikolojik dinamikleri çok iyi anlayabilmek adına Prof. Dr. Mehmet Zararsızoğlu’ndan sistem dizimleri ve aile dizimleri üzerine psikoterapi eğitimi aldı. “Tavrın değişirse, kaderin değişir” diyen Güner, şimdilerde, kendi kurduğu Türkiye’nin en çok takip edilen astroloji blogunda önemli gökyüzü olayları ve kişiler üzerindeki etkilerini yazıyor, bireysel danışmanlık, astroloji eğitimi ve seminer çalışmalarına devam ediyor. Aynı zamanda Sözcü gazetesi, Morhipo ve Marie Claire dergisinde ve kişisel blogunda düzenli yazılar yazıyor, televizyon programlarına konuk olarak tüm okuyucu ve izleyicilerine gökyüzünün etkileri hakkında bilgiler veriyor. Güner’in Zamanlamanın Gücü serisi dışında yayımladığı diğer kitapları şunlardır: 2013 Astroloji Rehberi ve Burçlar, 2014 Senin Yılın.

Naz Bayatlı, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İngilizce bölümünden mezun olduktan sonra İngiltere’deki London School of Economics’te İşletme okudu. Uzun yıllar Avustralya’da yaşadı ve çalıştı. Asya Pasifik ve Aborijin halklarının kültürlerini, inanışlarını ve spiritüel uygulamalarını araştırdı ve Doğu felsefesi ile ilgilendi. NLP alanında “Mastır Pratisyen Sertifikası” alarak astrolojik danışmanlıklarında danışanların kendileri ile ilgili farkındalık algısını geliştirmelerine katkı sağlamaya yöneldi. Astrolojiye olan yoğun ilgisi 2005 yılında başladı. Üç yıllık Modern astroloji eğitimini Hakan Kırkoğlu’nun Göklerin Bilgeliği Okulu’nda başarıyla tamamladıktan sonra, Klasik astroloji tekniklerini öğrenerek ortaçağ ve Helenistik dönem astroloji yöntemleri ve uygulamaları üzerine eğitim aldı. 2010 yılından beri astroloji alanında konuşmalar ve seminerler düzenliyor, Batı astrolojisi, Klasik astroloji, Ezoterik ve Karmik astroloji alanında eğitimler veriyor ve profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapıyor.

Doğan Kitap tarafından yayımlanan eserleri
 
Paylaşım
 
 
 
 
 
Zamanlamanın Gücü 2018

ISBN: 978-605-09-4821-9
Sayfa Sayısı: 336
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2017
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 25.00 TL

SATIN AL
D&R Idefix Kitap Yurdu Hepsi Burada Pandora