Etkinlikler

Doğan Kitap, Doğan Holding ve Egmont Holding ortak markasıdır.

Tahterevallide Dengede Durma Sanatı

Kitap Hakkında:

Bütün hayatı dengedeydi. Ta ki kocasının, en yakın arkadaşıyla birlikte olduğunu öğrenene kadar. O zaman tahterevalliden düştüğünü fark etti…

Yaraya bastırmak acıyı gerçekten de geçirir mi?

Pauline için hayat güllük gülistanlıktır. Sevgi dolu bir eş, üç çocuk, rahat bir hayat… Velhasıl mutlu bir kadındır. Beyaz atlı prensiyle mutlu mesut yaşarken tahterevalliye kaçak binen bir yolcu –ki o Pauline’nin en yakın arkadaşıdır- bütün dengeleri altüst eder.

Halbuki Pauline biraz dedikodulara kulak kabartsa yaklaşan felaketi öngörecektir. Ama hayır, o çok iyi niyetli biri olduğundan ne dedikodulara kulak asar ne de imaları kurcalar. Ta ki kocasının, en yakın arkadaşıyla birlikte olduğunu ve boşanmak istediğini öğrenene kadar. O zaman tahterevalliden düştüğünü fark eder.

Nefret ve acıdan kıvranan umutsuz ev kadınımızın imdadına psikiyatr annesi yetişir. Tavsiyesi basittir: Kötülüğün kaynağını kurut. Pauline de tavsiyeye uyar ve sabık kocası Yann’ı öldürür. Tabii sadece kafasında… Fakat bir gün Yann gerçekten ortadan kaybolur, ve gözler Pauline’e çevrilir…

 

Yazar Hakkında

1970’te doğan Emmanuelle Urien, Toulouse’da yaşamaktadır. Birçok roman ve öykü kitabı bulunan yazar aynı zamanda çevirmenlik ve müzisyenlik yapmaktadır.

Doğan Kitap tarafından yayımlanan eserleri
 
Paylaşım
 
 
 
 
 
Tahterevallide Dengede Durma Sanatı

Orijinal adı ve dili:
L'art délicat de rester assis sur une balançoire

ISBN: 978-605-09-2789-4
Sayfa Sayısı: 160
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Temmuz 2015
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 15.00 TL

SATIN AL
D&R Idefix Kitap Yurdu Hepsi Burada Pandora