Etkinlikler

Doğan Kitap, Doğan Holding ve Egmont Holding ortak markasıdır.

Sadeleştir

Başarılı İşletmelerin Büyük Sırrı

Çeviren: Zeynep Koçak

Kitap Hakkında:

Oyunun kurallarını değiştirin


Henry Ford, ünlü T Modeli'ni her yıl daha da ucuza satabilmek için herkesi seferber etmişti. Steve Jobs, iPod'un tasarım sürecinde, bir ekrana ulaşmak için üç kereden fazla tıklamak gerekirse küplere binerdi. Ingvar Kamprad, Yılın İşadamı Ödülü'nü almaya otobüsle gitmişti. Sadelik, işleri kolaylaştırıyordu. 80/20 Kuralı'nın yazarı Richard Koch ile Greg Lockwood başarılı işletmelerin büyük sırrını açıklıyor: İşi, ürünü, fiyatı ya da piyasayı sadeleştirdiler. Ve dünya bir daha hiçbir zaman eskisi gibi olmadı. McDonald's'tan Apple'a, IKEA'dan Uber'e; sadeleştirme ustalarının deneyimleriyle şirketinizde devrim yapın.


80/20 Kuralı'nın babası konuştuğunda, bize dinlemek düşer.

– Tim Francis, Profit Factory'nin kurucusuSadeleştir, pek çoğunun yapmayı vaat ettiği ama pek azının başarabildiğini yapıyor. Bu kitabı sadece okumak yetmez, çalışmalı, hatta hatmetmeli.

– George Contos, Growing Up Metric'in yazarı

 

Yazar Hakkında

Richard Koch, yönetim danışmanlığından yetişmiş bir girişimci ve yazar. 80/20 Kuralı’nı uygulayarak kişisel yatırımlarıyla bir servet elde etti. Geçmişte BCG ve Bain & Company’de çalışan Koch, kendi şirketi LEK Consulting bünyesinde danışmanlık veriyor. Yirmiden fazla kitabı olan yazar, Cebelitarık’ta yaşıyor.

Yazar Hakkında

Greg Lockwood, Londra merkezli girişim sermayesi şirketi Piton Capital’ın kurucusu. Richard Koch’la beraber Superconnect’i de yazdı.

Doğan Kitap tarafından yayımlanan eserleri
 
Paylaşım
 
 
 
 
 
Sadeleştir

ISBN: 978-605-09-5442-5
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Ağustos 2018
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 29.00 TL

SATIN AL
D&R Idefix Kitap Yurdu Hepsi Burada Pandora