Etkinlikler

Doğan Kitap, Doğan Holding ve Egmont Holding ortak markasıdır.

Bunaltı

Kitap Hakkında:

İlk kitabıyla özellikle genç okurların büyük ilgisini çeken Burak Parmaksız'dan sarsıcı bir roman!


"Gözlerinin baktığı yerde görmek istediği son kişi vardı. Bildiği bütün duaları etti. Arapça. Dualar bitince Türkçe yalvardı. İçinden. Kime yalvardığını bilmiyordu. Önemi yoktu. Asya o an bir karıncadan bile yardım isteyebilirdi. İnsan olmayan herkesten, her şeyden. Önce ayak parmakları, sonra da bütün vücudu buz kesti. Kalbinin atış hızını ölçebilecek bir teknoloji yoktu henüz. Şanssızdı Asya. Bunu biliyordu. Korktuğunda yardım isteyebileceği bir annesi veya babası yoktu. Dudakları mühürlendi; hiç ses çıkaramadı. Hayat durdu. İnsanlık durdu ve dokuz yaşına yeni basmış küçük bir kıza korkmayı öğretti.”


Ölümle yaşam, hayalle gerçek arasında gidip gelen; madde bağımlısı kimsesiz bir kızın İstanbul'da başlayıp Amsterdam'a uzanan, kelimenin tam anlamıyla acımasızlıkla dolu hikâyesi...


 

Yazar Hakkında

Sakarya'da doğdu. 1999 depreminin ardından ailesiyle birlikte Samsun'a taşındı. Yaklaşık üç yıl kadar orada kaldıktan sonra tekrar Sakarya'ya döndü. Ortaöğretim ve lise eğitimini burada tamamladı. Üniversite sınavına üçüncü girişinde Maltepe Üniversitesi Uçak Teknolojisi Bölümü’nü kazanarak İstanbul'a yerleşti. Fakat hiçbir şey planladığı gibi gitmedi. Bölümü ile arası iyi olmadığı için ikinci senenin yarısında üniversiteden ayrıldı. Bir süre kurumsal şirketlerin dijital pazarlama departmanlarında çalıştı. Reklamcılıkla ilgilendi. Ardından yazı ile tanıştı ve hayatı bütünüyle değişti. Kendini sadece edebiyata verdi. Ruhsal hastalıklara yakalandı. Bu sırada Hayalperest'i yazdı. Kitap, okur tarafından büyük bir ilgi gördü. Çeşitli dergilerde yazmaya başladı. Halen Ayı dergisinde aylık yazılarına devam ediyor.

Doğan Kitap tarafından yayımlanan eserleri
 
Paylaşım
 
 
 
 
 
Bunaltı

ISBN: 978-605-09-4175-3
Sayfa Sayısı: 176
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Mart 2017
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 17.00 TL

SATIN AL
D&R Idefix Kitap Yurdu Hepsi Burada Pandora