Etkinlikler

Doğan Kitap, Doğan Holding ve Egmont Holding ortak markasıdır.

Ateş ve Öfke

Trump Beyaz Sarayı’nın İçyüzü

Çeviren: Cesi Mizrahi

Kitap Hakkında:

"Michael Wolff, Amerika'yı temelinden sarsacak bir kitap yazdı."

― The Guardian


"Uydurma bir kitaptır. Michael Wolff'u Beyaz Saray'a sokan şapşal Steve'di, kendileri bu yüzden şimdi iş arıyor."

― Donald Trump


2017'de ABD'nin 45. Başkanı olarak Beyaz Saray'a yerleşen emlak kralı Donald Trump, Ateş ve Öfke'nin yayımlanmasını engellemek için büyük çaba sarf etti. Gazeteci Michael Wolff'un, çiçeği burnunda Başkan ve ekibiyle yaptığı birebir görüşmelere dayanan kitap, yayımlandığı anda New York Times çoksatarları arasına girdi, dünyada da milyonlarca okura ulaştı.


Donald Trump, Başkan olacağına inanıyor muydu? FBI Direktörü Comey neden görevden alındı? Güvenlik danışmanı Flynn Rusya'dan rüşvet aldı mı? Gerçek First Lady kim? Trump'ın kızı Ivanka ile damadı Jared, iktidar oyunlarının neresinde? Steve Bannon'ın Trump'ın başarısındaki rolü ne?


Amerika' nın tarihteki pek çok başkanı dünyayı birbirine kattı. Donald Trump işe kendi ülkesinden başladı. Ateş ve Öfke, Beyaz Saray'ın alışılmadık ev sahibinin gerçekçi bir portresi.

 

Yazar Hakkında

Ödüllü gazeteci Michael Wolff, Vanity Fair, New York, The Hollywood Reporter, USA Today ve The Guardian’da yazıyor. Medya devi Rupert Murdoch’ın biyografisi Haberlerin Efendisi’nin de aralarında olduğu altı kitap kaleme alan Wolff, Manhattan’da ailesiyle yaşıyor.

Doğan Kitap tarafından yayımlanan eserleri
 
Paylaşım
 
 
 
 
 
Ateş ve Öfke

ISBN: 978-605-09-5232-2
Sayfa Sayısı: 344
Ebat: 13.5×19.5 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2018
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 33.00 TL

SATIN AL
D&R Idefix Kitap Yurdu Hepsi Burada Pandora