Siyah Kan

Çeviren: Şevket Deniz

Kitap Hakkında:

J. C. Grangé yine işbaşında. 2003 yılında çıkardığı romanı "Kurtlar İmparatorluğu"yla hem dünyada hem de ülkemizde ününe ün katan Grange yeni kitabıyla Türkçe’de. Yine kanlı, yine delice, yine korkutucu bir roman var karşımızda: "Siyah Kan".Yazarın bir yıl gibi kısa bir sürede kaleme aldığı kitap serbest dalış şampiyonu bir katil ile eski paparazzi, kötülük fikrine ve kaynağına takıntılı bir gazeteciyi karşı karşıya getiriyor. Katil hapiste… Ama daha önce Kamboçya, Tayland, Malezya’da kan dökmüş. Kadınların kanı… Gazetecinin onunla temasa geçmek için oynadığı oyun romanın temelini oluşturuyor. Ama katil bu yemi bir süre sonra yutmuyor. İşte gerçek heyecan da orada başlıyor. Kim av, kim avcı, birbirine karışıyor. Grangé hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak bir roman "Siyah Kan". Paris’ten Asya’ya doğru deliliğin sınırında bir yolculuk… Dört yüz küsur sayfalık gerilimli bir kâbus… Çok çekici… Yazarın ustalığı kendini bir kez daha çarpıcı bir şekilde gösteriyor. "Siyah Kan"ı okurken kötülüğün ve kötülerin dünyasına doğru nefes nefese bir koşu tutturduğunuzu fark ediyorsunuz. Bu çılgınca koşuya karşı koymak imkansız!

 
Jean-Christophe Grangé
Jean-Christophe Grangé

Yazar Hakkında

1961’de Fransa’da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı. Paris-Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye’de aylarcamçok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini, Koloni, Ölü Ruhlar Ormanı ve Sisle Gelen Yolcu adlı kitapları Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

kurşun tehlike terazi hindistan deloitte parti polis stalin manyak cafer mektup ecinniler hırs pir cıa anna karenina stasi mısır kürtaj istanbul üniversitesi liman doğu perinçek tevrat matematik türkiye nâzım hikmet yemek donka vedat lezzet dar’a durmak 1960 ihtilali dönmeler yengeç tiyatro dede aksiyon aşiret spiritüel kahire izmir berlin duvarı ahmet şık dışarısı osmanlı imparatorluğu bir olmak fehiman bağdat uyuşturucu yay selanik fanlo örgüt zombi müzik atatürk maeve binchy hacıbektaş 1908 devrimi doris day gezi kadınlar hayal kırıklığı koç stavrogin komünist nuriye akman şeytan şehbal boğa hayatın anlamı yoksulluk burçlar oğlak porno fethullah gülen sultan çehov özal yahudi nedim şener şiva vahası özgürlük mitologya cep kitap kolera türk türk sineması kan içiciler çocuk bakımı oyun cellat mezarlığı hrant dink kimlik adres mimesis azınlık ege parmak izi yalnızlık mizah hapishane korsan kitap soruşturma ibrani anı italya çalışan kadınlar felsefe musevi otel uzay çocuk şiddeti iskenderiye reis akp comala kasabası köpekbalığı ikizler sakkara kan gülbang islam balık kanada oda naziler serenad gogol cezaevi izak babel anne musa mübin milliyet dublin kaçış sırrı bektaş küba devrimi acı aydınlık çocuk dili tasavvuf puşkin siyonizm hayal zeka lokanta çevre koruma küba kanser siyaset referans kutlukhan perker banker kastelli dişi ergen kızlar tolstoy kurtuluş haldun taner şiir astroloji berlin vaat edilmiş topraklar ekonomi masal firavun cinayet aşk ve macera suç jack öykü kadın erkek ilişkileri etki ajanları kemikliler yaşar nabi nayır edebiyat kehanet anlatı ajanda israil ölüler türklük tkp islamiyet göç yahudi bilim insanları operasyon kapatılma dostoyevski facebook struma istihbarat ilişki erich auerbach başkalarının kokusu fetih mekan gözyaşı ego rekabet dna trakya dağ allah aile ilişkileri gabriel garcia marquez ergenekon başak tarikat mübadele bektaşilik anneler ve kızları ingilizce kâhin macera kız arkadaş hitler schubert melek katil londra hayvan hakları hz. ali yahudiye romantik komedi kasaba antoloji beslenme brezilya idam ihanet deprem mitoloji memet fuat kıskançlık sinema bestseller şiddet roman yılmaz güney fidel castro intikam delil mutfak bedeviler yazar onat kutlar vampir kastelli futbol büyük iskender komplo teorisi akrep osmanlı aslan emniyet’te fethullahçı örgütlenme işkence kapancı kova roman kahramanı laik mafya keşanlı ali destanı soykırım latin amerika edebiyatı devrim sabri uzun soner yalçın anne çocuk istanbul sufilik venedik hacı bektaş veli papaz tarih erkek arkadaş pedro parama kadın maya televizyon gerilim feminizm kimlik çatışması necip hablemitoğlu hanefi avcı kapo meksika korucu köyü stiletto tüccar fotoğraf nazlı ılıcak ali albayrak hallacı mansur aşk oğuz atay cinler iş dünyası yaşlı nick kerime nadir
 
Siyah Kan

Orijinal adı ve dili:
La Ligne Noir
Fransızca
ISBN: 978-975-991-433-2
Sayfa Sayısı: 432
Ebat: 14×23 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2005
22. Baskı: Eylül 2007
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL