Etkinlikler

Nazlı Eray İmza Günü

07 Mart 2015, 14.00 - CNR Kitap Fuarı
 

Doğu Yücel İmza Günü

07 Mart 2015, 14.00 - CNR Kitap Fuarı
 

Cüneyt Ülsever İmza Günü

08 Mart 2015, 14.00 - CNR Kitap Fuarı
 

Mario Levi İmza Günü

08 Mart 2015, 14.00 - CNR Kitap Fuarı
 

Ali Kırca İmza Günü

08 Mart 2015, 15.00 - D&R Ankara Tunalı
 

Siyah Kan

Çeviren: Şevket Deniz

Kitap Hakkında:

J. C. Grangé yine işbaşında. 2003 yılında çıkardığı romanı "Kurtlar İmparatorluğu"yla hem dünyada hem de ülkemizde ününe ün katan Grange yeni kitabıyla Türkçe’de. Yine kanlı, yine delice, yine korkutucu bir roman var karşımızda: "Siyah Kan".Yazarın bir yıl gibi kısa bir sürede kaleme aldığı kitap serbest dalış şampiyonu bir katil ile eski paparazzi, kötülük fikrine ve kaynağına takıntılı bir gazeteciyi karşı karşıya getiriyor. Katil hapiste… Ama daha önce Kamboçya, Tayland, Malezya’da kan dökmüş. Kadınların kanı… Gazetecinin onunla temasa geçmek için oynadığı oyun romanın temelini oluşturuyor. Ama katil bu yemi bir süre sonra yutmuyor. İşte gerçek heyecan da orada başlıyor. Kim av, kim avcı, birbirine karışıyor. Grangé hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak bir roman "Siyah Kan". Paris’ten Asya’ya doğru deliliğin sınırında bir yolculuk… Dört yüz küsur sayfalık gerilimli bir kâbus… Çok çekici… Yazarın ustalığı kendini bir kez daha çarpıcı bir şekilde gösteriyor. "Siyah Kan"ı okurken kötülüğün ve kötülerin dünyasına doğru nefes nefese bir koşu tutturduğunuzu fark ediyorsunuz. Bu çılgınca koşuya karşı koymak imkansız!

 
Jean-Christophe Grangé
Jean-Christophe Grangé

Yazar Hakkında

1961’de Fransa’da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı. Paris-Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye’de aylarcamçok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini, Koloni, Ölü Ruhlar Ormanı ve Sisle Gelen Yolcu adlı kitapları Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

ecinniler ibrani pir tarih nazlı ılıcak banker kastelli korucu köyü kapancı türk televizyon keşanlı ali destanı nedim şener doğu perinçek romantik komedi emniyet’te fethullahçı örgütlenme anlatı fetih mafya çocuk şiddeti 1908 devrimi polis ergenekon özgürlük katil kastelli trakya fethullah gülen ergen kızlar dede yaşar nabi nayır deprem maeve binchy kürtaj kan içiciler kolera yemek burçlar stalin hacı bektaş veli brezilya edebiyat kaçış hayvan hakları mutfak porno aslan hitler matematik gogol kapo otel musevi cinler deloitte jack azınlık oğuz atay ego islamiyet oyun ingilizce öykü kemikliler kız arkadaş puşkin şiva vahası sabri uzun sırrı bektaş bir olmak kimlik dışarısı kanser cinayet intikam tkp roman sinema necip hablemitoğlu mısır osmanlı imparatorluğu antoloji astroloji tasavvuf vaat edilmiş topraklar kerime nadir macera yaşlı nick bestseller uyuşturucu işkence ahmet şık yazar kadın küba devrimi başkalarının kokusu çalışan kadınlar hrant dink tevrat aşiret aile ilişkileri istanbul üniversitesi naziler delil latin amerika edebiyatı serenad fehiman ilişki yılmaz güney israil adres tüccar erkek arkadaş ölüler göç reis izak babel melek gezi çehov gözyaşı şiir italya kova çocuk bakımı haldun taner gülbang meksika operasyon roman kahramanı lokanta devrim allah anneler ve kızları kurtuluş sufilik cellat mezarlığı kapatılma hırs onat kutlar yahudi bilim insanları şiddet yalnızlık manyak cafer masal atatürk beslenme ege islam ali albayrak berlin akrep liman cezaevi nuriye akman aydınlık iskenderiye kadınlar kurşun felsefe komünist papaz suç nâzım hikmet istihbarat kadın erkek ilişkileri kanada kıskançlık milliyet istanbul hanefi avcı facebook komplo teorisi mimesis dublin hallacı mansur mübadele bedeviler maya kan izmir şeytan şehbal yengeç uzay mitologya ihanet siyaset anı lezzet kimlik çatışması erich auerbach örgüt schubert türkiye korsan kitap tehlike aşk ve macera dişi comala kasabası köpekbalığı ajanda anne dostoyevski vedat yoksulluk pedro parama yay firavun ekonomi kasaba iş dünyası fanlo soykırım hindistan çocuk dili acı stasi gabriel garcia marquez kahire başak terazi sakkara stavrogin parti gerilim soner yalçın rekabet dna donka cep kitap hayatın anlamı laik mizah akp londra mekan parmak izi tiyatro müzik referans türk sineması anne çocuk tarikat selanik mübin musa tolstoy stiletto venedik mektup cıa boğa idam hayal 1960 ihtilali berlin duvarı dar’a durmak kehanet oda kâhin yahudi hz. ali struma anna karenina aşk spiritüel siyonizm sultan bağdat oğlak özal memet fuat doris day türklük kutlukhan perker yahudiye vampir küba hacıbektaş fidel castro etki ajanları osmanlı büyük iskender futbol dağ zombi fotoğraf mitoloji dönmeler hayal kırıklığı koç feminizm hapishane aksiyon bektaşilik balık soruşturma zeka çevre koruma ikizler
 
Siyah Kan

Orijinal adı ve dili:
La Ligne Noir
Fransızca
ISBN: 978-975-991-433-2
Sayfa Sayısı: 432
Ebat: 14×23 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2005
22. Baskı: Eylül 2007
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL