Etkinlikler

Ali Kırca İmza Günü

29 Kasım 2014, 15.00 - D&R Meydan AVM
 

Ali Kırca İmza Günü

06 Aralık 2014, 15.00 - D&R Marmara Forum AVM
 

Ali Kırca İmza Günü

13 Aralık 2014, 15.00 - D&R Ankara Taurus
 

Siyah Kan

Çeviren: Şevket Deniz

Kitap Hakkında:

J. C. Grangé yine işbaşında. 2003 yılında çıkardığı romanı "Kurtlar İmparatorluğu"yla hem dünyada hem de ülkemizde ününe ün katan Grange yeni kitabıyla Türkçe’de. Yine kanlı, yine delice, yine korkutucu bir roman var karşımızda: "Siyah Kan".Yazarın bir yıl gibi kısa bir sürede kaleme aldığı kitap serbest dalış şampiyonu bir katil ile eski paparazzi, kötülük fikrine ve kaynağına takıntılı bir gazeteciyi karşı karşıya getiriyor. Katil hapiste… Ama daha önce Kamboçya, Tayland, Malezya’da kan dökmüş. Kadınların kanı… Gazetecinin onunla temasa geçmek için oynadığı oyun romanın temelini oluşturuyor. Ama katil bu yemi bir süre sonra yutmuyor. İşte gerçek heyecan da orada başlıyor. Kim av, kim avcı, birbirine karışıyor. Grangé hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak bir roman "Siyah Kan". Paris’ten Asya’ya doğru deliliğin sınırında bir yolculuk… Dört yüz küsur sayfalık gerilimli bir kâbus… Çok çekici… Yazarın ustalığı kendini bir kez daha çarpıcı bir şekilde gösteriyor. "Siyah Kan"ı okurken kötülüğün ve kötülerin dünyasına doğru nefes nefese bir koşu tutturduğunuzu fark ediyorsunuz. Bu çılgınca koşuya karşı koymak imkansız!

 
Jean-Christophe Grangé
Jean-Christophe Grangé

Yazar Hakkında

1961’de Fransa’da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı. Paris-Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye’de aylarcamçok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini, Koloni, Ölü Ruhlar Ormanı ve Sisle Gelen Yolcu adlı kitapları Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

türk sineması sırrı bektaş şiir büyük iskender soruşturma özal beslenme uzay kapancı roman kahramanı feminizm bestseller ergen kızlar 1960 ihtilali berlin kutlukhan perker israil kadın hayatın anlamı oda sinema kasaba nuriye akman fotoğraf koç hz. ali uyuşturucu stasi hrant dink başak sabri uzun müzik musa çevre koruma idam kanser italya şehbal ölüler hayvan hakları adres operasyon parmak izi dede fanlo osmanlı liman izmir fehiman bir olmak memet fuat tiyatro türk vampir anne çocuk kapo cinayet 1908 devrimi hırs londra dar’a durmak facebook fetih bağdat aşk ve macera ege firavun istihbarat hapishane ahmet şık kastelli ergenekon türklük mafya mitoloji hacıbektaş parti allah serenad yengeç gerilim kerime nadir tolstoy akrep çocuk dili melek tarikat milliyet aile ilişkileri aslan akp yahudi küba dişi zeka stavrogin başkalarının kokusu deprem kolera emniyet’te fethullahçı örgütlenme fethullah gülen dublin komünist necip hablemitoğlu yemek hayal astroloji cep kitap tüccar edebiyat mitologya yazar devrim mizah siyaset aşk maeve binchy hacı bektaş veli çalışan kadınlar yahudi bilim insanları çocuk bakımı cezaevi pir erkek arkadaş manyak cafer anlatı türkiye dostoyevski göç mektup hallacı mansur gözyaşı erich auerbach ecinniler kadınlar nazlı ılıcak yaşlı nick ekonomi fidel castro referans anne osmanlı imparatorluğu polis naziler banker kastelli aşiret rekabet laik öykü yoksulluk selanik ihanet ajanda mimesis kan kürtaj masal oğuz atay yahudiye musevi antoloji pedro parama romantik komedi yalnızlık aksiyon dağ acı haldun taner ego cinler istanbul üniversitesi iskenderiye atatürk mübadele gogol gabriel garcia marquez işkence katil keşanlı ali destanı ibrani stalin suç kimlik çatışması soykırım comala kasabası kova ali albayrak donka özgürlük futbol aydınlık berlin duvarı onat kutlar vaat edilmiş topraklar lokanta felsefe tarih struma küba devrimi schubert bedeviler kız arkadaş bektaşilik iş dünyası yılmaz güney kapatılma kadın erkek ilişkileri anı mısır şiddet korsan kitap kan içiciler macera tevrat boğa mutfak örgüt intikam şeytan kıskançlık dışarısı kaçış delil kurşun kâhin cellat mezarlığı soner yalçın burçlar yay anna karenina islamiyet istanbul terazi hanefi avcı otel cıa venedik papaz dna deloitte oğlak mübin ilişki oyun tkp tasavvuf latin amerika edebiyatı doris day dönmeler kehanet spiritüel izak babel siyonizm televizyon çehov hitler korucu köyü jack komplo teorisi stiletto tehlike azınlık köpekbalığı etki ajanları lezzet sufilik şiva vahası kahire anneler ve kızları ingilizce nâzım hikmet sultan roman sakkara çocuk şiddeti meksika gezi zombi puşkin nedim şener kurtuluş yaşar nabi nayır gülbang kimlik ikizler matematik reis mekan vedat kemikliler hayal kırıklığı doğu perinçek islam maya hindistan brezilya trakya kanada porno balık
 
Siyah Kan

Orijinal adı ve dili:
La Ligne Noir
Fransızca
ISBN: 978-975-991-433-2
Sayfa Sayısı: 432
Ebat: 14×23 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2005
22. Baskı: Eylül 2007
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL