Siyah Kan

Çeviren: Şevket Deniz

Kitap Hakkında:

J. C. Grangé yine işbaşında. 2003 yılında çıkardığı romanı "Kurtlar İmparatorluğu"yla hem dünyada hem de ülkemizde ününe ün katan Grange yeni kitabıyla Türkçe’de. Yine kanlı, yine delice, yine korkutucu bir roman var karşımızda: "Siyah Kan".Yazarın bir yıl gibi kısa bir sürede kaleme aldığı kitap serbest dalış şampiyonu bir katil ile eski paparazzi, kötülük fikrine ve kaynağına takıntılı bir gazeteciyi karşı karşıya getiriyor. Katil hapiste… Ama daha önce Kamboçya, Tayland, Malezya’da kan dökmüş. Kadınların kanı… Gazetecinin onunla temasa geçmek için oynadığı oyun romanın temelini oluşturuyor. Ama katil bu yemi bir süre sonra yutmuyor. İşte gerçek heyecan da orada başlıyor. Kim av, kim avcı, birbirine karışıyor. Grangé hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak bir roman "Siyah Kan". Paris’ten Asya’ya doğru deliliğin sınırında bir yolculuk… Dört yüz küsur sayfalık gerilimli bir kâbus… Çok çekici… Yazarın ustalığı kendini bir kez daha çarpıcı bir şekilde gösteriyor. "Siyah Kan"ı okurken kötülüğün ve kötülerin dünyasına doğru nefes nefese bir koşu tutturduğunuzu fark ediyorsunuz. Bu çılgınca koşuya karşı koymak imkansız!

 
Jean-Christophe Grangé
Jean-Christophe Grangé

Yazar Hakkında

1961’de Fransa’da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı. Paris-Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye’de aylarcamçok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini, Koloni, Ölü Ruhlar Ormanı ve Sisle Gelen Yolcu adlı kitapları Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

sakkara cep kitap korucu köyü ergen kızlar tasavvuf acı ölüler sultan ibrani çocuk dili nâzım hikmet soruşturma gerilim musa balık suç brezilya allah ikizler pedro parama yay istanbul uzay vaat edilmiş topraklar kapancı sufilik burçlar lezzet reis yahudi hrant dink jack kurşun hallacı mansur trakya yemek aşk işkence 1908 devrimi keşanlı ali destanı naziler idam haldun taner mısır hanefi avcı comala kasabası antoloji mutfak devrim maeve binchy cinayet erkek arkadaş dönmeler felsefe terazi türklük iş dünyası komünist oğuz atay italya tolstoy londra selanik gülbang hayvan hakları musevi serenad yalnızlık deprem schubert yahudi bilim insanları facebook kutlukhan perker fetih berlin duvarı çevre koruma özgürlük yengeç ergenekon mafya bağdat roman mitoloji feminizm hayal kırıklığı zombi fotoğraf örgüt tehlike adres dostoyevski ekonomi ali albayrak deloitte oda mektup özal ajanda manyak cafer romantik komedi tarikat tkp iskenderiye cellat mezarlığı doğu perinçek yılmaz güney aile ilişkileri firavun struma liman türk sineması cıa uyuşturucu mekan osmanlı delil anlatı köpekbalığı kız arkadaş kadın erkek ilişkileri hırs anne ege nuriye akman ingilizce siyaset kadınlar vedat izak babel donka ahmet şık yoksulluk stalin komplo teorisi cinler hapishane roman kahramanı latin amerika edebiyatı göç masal cezaevi spiritüel gezi istihbarat ego mimesis dışarısı çehov parmak izi nedim şener melek çocuk bakımı astroloji doris day puşkin etki ajanları islamiyet kıskançlık dna yaşlı nick anı parti kapatılma hayal islam mizah anna karenina ilişki sırrı bektaş başkalarının kokusu banker kastelli edebiyat öykü kurtuluş fehiman bir olmak futbol tevrat anneler ve kızları şeytan kanada kadın israil hz. ali ihanet büyük iskender aslan siyonizm dişi izmir başak oyun macera kerime nadir hindistan aksiyon bektaşilik lokanta onat kutlar hacı bektaş veli boğa oğlak operasyon kimlik gabriel garcia marquez 1960 ihtilali aydınlık şehbal kan stiletto aşk ve macera beslenme şiddet hacıbektaş hayatın anlamı memet fuat milliyet fethullah gülen porno müzik kürtaj erich auerbach meksika mübadele kahire kehanet hitler rekabet kolera fanlo türk gözyaşı kova osmanlı imparatorluğu katil tüccar emniyet’te fethullahçı örgütlenme maya kapo intikam çocuk şiddeti kastelli tarih dağ kanser atatürk venedik sabri uzun kimlik çatışması dede aşiret papaz matematik çalışan kadınlar gogol türkiye şiva vahası berlin azınlık dublin küba devrimi korsan kitap nazlı ılıcak stavrogin koç pir bedeviler vampir kasaba televizyon polis yazar akrep kemikliler stasi laik istanbul üniversitesi anne çocuk şiir necip hablemitoğlu yahudiye soykırım zeka otel dar’a durmak ecinniler sinema mübin kâhin kaçış kan içiciler mitologya akp tiyatro soner yalçın referans fidel castro bestseller yaşar nabi nayır küba
 
Siyah Kan

Orijinal adı ve dili:
La Ligne Noir
Fransızca
ISBN: 978-975-991-433-2
Sayfa Sayısı: 432
Ebat: 14×23 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2005
22. Baskı: Eylül 2007
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL