Siyah Kan

Çeviren: Şevket Deniz

Kitap Hakkında:

J. C. Grangé yine işbaşında. 2003 yılında çıkardığı romanı "Kurtlar İmparatorluğu"yla hem dünyada hem de ülkemizde ününe ün katan Grange yeni kitabıyla Türkçe’de. Yine kanlı, yine delice, yine korkutucu bir roman var karşımızda: "Siyah Kan".Yazarın bir yıl gibi kısa bir sürede kaleme aldığı kitap serbest dalış şampiyonu bir katil ile eski paparazzi, kötülük fikrine ve kaynağına takıntılı bir gazeteciyi karşı karşıya getiriyor. Katil hapiste… Ama daha önce Kamboçya, Tayland, Malezya’da kan dökmüş. Kadınların kanı… Gazetecinin onunla temasa geçmek için oynadığı oyun romanın temelini oluşturuyor. Ama katil bu yemi bir süre sonra yutmuyor. İşte gerçek heyecan da orada başlıyor. Kim av, kim avcı, birbirine karışıyor. Grangé hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak bir roman "Siyah Kan". Paris’ten Asya’ya doğru deliliğin sınırında bir yolculuk… Dört yüz küsur sayfalık gerilimli bir kâbus… Çok çekici… Yazarın ustalığı kendini bir kez daha çarpıcı bir şekilde gösteriyor. "Siyah Kan"ı okurken kötülüğün ve kötülerin dünyasına doğru nefes nefese bir koşu tutturduğunuzu fark ediyorsunuz. Bu çılgınca koşuya karşı koymak imkansız!

 
Jean-Christophe Grangé
Jean-Christophe Grangé

Yazar Hakkında

1961’de Fransa’da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı. Paris-Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye’de aylarcamçok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini, Koloni, Ölü Ruhlar Ormanı ve Sisle Gelen Yolcu adlı kitapları Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

istanbul vaat edilmiş topraklar onat kutlar cellat mezarlığı kan içiciler nâzım hikmet ölüler küba yahudi bilim insanları delil kolera kurşun mafya naziler acı edebiyat dağ bir olmak gerilim banker kastelli firavun israil çalışan kadınlar kapatılma köpekbalığı hayatın anlamı hacı bektaş veli londra terazi korsan kitap milliyet kanser hindistan yemek soner yalçın yahudiye bağdat pir bektaşilik başak facebook fanlo aşk ve macera büyük iskender siyonizm türk sineması dede ihanet oğlak hacıbektaş hrant dink dublin mübadele yay komünist aslan brezilya iş dünyası nazlı ılıcak dönmeler tkp erich auerbach zeka meksika doris day mekan iskenderiye ege başkalarının kokusu reis antoloji berlin duvarı macera aşiret parti televizyon 1960 ihtilali akrep mitologya çehov nedim şener burçlar memet fuat italya schubert mimesis sabri uzun anne çocuk manyak cafer oğuz atay hallacı mansur bedeviler cinayet yalnızlık fidel castro yazar idam anı kız arkadaş parmak izi deprem 1908 devrimi dışarısı çocuk şiddeti yoksulluk izmir lezzet cezaevi azınlık rekabet gezi anna karenina islamiyet anneler ve kızları kimlik yaşlı nick aydınlık oyun hayal kırıklığı keşanlı ali destanı balık soruşturma melek otel comala kasabası pedro parama tiyatro kapancı donka fotoğraf öykü ali albayrak şehbal hitler kadın erkek ilişkileri musevi katil şiva vahası romantik komedi müzik sultan gülbang haldun taner boğa kaçış osmanlı fetih beslenme cep kitap hırs felsefe struma soykırım fethullah gülen hapishane laik çevre koruma dar’a durmak stalin kova liman mübin tevrat kıskançlık stavrogin kurtuluş berlin dostoyevski ergenekon mısır özgürlük oda izak babel necip hablemitoğlu suç intikam gogol kemikliler ilişki yahudi porno maeve binchy kanada lokanta özal deloitte trakya komplo teorisi mutfak kimlik çatışması masal tarikat bestseller istanbul üniversitesi kapo latin amerika edebiyatı örgüt dna roman kahramanı etki ajanları tüccar sufilik tasavvuf anne devrim vedat ahmet şık vampir kutlukhan perker kan aksiyon türk kerime nadir gözyaşı ingilizce feminizm osmanlı imparatorluğu islam mizah yılmaz güney kâhin dişi cıa yaşar nabi nayır türkiye göç mitoloji nuriye akman siyaset hz. ali aile ilişkileri ajanda çocuk bakımı şeytan anlatı kadın puşkin erkek arkadaş tarih uyuşturucu zombi kahire sinema ergen kızlar jack selanik işkence yengeç roman kehanet stiletto fehiman sakkara musa hayvan hakları hayal tehlike futbol referans cinler ecinniler uzay spiritüel türklük koç mektup serenad çocuk dili hanefi avcı astroloji emniyet’te fethullahçı örgütlenme kürtaj akp kadınlar papaz venedik allah sırrı bektaş ekonomi küba devrimi maya ibrani stasi kasaba korucu köyü aşk kastelli adres atatürk istihbarat doğu perinçek matematik şiir ego operasyon ikizler gabriel garcia marquez şiddet tolstoy polis
 
Siyah Kan

Orijinal adı ve dili:
La Ligne Noir
Fransızca
ISBN: 978-975-991-433-2
Sayfa Sayısı: 432
Ebat: 14×23 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2005
22. Baskı: Eylül 2007
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL