Siyah Kan

Çeviren: Şevket Deniz

Kitap Hakkında:

J. C. Grangé yine işbaşında. 2003 yılında çıkardığı romanı "Kurtlar İmparatorluğu"yla hem dünyada hem de ülkemizde ününe ün katan Grange yeni kitabıyla Türkçe’de. Yine kanlı, yine delice, yine korkutucu bir roman var karşımızda: "Siyah Kan".Yazarın bir yıl gibi kısa bir sürede kaleme aldığı kitap serbest dalış şampiyonu bir katil ile eski paparazzi, kötülük fikrine ve kaynağına takıntılı bir gazeteciyi karşı karşıya getiriyor. Katil hapiste… Ama daha önce Kamboçya, Tayland, Malezya’da kan dökmüş. Kadınların kanı… Gazetecinin onunla temasa geçmek için oynadığı oyun romanın temelini oluşturuyor. Ama katil bu yemi bir süre sonra yutmuyor. İşte gerçek heyecan da orada başlıyor. Kim av, kim avcı, birbirine karışıyor. Grangé hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak bir roman "Siyah Kan". Paris’ten Asya’ya doğru deliliğin sınırında bir yolculuk… Dört yüz küsur sayfalık gerilimli bir kâbus… Çok çekici… Yazarın ustalığı kendini bir kez daha çarpıcı bir şekilde gösteriyor. "Siyah Kan"ı okurken kötülüğün ve kötülerin dünyasına doğru nefes nefese bir koşu tutturduğunuzu fark ediyorsunuz. Bu çılgınca koşuya karşı koymak imkansız!

 
Jean-Christophe Grangé
Jean-Christophe Grangé

Yazar Hakkında

1961’de Fransa’da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı. Paris-Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye’de aylarcamçok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini, Koloni, Ölü Ruhlar Ormanı ve Sisle Gelen Yolcu adlı kitapları Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

kapatılma kastelli osmanlı küba yılmaz güney azınlık musa papaz ege izak babel anı serenad berlin duvarı korsan kitap kasaba kan ecinniler edebiyat ingilizce çocuk dili memet fuat mekan roman deloitte stalin milliyet matematik hapishane lokanta şiir istanbul yoksulluk ölüler dostoyevski erich auerbach çalışan kadınlar etki ajanları sultan fanlo anlatı sakkara dönmeler tkp bestseller anna karenina brezilya kız arkadaş hz. ali sufilik anne çocuk şiddet mısır yahudi cıa roman kahramanı sırrı bektaş gülbang aile ilişkileri kıskançlık gerilim çevre koruma laik referans istanbul üniversitesi hindistan müzik ekonomi zombi korucu köyü yazar soner yalçın kürtaj rekabet feminizm masal iskenderiye pedro parama akp aslan tüccar aşk donka balık televizyon acı çehov manyak cafer hayvan hakları katil 1960 ihtilali fethullah gülen ergen kızlar naziler ergenekon mutfak cezaevi siyaset sinema aksiyon ahmet şık oyun bağdat oğlak tevrat deprem sabri uzun 1908 devrimi şiva vahası puşkin vaat edilmiş topraklar islamiyet reis fetih kapancı yengeç mübadele mektup meksika allah dar’a durmak büyük iskender anne nedim şener aşiret gabriel garcia marquez macera cinler terazi işkence hayal suç aydınlık romantik komedi mübin burçlar mitoloji doris day ego ajanda bir olmak futbol vampir tasavvuf ikizler kimlik çatışması nazlı ılıcak struma hanefi avcı maya kanser komplo teorisi banker kastelli dağ kurtuluş otel türk sineması trakya liman yay stasi aşk ve macera fotoğraf necip hablemitoğlu berlin firavun islam dublin parmak izi kapo kadınlar hrant dink kanada hacı bektaş veli dna kova komünist stiletto zeka kaçış siyonizm hayal kırıklığı osmanlı imparatorluğu tarikat uzay kâhin özal çocuk şiddeti tarih fehiman koç küba devrimi stavrogin adres astroloji kehanet devrim kutlukhan perker ilişki hırs akrep yahudiye dede londra operasyon spiritüel tiyatro bektaşilik kan içiciler dişi gözyaşı kemikliler mizah hitler delil erkek arkadaş jack yaşlı nick uyuşturucu çocuk bakımı ibrani mafya schubert başak kimlik comala kasabası boğa tolstoy melek türk dışarısı beslenme italya maeve binchy mitologya idam mimesis latin amerika edebiyatı köpekbalığı porno fidel castro parti hayatın anlamı yahudi bilim insanları türkiye kadın polis gezi cellat mezarlığı kerime nadir ihanet gogol yemek istihbarat şeytan şehbal yalnızlık nâzım hikmet iş dünyası lezzet oda israil facebook antoloji soruşturma atatürk yaşar nabi nayır pir göç musevi türklük özgürlük ali albayrak selanik kurşun kahire haldun taner felsefe soykırım öykü kadın erkek ilişkileri tehlike intikam cinayet bedeviler cep kitap izmir nuriye akman venedik vedat hallacı mansur onat kutlar keşanlı ali destanı doğu perinçek emniyet’te fethullahçı örgütlenme başkalarının kokusu örgüt anneler ve kızları hacıbektaş kolera oğuz atay
 
Siyah Kan

Orijinal adı ve dili:
La Ligne Noir
Fransızca
ISBN: 978-975-991-433-2
Sayfa Sayısı: 432
Ebat: 14×23 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2005
22. Baskı: Eylül 2007
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL