Siyah Kan

Çeviren: Şevket Deniz

Kitap Hakkında:

J. C. Grangé yine işbaşında. 2003 yılında çıkardığı romanı "Kurtlar İmparatorluğu"yla hem dünyada hem de ülkemizde ününe ün katan Grange yeni kitabıyla Türkçe’de. Yine kanlı, yine delice, yine korkutucu bir roman var karşımızda: "Siyah Kan".Yazarın bir yıl gibi kısa bir sürede kaleme aldığı kitap serbest dalış şampiyonu bir katil ile eski paparazzi, kötülük fikrine ve kaynağına takıntılı bir gazeteciyi karşı karşıya getiriyor. Katil hapiste… Ama daha önce Kamboçya, Tayland, Malezya’da kan dökmüş. Kadınların kanı… Gazetecinin onunla temasa geçmek için oynadığı oyun romanın temelini oluşturuyor. Ama katil bu yemi bir süre sonra yutmuyor. İşte gerçek heyecan da orada başlıyor. Kim av, kim avcı, birbirine karışıyor. Grangé hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak bir roman "Siyah Kan". Paris’ten Asya’ya doğru deliliğin sınırında bir yolculuk… Dört yüz küsur sayfalık gerilimli bir kâbus… Çok çekici… Yazarın ustalığı kendini bir kez daha çarpıcı bir şekilde gösteriyor. "Siyah Kan"ı okurken kötülüğün ve kötülerin dünyasına doğru nefes nefese bir koşu tutturduğunuzu fark ediyorsunuz. Bu çılgınca koşuya karşı koymak imkansız!

 
Jean-Christophe Grangé
Jean-Christophe Grangé

Yazar Hakkında

1961’de Fransa’da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı. Paris-Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye’de aylarcamçok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini, Koloni, Ölü Ruhlar Ormanı ve Sisle Gelen Yolcu adlı kitapları Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

naziler korsan kitap hayal kırıklığı tarih tehlike hayatın anlamı yaşlı nick ilişki vaat edilmiş topraklar fethullah gülen fotoğraf polis erich auerbach aydınlık komünist dağ cezaevi dublin kerime nadir kanser istihbarat yaşar nabi nayır sultan aile ilişkileri bağdat zombi kadın kova işkence operasyon pedro parama dede dişi otel puşkin mübadele hallacı mansur şiir tasavvuf doğu perinçek kurtuluş kan içiciler öykü berlin duvarı struma islamiyet necip hablemitoğlu komplo teorisi tkp vedat cinayet aşiret hanefi avcı hacıbektaş çehov nuriye akman fidel castro oda soruşturma mutfak bir olmak istanbul üniversitesi mitoloji kadınlar ihanet kolera tarikat milliyet firavun kürtaj aşk ve macera iş dünyası yazar astroloji gözyaşı israil anne çocuk hitler maeve binchy aslan serenad felsefe stiletto şiddet pir ecinniler emniyet’te fethullahçı örgütlenme şeytan banker kastelli yemek futbol ikizler musevi roman stalin dna şiva vahası devrim sırrı bektaş dönmeler meksika tüccar ingilizce çalışan kadınlar allah londra rekabet kimlik akrep türk ergenekon 1908 devrimi oyun şehbal yoksulluk gezi deloitte özal kapo katil suç onat kutlar aksiyon donka latin amerika edebiyatı lokanta mektup siyaset kurşun keşanlı ali destanı fehiman zeka kaçış anlatı tolstoy atatürk ibrani beslenme başak mimesis porno mısır kahire bedeviler balık etki ajanları erkek arkadaş göç bektaşilik oğlak yengeç kıskançlık türkiye cıa nedim şener dostoyevski gülbang gerilim yahudiye ahmet şık hayal fetih siyonizm hrant dink selanik mizah televizyon istanbul stasi bestseller melek mübin spiritüel edebiyat idam mitologya delil cinler kimlik çatışması türklük macera fanlo çocuk bakımı memet fuat sabri uzun kapancı kasaba osmanlı imparatorluğu liman antoloji anne maya dar’a durmak türk sineması kan gabriel garcia marquez papaz kapatılma nazlı ılıcak intikam facebook yalnızlık akp çocuk şiddeti anneler ve kızları ergen kızlar yılmaz güney köpekbalığı deprem feminizm romantik komedi boğa korucu köyü hapishane tevrat anna karenina masal reis hz. ali ölüler lezzet ajanda çocuk dili parti hayvan hakları özgürlük mafya örgüt ege adres italya berlin uyuşturucu schubert kanada doris day aşk comala kasabası islam azınlık kemikliler matematik burçlar kutlukhan perker kız arkadaş ekonomi izak babel osmanlı parmak izi iskenderiye manyak cafer sinema uzay venedik acı yahudi bilim insanları küba devrimi müzik gogol yahudi hırs sakkara kâhin ego kastelli yay terazi sufilik koç nâzım hikmet soykırım soner yalçın başkalarının kokusu roman kahramanı çevre koruma oğuz atay hindistan ali albayrak brezilya stavrogin tiyatro jack trakya vampir küba dışarısı cep kitap kadın erkek ilişkileri haldun taner izmir mekan büyük iskender hacı bektaş veli cellat mezarlığı kehanet laik referans 1960 ihtilali anı musa
 
Siyah Kan

Orijinal adı ve dili:
La Ligne Noir
Fransızca
ISBN: 978-975-991-433-2
Sayfa Sayısı: 432
Ebat: 14×23 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2005
22. Baskı: Eylül 2007
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL