Siyah Kan

Çeviren: Şevket Deniz

Kitap Hakkında:

J. C. Grangé yine işbaşında. 2003 yılında çıkardığı romanı "Kurtlar İmparatorluğu"yla hem dünyada hem de ülkemizde ününe ün katan Grange yeni kitabıyla Türkçe’de. Yine kanlı, yine delice, yine korkutucu bir roman var karşımızda: "Siyah Kan".Yazarın bir yıl gibi kısa bir sürede kaleme aldığı kitap serbest dalış şampiyonu bir katil ile eski paparazzi, kötülük fikrine ve kaynağına takıntılı bir gazeteciyi karşı karşıya getiriyor. Katil hapiste… Ama daha önce Kamboçya, Tayland, Malezya’da kan dökmüş. Kadınların kanı… Gazetecinin onunla temasa geçmek için oynadığı oyun romanın temelini oluşturuyor. Ama katil bu yemi bir süre sonra yutmuyor. İşte gerçek heyecan da orada başlıyor. Kim av, kim avcı, birbirine karışıyor. Grangé hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak bir roman "Siyah Kan". Paris’ten Asya’ya doğru deliliğin sınırında bir yolculuk… Dört yüz küsur sayfalık gerilimli bir kâbus… Çok çekici… Yazarın ustalığı kendini bir kez daha çarpıcı bir şekilde gösteriyor. "Siyah Kan"ı okurken kötülüğün ve kötülerin dünyasına doğru nefes nefese bir koşu tutturduğunuzu fark ediyorsunuz. Bu çılgınca koşuya karşı koymak imkansız!

 
Jean-Christophe Grangé
Jean-Christophe Grangé

Yazar Hakkında

1961’de Fransa’da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı. Paris-Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye’de aylarcamçok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini, Koloni, Ölü Ruhlar Ormanı ve Sisle Gelen Yolcu adlı kitapları Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

kahire koç donka yazar hallacı mansur kasaba yay doğu perinçek kapatılma istanbul komünist yahudiye türk italya aydınlık liman onat kutlar erich auerbach anne çocuk siyonizm otel ego astroloji hayvan hakları yaşlı nick berlin özal antoloji venedik kadınlar vedat izak babel istihbarat gerilim nâzım hikmet maeve binchy cıa sinema soykırım hrant dink türklük kan içiciler sabri uzun çocuk bakımı mübin londra tkp osmanlı kastelli ingilizce naziler kadın kaçış iskenderiye ihanet musevi kolera papaz hapishane hayatın anlamı büyük iskender yoksulluk kürtaj yahudi tarikat tasavvuf kurtuluş maya göç osmanlı imparatorluğu mutfak ahmet şık felsefe polis yalnızlık etki ajanları mekan memet fuat ergen kızlar yengeç keşanlı ali destanı ege kutlukhan perker aile ilişkileri kanser dağ banker kastelli stasi kapo soruşturma mektup erkek arkadaş tiyatro melek kimlik operasyon şiva vahası anne şiddet kemikliler azınlık akrep kâhin porno feminizm çocuk şiddeti müzik siyaset oda aksiyon adres öykü hitler manyak cafer idam tehlike yahudi bilim insanları roman kahramanı burçlar schubert tarih brezilya hindistan oyun televizyon haldun taner uzay çocuk dili istanbul üniversitesi doris day hz. ali dede izmir hacı bektaş veli nazlı ılıcak milliyet spiritüel kapancı ikizler uyuşturucu örgüt lokanta bestseller tevrat fotoğraf yaşar nabi nayır parti laik beslenme acı suç stalin özgürlük anna karenina gülbang facebook stavrogin dişi mitoloji mizah cep kitap aşk bedeviler cinayet ekonomi intikam anlatı ali albayrak referans şiir köpekbalığı mübadele rekabet parmak izi yemek kız arkadaş puşkin tolstoy aşk ve macera dışarısı ibrani zeka romantik komedi kerime nadir başkalarının kokusu terazi 1908 devrimi fethullah gülen aslan emniyet’te fethullahçı örgütlenme cezaevi meksika islamiyet fetih struma tüccar necip hablemitoğlu ecinniler aşiret sultan pir kan hacıbektaş işkence gözyaşı bektaşilik komplo teorisi fehiman küba islam atatürk küba devrimi edebiyat oğuz atay macera vaat edilmiş topraklar bağdat israil çevre koruma şehbal korsan kitap latin amerika edebiyatı vampir dar’a durmak ajanda mısır dönmeler comala kasabası boğa fidel castro kıskançlık jack cinler ergenekon soner yalçın türk sineması fanlo trakya dostoyevski 1960 ihtilali devrim başak reis kimlik çatışması oğlak deprem ilişki şeytan nuriye akman hanefi avcı gezi iş dünyası mimesis pedro parama serenad sufilik lezzet roman kanada kehanet çehov firavun musa bir olmak stiletto kurşun nedim şener gabriel garcia marquez sırrı bektaş cellat mezarlığı allah korucu köyü dublin mitologya çalışan kadınlar selanik hırs anneler ve kızları kova gogol masal kadın erkek ilişkileri katil türkiye delil anı dna balık yılmaz güney deloitte sakkara akp hayal kırıklığı berlin duvarı hayal matematik ölüler mafya zombi futbol
 
Siyah Kan

Orijinal adı ve dili:
La Ligne Noir
Fransızca
ISBN: 978-975-991-433-2
Sayfa Sayısı: 432
Ebat: 14×23 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2005
22. Baskı: Eylül 2007
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL