Siyah Kan

Çeviren: Şevket Deniz

Kitap Hakkında:

J. C. Grangé yine işbaşında. 2003 yılında çıkardığı romanı "Kurtlar İmparatorluğu"yla hem dünyada hem de ülkemizde ününe ün katan Grange yeni kitabıyla Türkçe’de. Yine kanlı, yine delice, yine korkutucu bir roman var karşımızda: "Siyah Kan".Yazarın bir yıl gibi kısa bir sürede kaleme aldığı kitap serbest dalış şampiyonu bir katil ile eski paparazzi, kötülük fikrine ve kaynağına takıntılı bir gazeteciyi karşı karşıya getiriyor. Katil hapiste… Ama daha önce Kamboçya, Tayland, Malezya’da kan dökmüş. Kadınların kanı… Gazetecinin onunla temasa geçmek için oynadığı oyun romanın temelini oluşturuyor. Ama katil bu yemi bir süre sonra yutmuyor. İşte gerçek heyecan da orada başlıyor. Kim av, kim avcı, birbirine karışıyor. Grangé hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak bir roman "Siyah Kan". Paris’ten Asya’ya doğru deliliğin sınırında bir yolculuk… Dört yüz küsur sayfalık gerilimli bir kâbus… Çok çekici… Yazarın ustalığı kendini bir kez daha çarpıcı bir şekilde gösteriyor. "Siyah Kan"ı okurken kötülüğün ve kötülerin dünyasına doğru nefes nefese bir koşu tutturduğunuzu fark ediyorsunuz. Bu çılgınca koşuya karşı koymak imkansız!

 
Jean-Christophe Grangé
Jean-Christophe Grangé

Yazar Hakkında

1961’de Fransa’da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı. Paris-Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye’de aylarcamçok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini, Koloni, Ölü Ruhlar Ormanı ve Sisle Gelen Yolcu adlı kitapları Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

fetih jack mitologya kahire italya kadın gogol ibrani yemek tolstoy stavrogin dublin futbol fanlo stasi kadın erkek ilişkileri kerime nadir çalışan kadınlar beslenme fotoğraf tevrat çocuk şiddeti israil allah bir olmak özal dönmeler cinler oğlak intikam çocuk bakımı berlin nuriye akman oğuz atay erkek arkadaş zeka nedim şener macera kehanet mitoloji islam göç osmanlı imparatorluğu kan uyuşturucu sakkara çehov gülbang memet fuat müzik hayal aşk ve macera ali albayrak yalnızlık iş dünyası anne çocuk ölüler fehiman ergen kızlar fidel castro operasyon siyonizm öykü kurtuluş gabriel garcia marquez osmanlı köpekbalığı reis ihanet yahudi bilim insanları mübadele cinayet haldun taner stiletto soykırım pedro parama büyük iskender küba devrimi iskenderiye parmak izi yılmaz güney suç tüccar kimlik çatışması küba kapo meksika başkalarının kokusu trakya yengeç maya kadınlar anı hitler türkiye soruşturma hrant dink tarikat deprem hallacı mansur gezi türk sineması koç puşkin ege sultan gözyaşı boğa ergenekon onat kutlar kurşun donka özgürlük referans ahmet şık musevi korsan kitap lezzet başak ego oda işkence mekan pir dna aydınlık deloitte tiyatro kan içiciler ilişki papaz cellat mezarlığı yoksulluk kutlukhan perker firavun kürtaj romantik komedi nazlı ılıcak otel mutfak liman comala kasabası erich auerbach facebook terazi melek mübin dede hacıbektaş komplo teorisi keşanlı ali destanı struma 1960 ihtilali lokanta sırrı bektaş berlin duvarı örgüt felsefe brezilya cezaevi sabri uzun yazar uzay şiva vahası kemikliler vaat edilmiş topraklar tehlike porno rekabet antoloji şehbal cep kitap yaşlı nick stalin şiir serenad atatürk ikizler selanik bestseller istanbul aksiyon spiritüel kanada polis acı maeve binchy çevre koruma hz. ali bedeviler naziler dağ banker kastelli komünist vampir akp kolera yahudi doğu perinçek kapatılma bektaşilik korucu köyü yay mafya tkp hanefi avcı masal mimesis musa astroloji devrim mizah fethullah gülen milliyet oyun etki ajanları feminizm laik izmir doris day şiddet latin amerika edebiyatı hayvan hakları azınlık yahudiye anna karenina kız arkadaş aşiret istanbul üniversitesi idam kastelli dışarısı çocuk dili izak babel 1908 devrimi kimlik istihbarat matematik katil ajanda kova gerilim balık vedat ingilizce adres mektup televizyon soner yalçın siyaset nâzım hikmet parti mısır hayatın anlamı hapishane schubert zombi cıa hindistan emniyet’te fethullahçı örgütlenme ecinniler aşk dostoyevski kasaba aile ilişkileri delil yaşar nabi nayır kâhin aslan türk türklük londra şeytan bağdat edebiyat hırs venedik sufilik ekonomi sinema anne hayal kırıklığı kaçış roman tasavvuf dişi kanser dar’a durmak tarih hacı bektaş veli akrep necip hablemitoğlu anneler ve kızları anlatı kıskançlık kapancı burçlar roman kahramanı manyak cafer islamiyet
 
Siyah Kan

Orijinal adı ve dili:
La Ligne Noir
Fransızca
ISBN: 978-975-991-433-2
Sayfa Sayısı: 432
Ebat: 14×23 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2005
22. Baskı: Eylül 2007
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL