Siyah Kan

Çeviren: Şevket Deniz

Kitap Hakkında:

J. C. Grangé yine işbaşında. 2003 yılında çıkardığı romanı "Kurtlar İmparatorluğu"yla hem dünyada hem de ülkemizde ününe ün katan Grange yeni kitabıyla Türkçe’de. Yine kanlı, yine delice, yine korkutucu bir roman var karşımızda: "Siyah Kan".Yazarın bir yıl gibi kısa bir sürede kaleme aldığı kitap serbest dalış şampiyonu bir katil ile eski paparazzi, kötülük fikrine ve kaynağına takıntılı bir gazeteciyi karşı karşıya getiriyor. Katil hapiste… Ama daha önce Kamboçya, Tayland, Malezya’da kan dökmüş. Kadınların kanı… Gazetecinin onunla temasa geçmek için oynadığı oyun romanın temelini oluşturuyor. Ama katil bu yemi bir süre sonra yutmuyor. İşte gerçek heyecan da orada başlıyor. Kim av, kim avcı, birbirine karışıyor. Grangé hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak bir roman "Siyah Kan". Paris’ten Asya’ya doğru deliliğin sınırında bir yolculuk… Dört yüz küsur sayfalık gerilimli bir kâbus… Çok çekici… Yazarın ustalığı kendini bir kez daha çarpıcı bir şekilde gösteriyor. "Siyah Kan"ı okurken kötülüğün ve kötülerin dünyasına doğru nefes nefese bir koşu tutturduğunuzu fark ediyorsunuz. Bu çılgınca koşuya karşı koymak imkansız!

 
Jean-Christophe Grangé
Jean-Christophe Grangé

Yazar Hakkında

1961’de Fransa’da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı. Paris-Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye’de aylarcamçok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini, Koloni, Ölü Ruhlar Ormanı ve Sisle Gelen Yolcu adlı kitapları Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

musa kanada mekan öykü balık sırrı bektaş operasyon parmak izi emniyet’te fethullahçı örgütlenme türk sineması vampir örgüt iş dünyası dede göç tarih şiddet stiletto hacıbektaş kapatılma hırs milliyet çocuk bakımı akp hrant dink yalnızlık naziler kürtaj hanefi avcı oğlak şehbal firavun oyun ege idam hz. ali mübadele cıa mısır macera mizah romantik komedi ingilizce kasaba küba spiritüel hindistan kemikliler yemek onat kutlar tkp istanbul kaçış siyonizm müzik çocuk dili aşk ve macera aşk uyuşturucu dağ kan dar’a durmak hacı bektaş veli musevi bektaşilik futbol sufilik yaşlı nick israil aile ilişkileri kolera koç donka nâzım hikmet gabriel garcia marquez yılmaz güney cep kitap atatürk rekabet aydınlık ilişki yahudi tolstoy uzay azınlık mafya tevrat boğa intikam 1960 ihtilali kâhin osmanlı memet fuat köpekbalığı pir kan içiciler berlin duvarı hayvan hakları istanbul üniversitesi vedat soner yalçın türklük aksiyon dublin necip hablemitoğlu schubert soykırım başak cellat mezarlığı anlatı cinler acı selanik yazar gogol stalin aşiret 1908 devrimi melek bağdat ecinniler şeytan felsefe gezi parti tasavvuf adres haldun taner cezaevi dostoyevski yoksulluk soruşturma izmir çevre koruma dişi burçlar çehov türkiye mimesis kıskançlık kova hapishane pedro parama londra kastelli işkence beslenme kadın erkek ilişkileri delil vaat edilmiş topraklar ergenekon iskenderiye nuriye akman komünist otel kadın aslan ego kutlukhan perker kanser venedik struma kız arkadaş banker kastelli ahmet şık osmanlı imparatorluğu erkek arkadaş kimlik çatışması roman kahramanı allah şiva vahası kadınlar berlin türk siyaset hayal kırıklığı sinema stavrogin edebiyat yaşar nabi nayır izak babel oğuz atay roman suç akrep cinayet gülbang mektup ergen kızlar nazlı ılıcak liman ölüler anne çocuk hitler jack antoloji papaz etki ajanları nedim şener stasi laik manyak cafer doğu perinçek ikizler zeka zombi özgürlük maeve binchy kahire anne hayal hayatın anlamı tehlike kurşun kapancı latin amerika edebiyatı matematik dönmeler puşkin serenad başkalarının kokusu ekonomi çalışan kadınlar özal korucu köyü devrim fehiman astroloji şiir masal televizyon dna anı deloitte fethullah gülen referans fotoğraf bedeviler feminizm bir olmak yengeç kurtuluş mutfak ibrani porno fidel castro islam erich auerbach büyük iskender sakkara yay bestseller kehanet reis kimlik komplo teorisi maya kapo lokanta doris day mitologya brezilya yahudiye anneler ve kızları polis dışarısı korsan kitap deprem gerilim lezzet fetih facebook oda islamiyet tarikat küba devrimi çocuk şiddeti kerime nadir tüccar ajanda gözyaşı ihanet katil trakya comala kasabası ali albayrak tiyatro istihbarat sabri uzun keşanlı ali destanı hallacı mansur mübin fanlo mitoloji italya meksika sultan yahudi bilim insanları terazi anna karenina
 
Siyah Kan

Orijinal adı ve dili:
La Ligne Noir
Fransızca
ISBN: 978-975-991-433-2
Sayfa Sayısı: 432
Ebat: 14×23 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2005
22. Baskı: Eylül 2007
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL