Siyah Kan

Çeviren: Şevket Deniz

Kitap Hakkında:

J. C. Grangé yine işbaşında. 2003 yılında çıkardığı romanı "Kurtlar İmparatorluğu"yla hem dünyada hem de ülkemizde ününe ün katan Grange yeni kitabıyla Türkçe’de. Yine kanlı, yine delice, yine korkutucu bir roman var karşımızda: "Siyah Kan".Yazarın bir yıl gibi kısa bir sürede kaleme aldığı kitap serbest dalış şampiyonu bir katil ile eski paparazzi, kötülük fikrine ve kaynağına takıntılı bir gazeteciyi karşı karşıya getiriyor. Katil hapiste… Ama daha önce Kamboçya, Tayland, Malezya’da kan dökmüş. Kadınların kanı… Gazetecinin onunla temasa geçmek için oynadığı oyun romanın temelini oluşturuyor. Ama katil bu yemi bir süre sonra yutmuyor. İşte gerçek heyecan da orada başlıyor. Kim av, kim avcı, birbirine karışıyor. Grangé hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak bir roman "Siyah Kan". Paris’ten Asya’ya doğru deliliğin sınırında bir yolculuk… Dört yüz küsur sayfalık gerilimli bir kâbus… Çok çekici… Yazarın ustalığı kendini bir kez daha çarpıcı bir şekilde gösteriyor. "Siyah Kan"ı okurken kötülüğün ve kötülerin dünyasına doğru nefes nefese bir koşu tutturduğunuzu fark ediyorsunuz. Bu çılgınca koşuya karşı koymak imkansız!

 
Jean-Christophe Grangé
Jean-Christophe Grangé

Yazar Hakkında

1961’de Fransa’da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı. Paris-Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye’de aylarcamçok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini, Koloni, Ölü Ruhlar Ormanı ve Sisle Gelen Yolcu adlı kitapları Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

roman kahramanı laik vampir cellat mezarlığı televizyon gerilim azınlık kâhin masal cinayet nazlı ılıcak anneler ve kızları nedim şener yengeç maya uzay delil başak yazar soner yalçın parti gabriel garcia marquez ekonomi kimlik çatışması struma tkp bestseller şeytan mutfak yemek hindistan ergenekon öykü papaz sakkara stiletto fetih anne korucu köyü tüccar ikizler mimesis fehiman şiir ali albayrak aksiyon facebook kerime nadir kürtaj dışarısı keşanlı ali destanı adres pir dna anı iskenderiye boğa çalışan kadınlar futbol kahire yaşlı nick mitologya kıskançlık fotoğraf gezi naziler kutlukhan perker kolera banker kastelli oyun kimlik kemikliler kehanet çocuk şiddeti ihanet deprem türk sineması bektaşilik anne çocuk türklük donka şiva vahası soykırım kastelli atatürk uyuşturucu polis aşiret mafya cinler kan ergen kızlar mizah izak babel yaşar nabi nayır melek meksika aşk lezzet hrant dink stasi idam ajanda sultan hacıbektaş oğlak kaçış bir olmak tevrat küba selanik ege hayal burçlar liman komplo teorisi intikam lokanta deloitte maeve binchy allah firavun örgüt dişi milliyet cıa kasaba suç katil komünist trakya mitoloji kadın erkek ilişkileri kapo islam fanlo stalin fethullah gülen porno puşkin 1960 ihtilali kova hayatın anlamı islamiyet anlatı soruşturma etki ajanları jack müzik hitler anna karenina vaat edilmiş topraklar osmanlı türk tarikat zombi spiritüel gözyaşı korsan kitap hayvan hakları reis rekabet akrep siyaset kanada cezaevi kadın şiddet macera hacı bektaş veli balık yalnızlık özgürlük gogol comala kasabası başkalarının kokusu hallacı mansur kan içiciler tasavvuf mekan hapishane memet fuat kurtuluş ecinniler bağdat 1908 devrimi osmanlı imparatorluğu aile ilişkileri parmak izi fidel castro schubert büyük iskender romantik komedi kapatılma ego tarih istanbul üniversitesi çehov kadınlar gülbang serenad ilişki köpekbalığı mektup mübin hanefi avcı edebiyat ibrani cep kitap iş dünyası oğuz atay brezilya antoloji musevi musa aydınlık latin amerika edebiyatı operasyon tolstoy ölüler sırrı bektaş türkiye matematik yahudiye aşk ve macera pedro parama vedat beslenme küba devrimi astroloji yılmaz güney istanbul tiyatro tehlike izmir göç dönmeler yoksulluk yay akp sufilik berlin duvarı devrim roman bedeviler referans londra necip hablemitoğlu hz. ali israil berlin kapancı mübadele kurşun koç sabri uzun hayal kırıklığı çocuk dili venedik çevre koruma işkence haldun taner stavrogin dağ acı onat kutlar siyonizm yahudi bilim insanları dublin feminizm nuriye akman zeka ahmet şık felsefe doğu perinçek erkek arkadaş yahudi dede mısır sinema nâzım hikmet istihbarat terazi şehbal dostoyevski ingilizce italya doris day oda aslan dar’a durmak emniyet’te fethullahçı örgütlenme hırs çocuk bakımı erich auerbach özal kız arkadaş manyak cafer kanser otel
 
Siyah Kan

Orijinal adı ve dili:
La Ligne Noir
Fransızca
ISBN: 978-975-991-433-2
Sayfa Sayısı: 432
Ebat: 14×23 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2005
22. Baskı: Eylül 2007
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL