Siyah Kan

Çeviren: Şevket Deniz

Kitap Hakkında:

J. C. Grangé yine işbaşında. 2003 yılında çıkardığı romanı "Kurtlar İmparatorluğu"yla hem dünyada hem de ülkemizde ününe ün katan Grange yeni kitabıyla Türkçe’de. Yine kanlı, yine delice, yine korkutucu bir roman var karşımızda: "Siyah Kan".Yazarın bir yıl gibi kısa bir sürede kaleme aldığı kitap serbest dalış şampiyonu bir katil ile eski paparazzi, kötülük fikrine ve kaynağına takıntılı bir gazeteciyi karşı karşıya getiriyor. Katil hapiste… Ama daha önce Kamboçya, Tayland, Malezya’da kan dökmüş. Kadınların kanı… Gazetecinin onunla temasa geçmek için oynadığı oyun romanın temelini oluşturuyor. Ama katil bu yemi bir süre sonra yutmuyor. İşte gerçek heyecan da orada başlıyor. Kim av, kim avcı, birbirine karışıyor. Grangé hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak bir roman "Siyah Kan". Paris’ten Asya’ya doğru deliliğin sınırında bir yolculuk… Dört yüz küsur sayfalık gerilimli bir kâbus… Çok çekici… Yazarın ustalığı kendini bir kez daha çarpıcı bir şekilde gösteriyor. "Siyah Kan"ı okurken kötülüğün ve kötülerin dünyasına doğru nefes nefese bir koşu tutturduğunuzu fark ediyorsunuz. Bu çılgınca koşuya karşı koymak imkansız!

 
Jean-Christophe Grangé
Jean-Christophe Grangé

Yazar Hakkında

1961’de Fransa’da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı. Paris-Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye’de aylarcamçok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini, Koloni, Ölü Ruhlar Ormanı ve Sisle Gelen Yolcu adlı kitapları Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

cıa edebiyat romantik komedi mitologya operasyon ihanet çocuk şiddeti keşanlı ali destanı hacı bektaş veli şiva vahası ege çehov maya şeytan bir olmak gogol suç haldun taner vedat türk korsan kitap deprem akp israil melek hayal kâhin yemek şiir kehanet anneler ve kızları mimesis mizah kapo köpekbalığı oda tarih mekan fetih başak yay kasaba parmak izi zeka uyuşturucu korucu köyü 1908 devrimi mektup pedro parama mitoloji aydınlık parti koç cellat mezarlığı gabriel garcia marquez adres brezilya ego musa kan içiciler kimlik çatışması spiritüel atatürk italya yahudi erich auerbach pir felsefe fehiman iskenderiye anı venedik hayvan hakları nuriye akman türk sineması dar’a durmak çalışan kadınlar dostoyevski banker kastelli kurşun polis latin amerika edebiyatı oğlak stavrogin memet fuat nâzım hikmet 1960 ihtilali küba şehbal yoksulluk katil deloitte comala kasabası puşkin yahudi bilim insanları kapatılma sufilik gerilim oyun acı yengeç ikizler istanbul üniversitesi müzik otel kız arkadaş büyük iskender maeve binchy emniyet’te fethullahçı örgütlenme idam çevre koruma mutfak dede liman özgürlük zombi izak babel kürtaj donka kadın erkek ilişkileri firavun kanser porno yahudiye manyak cafer hindistan balık struma tkp delil stasi terazi aşk ve macera hz. ali kanada doris day sinema futbol mübadele çocuk dili yaşlı nick milliyet dönmeler soner yalçın doğu perinçek azınlık stalin sakkara jack çocuk bakımı papaz berlin kolera kan cep kitap osmanlı londra laik nedim şener schubert lezzet antoloji ergenekon hapishane dışarısı referans yazar tevrat mısır kutlukhan perker kemikliler kastelli fidel castro cinler ilişki kahire cezaevi öykü astroloji siyonizm burçlar hayal kırıklığı küba devrimi allah bağdat roman matematik necip hablemitoğlu soykırım reis tarikat işkence nazlı ılıcak istihbarat etki ajanları dağ dişi mafya sultan intikam tasavvuf ingilizce beslenme siyaset osmanlı imparatorluğu roman kahramanı kadınlar iş dünyası ali albayrak hırs kıskançlık berlin duvarı gezi facebook örgüt hanefi avcı televizyon akrep ahmet şık lokanta özal ölüler cinayet göç ergen kızlar hitler aşk komplo teorisi bedeviler kadın gözyaşı tolstoy trakya yalnızlık şiddet gülbang fanlo tiyatro yılmaz güney oğuz atay stiletto fethullah gülen aslan rekabet ekonomi aksiyon ibrani dna musevi vampir kapancı mübin kerime nadir masal feminizm komünist fotoğraf tehlike ecinniler aşiret türklük kurtuluş ajanda boğa hayatın anlamı sabri uzun kimlik islamiyet anne çocuk istanbul onat kutlar bektaşilik anlatı yaşar nabi nayır izmir anna karenina devrim hrant dink meksika aile ilişkileri vaat edilmiş topraklar selanik islam tüccar hallacı mansur serenad hacıbektaş erkek arkadaş kaçış macera anne soruşturma dublin bestseller kova türkiye sırrı bektaş başkalarının kokusu naziler uzay
 
Siyah Kan

Orijinal adı ve dili:
La Ligne Noir
Fransızca
ISBN: 978-975-991-433-2
Sayfa Sayısı: 432
Ebat: 14×23 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2005
22. Baskı: Eylül 2007
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL