Siyah Kan

Çeviren: Şevket Deniz

Kitap Hakkında:

J. C. Grangé yine işbaşında. 2003 yılında çıkardığı romanı "Kurtlar İmparatorluğu"yla hem dünyada hem de ülkemizde ününe ün katan Grange yeni kitabıyla Türkçe’de. Yine kanlı, yine delice, yine korkutucu bir roman var karşımızda: "Siyah Kan".Yazarın bir yıl gibi kısa bir sürede kaleme aldığı kitap serbest dalış şampiyonu bir katil ile eski paparazzi, kötülük fikrine ve kaynağına takıntılı bir gazeteciyi karşı karşıya getiriyor. Katil hapiste… Ama daha önce Kamboçya, Tayland, Malezya’da kan dökmüş. Kadınların kanı… Gazetecinin onunla temasa geçmek için oynadığı oyun romanın temelini oluşturuyor. Ama katil bu yemi bir süre sonra yutmuyor. İşte gerçek heyecan da orada başlıyor. Kim av, kim avcı, birbirine karışıyor. Grangé hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak bir roman "Siyah Kan". Paris’ten Asya’ya doğru deliliğin sınırında bir yolculuk… Dört yüz küsur sayfalık gerilimli bir kâbus… Çok çekici… Yazarın ustalığı kendini bir kez daha çarpıcı bir şekilde gösteriyor. "Siyah Kan"ı okurken kötülüğün ve kötülerin dünyasına doğru nefes nefese bir koşu tutturduğunuzu fark ediyorsunuz. Bu çılgınca koşuya karşı koymak imkansız!

 
Jean-Christophe Grangé
Jean-Christophe Grangé

Yazar Hakkında

1961’de Fransa’da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı. Paris-Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye’de aylarcamçok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini, Koloni, Ölü Ruhlar Ormanı ve Sisle Gelen Yolcu adlı kitapları Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

bir olmak kapancı gogol ekonomi hayal mekan aksiyon kehanet ölüler futbol acı mitologya melek ali albayrak serenad hacıbektaş dna selanik hallacı mansur gözyaşı burçlar kan içiciler 1960 ihtilali oyun ecinniler boğa spiritüel türkiye oğlak yemek fidel castro ergen kızlar şiddet operasyon başak musevi hırs akp tarih kutlukhan perker gabriel garcia marquez mafya kaçış roman kahramanı stalin hindistan vampir milliyet kerime nadir kâhin cezaevi özal anlatı antoloji aslan kurtuluş edebiyat iş dünyası yahudiye nedim şener donka sakkara laik parti kasaba cellat mezarlığı bağdat adres musa ahmet şık koç bestseller mimesis cinler maya naziler dönmeler anna karenina kolera zombi berlin mitoloji yoksulluk dağ kan fetih suç reis memet fuat doğu perinçek dar’a durmak anı hayvan hakları yılmaz güney cinayet nazlı ılıcak başkalarının kokusu yazar korsan kitap fanlo masal uyuşturucu komünist nuriye akman facebook küba felsefe parmak izi mübin trakya astroloji puşkin aşiret kova italya berlin duvarı korucu köyü anne çocuk tiyatro çocuk şiddeti dede aşk ve macera ege vaat edilmiş topraklar anneler ve kızları atatürk tolstoy mısır islam oğuz atay yalnızlık lokanta struma hanefi avcı roman liman dostoyevski comala kasabası latin amerika edebiyatı kadınlar kimlik kemikliler kadın erkek ilişkileri türk fehiman uzay ikizler hayal kırıklığı mübadele mizah tkp kadın ajanda kürtaj intikam haldun taner şiva vahası komplo teorisi porno küba devrimi yaşar nabi nayır polis yaşlı nick kurşun çehov nâzım hikmet ingilizce onat kutlar balık sırrı bektaş rekabet stiletto sabri uzun necip hablemitoğlu akrep kastelli müzik fethullah gülen sufilik izmir cıa erich auerbach aşk tüccar beslenme soruşturma maeve binchy yahudi bilim insanları romantik komedi yengeç aydınlık tarikat şiir jack deloitte kapatılma türklük siyonizm sultan siyaset iskenderiye kanser soner yalçın vedat osmanlı tasavvuf mutfak çocuk dili zeka fotoğraf izak babel mektup çocuk bakımı katil feminizm hapishane kıskançlık devrim işkence 1908 devrimi oda referans erkek arkadaş otel brezilya anne delil köpekbalığı kahire lezzet hayatın anlamı kanada gezi londra aile ilişkileri allah emniyet’te fethullahçı örgütlenme islamiyet kapo yay çevre koruma özgürlük ihanet soykırım schubert banker kastelli tevrat macera etki ajanları bektaşilik kız arkadaş şeytan dişi ego manyak cafer idam hz. ali israil venedik stavrogin televizyon matematik kimlik çatışması göç ibrani istanbul hitler tehlike firavun meksika pir ilişki stasi gülbang pedro parama doris day osmanlı imparatorluğu öykü azınlık hacı bektaş veli sinema gerilim dublin papaz şehbal dışarısı deprem istihbarat büyük iskender keşanlı ali destanı hrant dink yahudi ergenekon bedeviler türk sineması istanbul üniversitesi çalışan kadınlar örgüt cep kitap terazi
 
Siyah Kan

Orijinal adı ve dili:
La Ligne Noir
Fransızca
ISBN: 978-975-991-433-2
Sayfa Sayısı: 432
Ebat: 14×23 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2005
22. Baskı: Eylül 2007
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL