Siyah Kan

Çeviren: Şevket Deniz

Kitap Hakkında:

J. C. Grangé yine işbaşında. 2003 yılında çıkardığı romanı "Kurtlar İmparatorluğu"yla hem dünyada hem de ülkemizde ününe ün katan Grange yeni kitabıyla Türkçe’de. Yine kanlı, yine delice, yine korkutucu bir roman var karşımızda: "Siyah Kan".Yazarın bir yıl gibi kısa bir sürede kaleme aldığı kitap serbest dalış şampiyonu bir katil ile eski paparazzi, kötülük fikrine ve kaynağına takıntılı bir gazeteciyi karşı karşıya getiriyor. Katil hapiste… Ama daha önce Kamboçya, Tayland, Malezya’da kan dökmüş. Kadınların kanı… Gazetecinin onunla temasa geçmek için oynadığı oyun romanın temelini oluşturuyor. Ama katil bu yemi bir süre sonra yutmuyor. İşte gerçek heyecan da orada başlıyor. Kim av, kim avcı, birbirine karışıyor. Grangé hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak bir roman "Siyah Kan". Paris’ten Asya’ya doğru deliliğin sınırında bir yolculuk… Dört yüz küsur sayfalık gerilimli bir kâbus… Çok çekici… Yazarın ustalığı kendini bir kez daha çarpıcı bir şekilde gösteriyor. "Siyah Kan"ı okurken kötülüğün ve kötülerin dünyasına doğru nefes nefese bir koşu tutturduğunuzu fark ediyorsunuz. Bu çılgınca koşuya karşı koymak imkansız!

 
Jean-Christophe Grangé
Jean-Christophe Grangé

Yazar Hakkında

1961’de Fransa’da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı. Paris-Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye’de aylarcamçok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini, Koloni, Ölü Ruhlar Ormanı ve Sisle Gelen Yolcu adlı kitapları Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

ekonomi gabriel garcia marquez banker kastelli anne gogol naziler bektaşilik ali albayrak şiva vahası müzik şiir mektup kadınlar stalin fetih kurtuluş ego aşiret anna karenina mitoloji comala kasabası burçlar hallacı mansur parmak izi cezaevi gezi lokanta deloitte yaşlı nick yaşar nabi nayır donka hayvan hakları dönmeler yazar tolstoy londra kehanet zeka vedat kadın erkek ilişkileri etki ajanları mizah allah melek anlatı fidel castro bağdat oğuz atay kimlik çatışması istihbarat nâzım hikmet fanlo haldun taner roman bestseller berlin korucu köyü berlin duvarı reis kova korsan kitap şeytan deprem ibrani kız arkadaş anı necip hablemitoğlu facebook siyaset oda kimlik kasaba akp futbol siyonizm hırs şiddet maeve binchy kürtaj mutfak erich auerbach operasyon türk tehlike cep kitap venedik oyun göç dna aşk ve macera fethullah gülen türkiye aksiyon zombi ergen kızlar maya vaat edilmiş topraklar liman yengeç jack kutlukhan perker idam balık sinema tarih sırrı bektaş spiritüel pedro parama devrim delil ecinniler köpekbalığı hapishane ilişki lezzet brezilya mısır kapo mimesis dar’a durmak anne çocuk iş dünyası çocuk dili yalnızlık nazlı ılıcak mafya atatürk katil romantik komedi işkence kolera yemek bir olmak akrep islamiyet manyak cafer feminizm latin amerika edebiyatı 1960 ihtilali izmir kan içiciler dublin stasi mübadele nuriye akman yoksulluk antoloji iskenderiye emniyet’te fethullahçı örgütlenme ahmet şık aile ilişkileri kanada onat kutlar televizyon küba çocuk bakımı kemikliler memet fuat gerilim aydınlık hayal kırıklığı büyük iskender firavun ergenekon doris day dostoyevski rekabet hrant dink terazi osmanlı papaz acı sakkara cinler otel kurşun dağ struma mitologya tarikat anneler ve kızları suç laik öykü kastelli kan kaçış yılmaz güney şehbal stavrogin özal türk sineması komplo teorisi uyuşturucu italya yahudi bilim insanları yay dede küba devrimi macera komünist oğlak pir kapatılma musa ege schubert selanik 1908 devrimi ihanet istanbul üniversitesi serenad fotoğraf boğa matematik ölüler cellat mezarlığı roman kahramanı cıa porno hayatın anlamı hacı bektaş veli hitler aslan türklük felsefe musevi sufilik hindistan edebiyat erkek arkadaş aşk istanbul çalışan kadınlar izak babel soykırım sultan kâhin başak ikizler bedeviler hanefi avcı keşanlı ali destanı hayal sabri uzun hz. ali meksika soner yalçın yahudi milliyet örgüt gözyaşı uzay başkalarının kokusu çocuk şiddeti ajanda tevrat kapancı dişi hacıbektaş mübin çehov kadın fehiman osmanlı imparatorluğu stiletto azınlık yahudiye intikam tiyatro puşkin trakya islam çevre koruma mekan beslenme kıskançlık tüccar tkp kahire tasavvuf nedim şener cinayet parti dışarısı masal özgürlük kanser referans astroloji soruşturma israil gülbang koç doğu perinçek vampir kerime nadir ingilizce adres polis
 
Siyah Kan

Orijinal adı ve dili:
La Ligne Noir
Fransızca
ISBN: 978-975-991-433-2
Sayfa Sayısı: 432
Ebat: 14×23 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2005
22. Baskı: Eylül 2007
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL