Sana Soyundum

Bir Crossfire Romanı

Çeviren: Ayşe Kaya
 
Sana Soyundum Videosu

Kitap Hakkında:

Kitabın ilk bölümünü okumak için tıklayın

New York Times Bestseller listelerini sallayan erotik roman Şehveti yeniden keşfetmeye var mısın?


Amerikalı yazar Sylvia Day’in, aşk ve erotizmi ustaca harmanladığı ve tüm dünyada büyük ilgi uyandıran ,Crossfire üçlemesinin ilk kitabı Sana Soyundum, yazarın Türkiye’deki hayranlarıyla da buluşuyor.

Romanımızın başkahramanı, New York’a yeni taşınan, 24 yaşındaki Eva... Crossfire binasındaki bir reklam ajansında işe başlamak üzere olan genç kadın, biseksüel arkadaşı Cary ile birlikte yaşamaktadır. Evden işe ne kadar sürede gidebileceğini test etmek için Crossfire binasına eşofmanlarıyla gittiği gün, hayatında o güne dek gördüğü en çekici erkekle karışlaşır ve New York’un gözde bekârlarından Gideon’la aralarında dayanılmaz bir elektrik oluşur. Ertesi gün patronu Mark’ın yanında işe başlayan Eva onunla yeniden karşılaşır. Ve Mark’la gittikleri toplantıda, bu çekici ve gizemli adamın inanılmaz bir servetin ve bizzat Crossfire Holdingin sahibi olduğunu öğrenir.

Gideon direkt konuya girerek Eva ile birlikte olmak istediğini söyler. Eva bu ani tekliften rahatsız olsa da, içten içe güçlü bir cinsel çekimin içine düşer. Bir gün Cary ile gittikleri bir barda Gideon net bir şekilde Eva’ya sosyal yanı az cinsel yanı güçlü bir birliktelik önerir. Eva duygusal bir bağ hissetmeden cinsellik yaşayamayacağını söyler ama sonuçta kendisini tutkulu bir cinsel serüvenin ortasında bulur. Eva için Gideon giderek bir bağımlılık haline gelir.

Erotik edebiyat türünün dünyaca ünlü ismi, Amerikalı yazar Sylvia Day, edebiyatta erotik içerikli gizemli aşk serüvenlerine ilgi duyanlara Sana Soyundum ile kayıtsız kalamayacakları bir alternatif sunuyor. Amerika’da haftalarca bestseller listelerinden inmeyen, tüm dünyada 38 ülkeye satılan kitabı, kısaca ultra erotik bir aşk romanı olarak tanımlamak mümkün. Sylvia Day'in Crossfire üçlemesinin bu ilk halkasından sonra, ikinci kitap Mart ayında, son kitap da Amerika ile aynı anda Haziran’da Doğan Kitap etiketiyle okurlarla buluşacak.

Kitaptan

“Bana zevk vermek için kullanmanı istediğim bütün yolları anlatacağım sana, Eva ve sen de hepsini yapacaksın... hepsini yaşayacaksın ve seninle patlayıcı, ilkel, sınır tanımayan şekillerde sevişeceğiz. Bunu biliyorsun değil mi? Aramızda neler olacağını hissedebiliyorsun.”

“Evet” dedim soluyarak, sertleşmiş uçlarının derin sızısını hafifletebilmek için sıkıca tutuyordum memelerimi.

“Lütfen, Gideon.”

 

Yazar Hakkında

Sylvia Day New York Times çok satanlar listesinde haftalarca 1 numara olan kitapların yazarıdır. Day’in romanları kırkın üzerinde dile çevrilmiştir. Milyonlarca satan kitaplarıyla Day 14 ülkede en çok satan yazarlar listesinde yer almıştır. Goodreads Choice En İyi Yazar Ödülü’ne aday gösterilen ve Amazon’un En İyi Romantik Edebiyat Kitabı Ödülü’nü kazanan Day, Amerika’nın prestijli Romantik Edebiyat Ödülü RITA’ya iki kez aday gösterilmiş, RT Book Reviews Reviewers Ödülü’nü kazanmıştır. Sylvia Day 10 bin üyesi bulunan Amerika Romantik Edebiyat Yazarları Birliği’nin başkanıdır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

soykırım şeytan mitologya adres gabriel garcia marquez sinema cıa komünist fethullah gülen dostoyevski televizyon beslenme yay cep kitap vampir tehlike müzik kova bağdat azınlık burçlar dna nâzım hikmet akp dağ balık bir olmak çevre koruma mafya parmak izi yaşlı nick atatürk terazi delil deprem parti türklük yalnızlık hallacı mansur astroloji hırs zombi tevrat aile ilişkileri hacıbektaş meksika kastelli küba suç bektaşilik iskenderiye uyuşturucu donka hz. ali pedro parama kapancı hayvan hakları fetih memet fuat küba devrimi ahmet şık mimesis nuriye akman kemikliler öykü başak trakya doris day dişi kaçış roman aslan allah ecinniler masal oğlak feminizm tarih cinler bedeviler islam yengeç dublin pir korsan kitap italya boğa yemek papaz islamiyet keşanlı ali destanı fotoğraf çehov otel tasavvuf hitler cinayet ego referans devrim mübin antoloji kurtuluş şiddet operasyon lezzet köpekbalığı stalin gözyaşı istanbul deloitte gülbang facebook cezaevi kanada anlatı istanbul üniversitesi macera sabri uzun anne dede ekonomi yahudi bilim insanları ilişki ihanet aksiyon kan içiciler manyak cafer intikam struma musa hayal kırıklığı kanser kürtaj özal yoksulluk dönmeler hapishane tkp vaat edilmiş topraklar tarikat serenad aşk ve macera londra laik özgürlük kimlik mısır acı komplo teorisi ege emniyet’te fethullahçı örgütlenme soruşturma fehiman yahudi sakkara nedim şener maya aydınlık aşk çocuk şiddeti rekabet oda ali albayrak koç ikizler anna karenina erkek arkadaş siyonizm 1908 devrimi kapatılma türk sineması osmanlı necip hablemitoğlu felsefe onat kutlar uzay kadın bestseller fidel castro mübadele tiyatro siyaset yahudiye selanik başkalarının kokusu korucu köyü mekan nazlı ılıcak kurşun kehanet çocuk bakımı comala kasabası idam melek sırrı bektaş schubert ölüler iş dünyası etki ajanları gezi stiletto liman israil istihbarat polis kan kerime nadir aşiret şiir çocuk dili anı hayal anne çocuk kimlik çatışması futbol firavun örgüt çalışan kadınlar hanefi avcı jack şehbal doğu perinçek lokanta kasaba musevi puşkin ingilizce kadın erkek ilişkileri roman kahramanı işkence mitoloji ergen kızlar vedat oyun türkiye kapo gogol ibrani akrep matematik büyük iskender ergenekon anneler ve kızları tolstoy maeve binchy stavrogin reis gerilim 1960 ihtilali cellat mezarlığı naziler izak babel haldun taner yılmaz güney berlin edebiyat dar’a durmak stasi tüccar erich auerbach hacı bektaş veli romantik komedi hrant dink kadınlar kâhin yazar kıskançlık kutlukhan perker fanlo milliyet mektup kahire kolera porno mizah göç dışarısı oğuz atay kız arkadaş izmir osmanlı imparatorluğu yaşar nabi nayır hindistan berlin duvarı mutfak brezilya katil zeka latin amerika edebiyatı şiva vahası spiritüel soner yalçın hayatın anlamı ajanda türk sufilik banker kastelli sultan venedik
 
Sana Soyundum

Orijinal adı ve dili:
Bared To You
İngilizce
ISBN: 978-605-09-1313-2
Sayfa Sayısı: 378
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Şubat 2013
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 22.00 TL