Etkinlikler

Nazlı Eray İmza Günü

07 Mart 2015, 14.00 - CNR Kitap Fuarı
 

Doğu Yücel İmza Günü

07 Mart 2015, 14.00 - CNR Kitap Fuarı
 

Cüneyt Ülsever İmza Günü

08 Mart 2015, 14.00 - CNR Kitap Fuarı
 

Mario Levi İmza Günü

08 Mart 2015, 14.00 - CNR Kitap Fuarı
 

Ali Kırca İmza Günü

08 Mart 2015, 15.00 - D&R Ankara Tunalı
 

Sana Soyundum

Bir Crossfire Romanı

Çeviren: Ayşe Kaya
 
Sana Soyundum Videosu

Kitap Hakkında:

Kitabın ilk bölümünü okumak için tıklayın

New York Times Bestseller listelerini sallayan erotik roman Şehveti yeniden keşfetmeye var mısın?


Amerikalı yazar Sylvia Day’in, aşk ve erotizmi ustaca harmanladığı ve tüm dünyada büyük ilgi uyandıran ,Crossfire üçlemesinin ilk kitabı Sana Soyundum, yazarın Türkiye’deki hayranlarıyla da buluşuyor.

Romanımızın başkahramanı, New York’a yeni taşınan, 24 yaşındaki Eva... Crossfire binasındaki bir reklam ajansında işe başlamak üzere olan genç kadın, biseksüel arkadaşı Cary ile birlikte yaşamaktadır. Evden işe ne kadar sürede gidebileceğini test etmek için Crossfire binasına eşofmanlarıyla gittiği gün, hayatında o güne dek gördüğü en çekici erkekle karışlaşır ve New York’un gözde bekârlarından Gideon’la aralarında dayanılmaz bir elektrik oluşur. Ertesi gün patronu Mark’ın yanında işe başlayan Eva onunla yeniden karşılaşır. Ve Mark’la gittikleri toplantıda, bu çekici ve gizemli adamın inanılmaz bir servetin ve bizzat Crossfire Holdingin sahibi olduğunu öğrenir.

Gideon direkt konuya girerek Eva ile birlikte olmak istediğini söyler. Eva bu ani tekliften rahatsız olsa da, içten içe güçlü bir cinsel çekimin içine düşer. Bir gün Cary ile gittikleri bir barda Gideon net bir şekilde Eva’ya sosyal yanı az cinsel yanı güçlü bir birliktelik önerir. Eva duygusal bir bağ hissetmeden cinsellik yaşayamayacağını söyler ama sonuçta kendisini tutkulu bir cinsel serüvenin ortasında bulur. Eva için Gideon giderek bir bağımlılık haline gelir.

Erotik edebiyat türünün dünyaca ünlü ismi, Amerikalı yazar Sylvia Day, edebiyatta erotik içerikli gizemli aşk serüvenlerine ilgi duyanlara Sana Soyundum ile kayıtsız kalamayacakları bir alternatif sunuyor. Amerika’da haftalarca bestseller listelerinden inmeyen, tüm dünyada 38 ülkeye satılan kitabı, kısaca ultra erotik bir aşk romanı olarak tanımlamak mümkün. Sylvia Day'in Crossfire üçlemesinin bu ilk halkasından sonra, ikinci kitap Mart ayında, son kitap da Amerika ile aynı anda Haziran’da Doğan Kitap etiketiyle okurlarla buluşacak.

Kitaptan

“Bana zevk vermek için kullanmanı istediğim bütün yolları anlatacağım sana, Eva ve sen de hepsini yapacaksın... hepsini yaşayacaksın ve seninle patlayıcı, ilkel, sınır tanımayan şekillerde sevişeceğiz. Bunu biliyorsun değil mi? Aramızda neler olacağını hissedebiliyorsun.”

“Evet” dedim soluyarak, sertleşmiş uçlarının derin sızısını hafifletebilmek için sıkıca tutuyordum memelerimi.

“Lütfen, Gideon.”

 

Yazar Hakkında

Sylvia Day New York Times çok satanlar listesinde haftalarca 1 numara olan kitapların yazarıdır. Day’in romanları kırkın üzerinde dile çevrilmiştir. Milyonlarca satan kitaplarıyla Day 14 ülkede en çok satan yazarlar listesinde yer almıştır. Goodreads Choice En İyi Yazar Ödülü’ne aday gösterilen ve Amazon’un En İyi Romantik Edebiyat Kitabı Ödülü’nü kazanan Day, Amerika’nın prestijli Romantik Edebiyat Ödülü RITA’ya iki kez aday gösterilmiş, RT Book Reviews Reviewers Ödülü’nü kazanmıştır. Sylvia Day 10 bin üyesi bulunan Amerika Romantik Edebiyat Yazarları Birliği’nin başkanıdır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

çevre koruma mübin parti soykırım istanbul kanada 1908 devrimi ingilizce aslan tasavvuf macera kaçış hapishane ihanet vedat ajanda gabriel garcia marquez şeytan azınlık anna karenina israil maya yılmaz güney beslenme zombi kıskançlık keşanlı ali destanı özal kehanet katil anne çocuk yemek emniyet’te fethullahçı örgütlenme doris day büyük iskender gogol polis siyaset bektaşilik pedro parama etki ajanları hırs fotoğraf izmir islamiyet vampir cep kitap tarikat küba ege hindistan tehlike türkiye sakkara komplo teorisi anneler ve kızları örgüt fethullah gülen ibrani dişi kimlik çatışması vaat edilmiş topraklar şehbal islam bedeviler yahudi bilim insanları stalin hacı bektaş veli devrim bestseller kapo ilişki fidel castro kan kova serenad aydınlık maeve binchy hayal kırıklığı kemikliler otel mübadele öykü fehiman feminizm acı sırrı bektaş hacıbektaş tkp soruşturma dede başkalarının kokusu boğa cezaevi erkek arkadaş uyuşturucu müzik iş dünyası istanbul üniversitesi ölüler ego türk sineması çocuk bakımı iskenderiye mutfak burçlar musa kurşun yalnızlık antoloji sabri uzun cinler lokanta doğu perinçek kan içiciler terazi astroloji çocuk dili parmak izi dar’a durmak yay izak babel delil nazlı ılıcak istihbarat dublin mitoloji yahudi roman kahramanı oğlak özgürlük küba devrimi şiir anne dna koç mekan kimlik kapancı bağdat akp berlin cıa porno çocuk şiddeti göç ali albayrak mizah memet fuat işkence kasaba uzay aksiyon nuriye akman rekabet komünist melek facebook lezzet ergen kızlar deloitte musevi futbol dönmeler dışarısı ekonomi roman fetih selanik yaşlı nick kanser korsan kitap sinema yaşar nabi nayır adres manyak cafer soner yalçın çalışan kadınlar pir sultan kadın erkek ilişkileri mektup siyonizm yoksulluk struma suç banker kastelli gülbang balık tüccar türklük masal kolera aşk ve macera akrep korucu köyü gezi hayal necip hablemitoğlu 1960 ihtilali tiyatro oğuz atay milliyet venedik felsefe kız arkadaş meksika osmanlı imparatorluğu onat kutlar kahire dağ başak spiritüel tolstoy gözyaşı ergenekon yahudiye aşk jack reis cinayet yengeç şiva vahası oyun türk hitler bir olmak hayvan hakları italya hz. ali anlatı kurtuluş latin amerika edebiyatı brezilya ecinniler mafya dostoyevski comala kasabası şiddet erich auerbach intikam oda köpekbalığı mısır kapatılma zeka matematik kastelli operasyon naziler donka deprem cellat mezarlığı yazar nedim şener berlin duvarı romantik komedi kürtaj hayatın anlamı osmanlı televizyon referans hrant dink stavrogin puşkin aşiret hallacı mansur stasi mitologya kadın liman mimesis edebiyat fanlo anı trakya kâhin stiletto gerilim laik londra schubert ikizler allah kadınlar çehov nâzım hikmet atatürk tarih kerime nadir idam papaz ahmet şık hanefi avcı kutlukhan perker tevrat haldun taner sufilik firavun aile ilişkileri
 
Sana Soyundum

Orijinal adı ve dili:
Bared To You
İngilizce
ISBN: 978-605-09-1313-2
Sayfa Sayısı: 378
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Şubat 2013
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 22.00 TL