Sana Soyundum

Bir Crossfire Romanı

Çeviren: Ayşe Kaya
 
Sana Soyundum Videosu

Kitap Hakkında:

Kitabın ilk bölümünü okumak için tıklayın

New York Times Bestseller listelerini sallayan erotik roman Şehveti yeniden keşfetmeye var mısın?


Amerikalı yazar Sylvia Day’in, aşk ve erotizmi ustaca harmanladığı ve tüm dünyada büyük ilgi uyandıran ,Crossfire üçlemesinin ilk kitabı Sana Soyundum, yazarın Türkiye’deki hayranlarıyla da buluşuyor.

Romanımızın başkahramanı, New York’a yeni taşınan, 24 yaşındaki Eva... Crossfire binasındaki bir reklam ajansında işe başlamak üzere olan genç kadın, biseksüel arkadaşı Cary ile birlikte yaşamaktadır. Evden işe ne kadar sürede gidebileceğini test etmek için Crossfire binasına eşofmanlarıyla gittiği gün, hayatında o güne dek gördüğü en çekici erkekle karışlaşır ve New York’un gözde bekârlarından Gideon’la aralarında dayanılmaz bir elektrik oluşur. Ertesi gün patronu Mark’ın yanında işe başlayan Eva onunla yeniden karşılaşır. Ve Mark’la gittikleri toplantıda, bu çekici ve gizemli adamın inanılmaz bir servetin ve bizzat Crossfire Holdingin sahibi olduğunu öğrenir.

Gideon direkt konuya girerek Eva ile birlikte olmak istediğini söyler. Eva bu ani tekliften rahatsız olsa da, içten içe güçlü bir cinsel çekimin içine düşer. Bir gün Cary ile gittikleri bir barda Gideon net bir şekilde Eva’ya sosyal yanı az cinsel yanı güçlü bir birliktelik önerir. Eva duygusal bir bağ hissetmeden cinsellik yaşayamayacağını söyler ama sonuçta kendisini tutkulu bir cinsel serüvenin ortasında bulur. Eva için Gideon giderek bir bağımlılık haline gelir.

Erotik edebiyat türünün dünyaca ünlü ismi, Amerikalı yazar Sylvia Day, edebiyatta erotik içerikli gizemli aşk serüvenlerine ilgi duyanlara Sana Soyundum ile kayıtsız kalamayacakları bir alternatif sunuyor. Amerika’da haftalarca bestseller listelerinden inmeyen, tüm dünyada 38 ülkeye satılan kitabı, kısaca ultra erotik bir aşk romanı olarak tanımlamak mümkün. Sylvia Day'in Crossfire üçlemesinin bu ilk halkasından sonra, ikinci kitap Mart ayında, son kitap da Amerika ile aynı anda Haziran’da Doğan Kitap etiketiyle okurlarla buluşacak.

Kitaptan

“Bana zevk vermek için kullanmanı istediğim bütün yolları anlatacağım sana, Eva ve sen de hepsini yapacaksın... hepsini yaşayacaksın ve seninle patlayıcı, ilkel, sınır tanımayan şekillerde sevişeceğiz. Bunu biliyorsun değil mi? Aramızda neler olacağını hissedebiliyorsun.”

“Evet” dedim soluyarak, sertleşmiş uçlarının derin sızısını hafifletebilmek için sıkıca tutuyordum memelerimi.

“Lütfen, Gideon.”

 

Yazar Hakkında

Sylvia Day New York Times çok satanlar listesinde haftalarca 1 numara olan kitapların yazarıdır. Day’in romanları kırkın üzerinde dile çevrilmiştir. Milyonlarca satan kitaplarıyla Day 14 ülkede en çok satan yazarlar listesinde yer almıştır. Goodreads Choice En İyi Yazar Ödülü’ne aday gösterilen ve Amazon’un En İyi Romantik Edebiyat Kitabı Ödülü’nü kazanan Day, Amerika’nın prestijli Romantik Edebiyat Ödülü RITA’ya iki kez aday gösterilmiş, RT Book Reviews Reviewers Ödülü’nü kazanmıştır. Sylvia Day 10 bin üyesi bulunan Amerika Romantik Edebiyat Yazarları Birliği’nin başkanıdır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

hayatın anlamı ahmet şık anı erkek arkadaş örgüt kerime nadir gözyaşı bektaşilik kolera televizyon gezi şiir etki ajanları ölüler futbol kanser memet fuat israil öykü akp dna anneler ve kızları köpekbalığı hacı bektaş veli şiva vahası lezzet kasaba maeve binchy yaşar nabi nayır dışarısı islamiyet ergen kızlar cinler matematik manyak cafer nâzım hikmet türk ecinniler nuriye akman nazlı ılıcak cep kitap tüccar anlatı şiddet stavrogin anne çocuk ajanda lokanta hallacı mansur dede dağ sinema mübin türkiye yalnızlık izak babel boğa italya melek kadın gerilim kahire kurtuluş yahudi bilim insanları anna karenina jack küba polis atatürk sufilik selanik korucu köyü izmir yay mısır siyonizm stasi özal 1908 devrimi özgürlük dişi delil roman kahramanı naziler kız arkadaş azınlık hanefi avcı yaşlı nick kastelli mafya dönmeler istanbul üniversitesi keşanlı ali destanı çocuk dili sultan müzik kıskançlık sırrı bektaş göç kurşun fidel castro akrep mübadele mitologya yoksulluk haldun taner kanada londra spiritüel koç rekabet referans milliyet suç fanlo çocuk bakımı hrant dink kan intikam kapancı hayal trakya vampir acı terazi zombi bağdat operasyon anne idam fetih iş dünyası gabriel garcia marquez mektup şeytan parti brezilya vaat edilmiş topraklar aydınlık stiletto kova islam ergenekon istanbul puşkin nedim şener büyük iskender maya yılmaz güney kapatılma banker kastelli istihbarat hayvan hakları yahudi işkence vedat laik cezaevi hacıbektaş tkp başkalarının kokusu tolstoy türk sineması kadınlar kadın erkek ilişkileri komünist mitoloji siyaset doris day cinayet oğlak aile ilişkileri edebiyat mutfak türklük struma cıa çocuk şiddeti necip hablemitoğlu korsan kitap çevre koruma kemikliler soykırım hayal kırıklığı iskenderiye soruşturma mekan tasavvuf porno antoloji hindistan uzay kaçış ikizler oğuz atay masal hırs ege allah ekonomi yengeç şehbal osmanlı ihanet pedro parama devrim feminizm stalin aksiyon tehlike parmak izi kan içiciler berlin ilişki aşk ve macera burçlar tarikat fehiman mizah küba devrimi felsefe tevrat bestseller kürtaj ali albayrak macera roman çalışan kadınlar ibrani komplo teorisi oyun donka bedeviler zeka beslenme serenad deprem musa tiyatro fethullah gülen gülbang dostoyevski kâhin romantik komedi çehov kutlukhan perker dublin kehanet 1960 ihtilali soner yalçın katil kimlik çatışması reis fotoğraf papaz osmanlı imparatorluğu ego cellat mezarlığı deloitte comala kasabası kapo otel berlin duvarı emniyet’te fethullahçı örgütlenme pir facebook firavun sabri uzun hitler dar’a durmak onat kutlar ingilizce başak sakkara meksika kimlik mimesis gogol yemek hapishane adres doğu perinçek oda aşiret aşk musevi liman aslan latin amerika edebiyatı hz. ali astroloji erich auerbach venedik schubert uyuşturucu yahudiye tarih bir olmak balık yazar
 
Sana Soyundum

Orijinal adı ve dili:
Bared To You
İngilizce
ISBN: 978-605-09-1313-2
Sayfa Sayısı: 378
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Şubat 2013
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 22.00 TL