Sana Soyundum

Bir Crossfire Romanı

Çeviren: Ayşe Kaya
 
Sana Soyundum Videosu

Kitap Hakkında:

Kitabın ilk bölümünü okumak için tıklayın

New York Times Bestseller listelerini sallayan erotik roman Şehveti yeniden keşfetmeye var mısın?


Amerikalı yazar Sylvia Day’in, aşk ve erotizmi ustaca harmanladığı ve tüm dünyada büyük ilgi uyandıran ,Crossfire üçlemesinin ilk kitabı Sana Soyundum, yazarın Türkiye’deki hayranlarıyla da buluşuyor.

Romanımızın başkahramanı, New York’a yeni taşınan, 24 yaşındaki Eva... Crossfire binasındaki bir reklam ajansında işe başlamak üzere olan genç kadın, biseksüel arkadaşı Cary ile birlikte yaşamaktadır. Evden işe ne kadar sürede gidebileceğini test etmek için Crossfire binasına eşofmanlarıyla gittiği gün, hayatında o güne dek gördüğü en çekici erkekle karışlaşır ve New York’un gözde bekârlarından Gideon’la aralarında dayanılmaz bir elektrik oluşur. Ertesi gün patronu Mark’ın yanında işe başlayan Eva onunla yeniden karşılaşır. Ve Mark’la gittikleri toplantıda, bu çekici ve gizemli adamın inanılmaz bir servetin ve bizzat Crossfire Holdingin sahibi olduğunu öğrenir.

Gideon direkt konuya girerek Eva ile birlikte olmak istediğini söyler. Eva bu ani tekliften rahatsız olsa da, içten içe güçlü bir cinsel çekimin içine düşer. Bir gün Cary ile gittikleri bir barda Gideon net bir şekilde Eva’ya sosyal yanı az cinsel yanı güçlü bir birliktelik önerir. Eva duygusal bir bağ hissetmeden cinsellik yaşayamayacağını söyler ama sonuçta kendisini tutkulu bir cinsel serüvenin ortasında bulur. Eva için Gideon giderek bir bağımlılık haline gelir.

Erotik edebiyat türünün dünyaca ünlü ismi, Amerikalı yazar Sylvia Day, edebiyatta erotik içerikli gizemli aşk serüvenlerine ilgi duyanlara Sana Soyundum ile kayıtsız kalamayacakları bir alternatif sunuyor. Amerika’da haftalarca bestseller listelerinden inmeyen, tüm dünyada 38 ülkeye satılan kitabı, kısaca ultra erotik bir aşk romanı olarak tanımlamak mümkün. Sylvia Day'in Crossfire üçlemesinin bu ilk halkasından sonra, ikinci kitap Mart ayında, son kitap da Amerika ile aynı anda Haziran’da Doğan Kitap etiketiyle okurlarla buluşacak.

Kitaptan

“Bana zevk vermek için kullanmanı istediğim bütün yolları anlatacağım sana, Eva ve sen de hepsini yapacaksın... hepsini yaşayacaksın ve seninle patlayıcı, ilkel, sınır tanımayan şekillerde sevişeceğiz. Bunu biliyorsun değil mi? Aramızda neler olacağını hissedebiliyorsun.”

“Evet” dedim soluyarak, sertleşmiş uçlarının derin sızısını hafifletebilmek için sıkıca tutuyordum memelerimi.

“Lütfen, Gideon.”

 

Yazar Hakkında

Sylvia Day New York Times çok satanlar listesinde haftalarca 1 numara olan kitapların yazarıdır. Day’in romanları kırkın üzerinde dile çevrilmiştir. Milyonlarca satan kitaplarıyla Day 14 ülkede en çok satan yazarlar listesinde yer almıştır. Goodreads Choice En İyi Yazar Ödülü’ne aday gösterilen ve Amazon’un En İyi Romantik Edebiyat Kitabı Ödülü’nü kazanan Day, Amerika’nın prestijli Romantik Edebiyat Ödülü RITA’ya iki kez aday gösterilmiş, RT Book Reviews Reviewers Ödülü’nü kazanmıştır. Sylvia Day 10 bin üyesi bulunan Amerika Romantik Edebiyat Yazarları Birliği’nin başkanıdır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

osmanlı romantik komedi ilişki fidel castro deprem reis sabri uzun kan mizah nazlı ılıcak ikizler erich auerbach burçlar facebook stalin fehiman hrant dink mutfak zombi stavrogin laik astroloji gözyaşı vedat venedik pedro parama spiritüel türk parmak izi kan içiciler sufilik oğuz atay nâzım hikmet jack kapatılma kürtaj dar’a durmak özgürlük keşanlı ali destanı ölüler milliyet dışarısı balık ego kâhin gabriel garcia marquez mitologya banker kastelli deloitte dublin nedim şener kaçış yalnızlık gogol büyük iskender berlin duvarı 1960 ihtilali operasyon necip hablemitoğlu lokanta oyun delil puşkin ibrani hayatın anlamı comala kasabası terazi oda sultan hz. ali feminizm izak babel köpekbalığı dostoyevski porno dna osmanlı imparatorluğu kimlik hindistan mimesis boğa italya çalışan kadınlar dede donka hayal kırıklığı doğu perinçek yaşar nabi nayır ahmet şık mekan azınlık hitler kadın manyak cafer zeka yahudiye aşiret yengeç çehov korucu köyü tarih emniyet’te fethullahçı örgütlenme işkence erkek arkadaş küba fethullah gülen kimlik çatışması şehbal suç acı hayal türkiye kanser çevre koruma hapishane aydınlık uzay hacı bektaş veli bektaşilik dişi yahudi bilim insanları vaat edilmiş topraklar aşk ve macera tolstoy örgüt melek küba devrimi komplo teorisi felsefe sinema istihbarat naziler gülbang yaşlı nick liman edebiyat kolera israil müzik brezilya tehlike ergen kızlar iş dünyası oğlak çocuk bakımı tevrat kutlukhan perker kova meksika cep kitap çocuk şiddeti kahire selanik kurtuluş struma kerime nadir cellat mezarlığı idam roman kahramanı şiva vahası kastelli hacıbektaş anne çocuk tasavvuf firavun latin amerika edebiyatı referans yahudi stiletto koç ecinniler akrep bedeviler sakkara yazar maya tarikat şiir maeve binchy masal soykırım bağdat dağ kıskançlık stasi komünist kasaba haldun taner kehanet hanefi avcı ingilizce kadınlar anne bir olmak başkalarının kokusu vampir lezzet aşk ajanda televizyon rekabet soruşturma aslan doris day siyonizm devrim kanada cinler beslenme 1908 devrimi izmir islam cezaevi polis anı türk sineması parti çocuk dili şiddet antoloji tüccar yoksulluk iskenderiye öykü dönmeler anlatı anna karenina onat kutlar yemek fotoğraf mısır uyuşturucu yılmaz güney mektup katil etki ajanları başak korsan kitap kapancı kadın erkek ilişkileri matematik cıa siyaset nuriye akman fetih musa hırs şeytan memet fuat ihanet istanbul üniversitesi intikam berlin islamiyet roman futbol mafya kurşun atatürk serenad gezi aksiyon musevi macera londra soner yalçın mitoloji kapo tiyatro trakya ali albayrak sırrı bektaş pir mübadele hayvan hakları yay allah tkp istanbul ergenekon gerilim aile ilişkileri kız arkadaş otel papaz ege ekonomi özal fanlo anneler ve kızları cinayet mübin hallacı mansur schubert türklük bestseller akp göç kemikliler adres
 
Sana Soyundum

Orijinal adı ve dili:
Bared To You
İngilizce
ISBN: 978-605-09-1313-2
Sayfa Sayısı: 378
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Şubat 2013
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 22.00 TL