Sana Soyundum

Bir Crossfire Romanı

Çeviren: Ayşe Kaya
 
Sana Soyundum Videosu

Kitap Hakkında:

Kitabın ilk bölümünü okumak için tıklayın

New York Times Bestseller listelerini sallayan erotik roman Şehveti yeniden keşfetmeye var mısın?


Amerikalı yazar Sylvia Day’in, aşk ve erotizmi ustaca harmanladığı ve tüm dünyada büyük ilgi uyandıran ,Crossfire üçlemesinin ilk kitabı Sana Soyundum, yazarın Türkiye’deki hayranlarıyla da buluşuyor.

Romanımızın başkahramanı, New York’a yeni taşınan, 24 yaşındaki Eva... Crossfire binasındaki bir reklam ajansında işe başlamak üzere olan genç kadın, biseksüel arkadaşı Cary ile birlikte yaşamaktadır. Evden işe ne kadar sürede gidebileceğini test etmek için Crossfire binasına eşofmanlarıyla gittiği gün, hayatında o güne dek gördüğü en çekici erkekle karışlaşır ve New York’un gözde bekârlarından Gideon’la aralarında dayanılmaz bir elektrik oluşur. Ertesi gün patronu Mark’ın yanında işe başlayan Eva onunla yeniden karşılaşır. Ve Mark’la gittikleri toplantıda, bu çekici ve gizemli adamın inanılmaz bir servetin ve bizzat Crossfire Holdingin sahibi olduğunu öğrenir.

Gideon direkt konuya girerek Eva ile birlikte olmak istediğini söyler. Eva bu ani tekliften rahatsız olsa da, içten içe güçlü bir cinsel çekimin içine düşer. Bir gün Cary ile gittikleri bir barda Gideon net bir şekilde Eva’ya sosyal yanı az cinsel yanı güçlü bir birliktelik önerir. Eva duygusal bir bağ hissetmeden cinsellik yaşayamayacağını söyler ama sonuçta kendisini tutkulu bir cinsel serüvenin ortasında bulur. Eva için Gideon giderek bir bağımlılık haline gelir.

Erotik edebiyat türünün dünyaca ünlü ismi, Amerikalı yazar Sylvia Day, edebiyatta erotik içerikli gizemli aşk serüvenlerine ilgi duyanlara Sana Soyundum ile kayıtsız kalamayacakları bir alternatif sunuyor. Amerika’da haftalarca bestseller listelerinden inmeyen, tüm dünyada 38 ülkeye satılan kitabı, kısaca ultra erotik bir aşk romanı olarak tanımlamak mümkün. Sylvia Day'in Crossfire üçlemesinin bu ilk halkasından sonra, ikinci kitap Mart ayında, son kitap da Amerika ile aynı anda Haziran’da Doğan Kitap etiketiyle okurlarla buluşacak.

Kitaptan

“Bana zevk vermek için kullanmanı istediğim bütün yolları anlatacağım sana, Eva ve sen de hepsini yapacaksın... hepsini yaşayacaksın ve seninle patlayıcı, ilkel, sınır tanımayan şekillerde sevişeceğiz. Bunu biliyorsun değil mi? Aramızda neler olacağını hissedebiliyorsun.”

“Evet” dedim soluyarak, sertleşmiş uçlarının derin sızısını hafifletebilmek için sıkıca tutuyordum memelerimi.

“Lütfen, Gideon.”

 

Yazar Hakkında

Sylvia Day New York Times çok satanlar listesinde haftalarca 1 numara olan kitapların yazarıdır. Day’in romanları kırkın üzerinde dile çevrilmiştir. Milyonlarca satan kitaplarıyla Day 14 ülkede en çok satan yazarlar listesinde yer almıştır. Goodreads Choice En İyi Yazar Ödülü’ne aday gösterilen ve Amazon’un En İyi Romantik Edebiyat Kitabı Ödülü’nü kazanan Day, Amerika’nın prestijli Romantik Edebiyat Ödülü RITA’ya iki kez aday gösterilmiş, RT Book Reviews Reviewers Ödülü’nü kazanmıştır. Sylvia Day 10 bin üyesi bulunan Amerika Romantik Edebiyat Yazarları Birliği’nin başkanıdır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

futbol yemek gerilim musevi ihanet aydınlık aksiyon erich auerbach başak ikizler sırrı bektaş şiddet haldun taner mitoloji aile ilişkileri hayatın anlamı spiritüel ergen kızlar anneler ve kızları etki ajanları gözyaşı küba mizah bestseller comala kasabası kürtaj ego katil bağdat serenad dışarısı mimesis allah tkp uyuşturucu hayal laik oğuz atay gezi schubert cinler kâhin fidel castro kolera uzay doğu perinçek burçlar tasavvuf yılmaz güney dişi gülbang oğlak necip hablemitoğlu porno anı terazi hallacı mansur hayal kırıklığı aslan şeytan müzik vaat edilmiş topraklar istihbarat aşk banker kastelli emniyet’te fethullahçı örgütlenme çocuk dili berlin duvarı anne çocuk hırs roman anne nazlı ılıcak islamiyet struma adres selanik nuriye akman astroloji onat kutlar fanlo kapancı komünist kan iskenderiye naziler zombi yahudi bilim insanları çevre koruma dede papaz edebiyat azınlık delil matematik mektup türklük ölüler soruşturma hayvan hakları trakya istanbul üniversitesi televizyon mübin dağ devrim oyun 1908 devrimi kasaba hrant dink nâzım hikmet şehbal özal kimlik çatışması gogol londra ahmet şık kimlik macera siyonizm iş dünyası hacı bektaş veli oda çalışan kadınlar dönmeler milliyet cezaevi pir izak babel köpekbalığı kurşun küba devrimi çehov memet fuat türk sineması kadınlar kan içiciler stiletto parmak izi dublin örgüt ajanda siyaset mutfak kaçış mübadele reis cellat mezarlığı bedeviler bir olmak donka 1960 ihtilali büyük iskender hapishane kastelli şiva vahası liman yazar deprem stasi pedro parama kapo tevrat italya mekan soykırım firavun ingilizce facebook yoksulluk fethullah gülen atatürk antoloji işkence kurtuluş hindistan stavrogin kutlukhan perker kerime nadir beslenme lezzet vampir akp yalnızlık musa cıa öykü feminizm doris day fetih kehanet hacıbektaş ege fehiman cinayet romantik komedi ibrani intikam brezilya dostoyevski sabri uzun yahudi başkalarının kokusu göç izmir yaşar nabi nayır kız arkadaş lokanta nedim şener aşk ve macera referans boğa yay rekabet kapatılma polis mısır yahudiye kanser manyak cafer aşiret puşkin deloitte israil melek kanada kadın çocuk şiddeti mafya sultan cep kitap ergenekon tarih bektaşilik korucu köyü şiir acı kıskançlık korsan kitap mitologya dar’a durmak gabriel garcia marquez tolstoy hanefi avcı operasyon anlatı meksika suç jack ekonomi yengeç soner yalçın istanbul koç sinema keşanlı ali destanı osmanlı tehlike tarikat idam dna anna karenina kova fotoğraf berlin ali albayrak balık çocuk bakımı hz. ali erkek arkadaş felsefe otel türkiye ilişki masal parti kahire islam kadın erkek ilişkileri akrep vedat yaşlı nick kemikliler stalin özgürlük osmanlı imparatorluğu komplo teorisi hitler tüccar venedik roman kahramanı zeka tiyatro latin amerika edebiyatı ecinniler türk maeve binchy sakkara sufilik maya
 
Sana Soyundum

Orijinal adı ve dili:
Bared To You
İngilizce
ISBN: 978-605-09-1313-2
Sayfa Sayısı: 378
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Şubat 2013
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 22.00 TL