Etkinlikler

Ali Kırca İmza Günü

29 Kasım 2014, 15.00 - D&R Meydan AVM
 

Ali Kırca İmza Günü

06 Aralık 2014, 15.00 - D&R Marmara Forum AVM
 

Ali Kırca İmza Günü

13 Aralık 2014, 15.00 - D&R Ankara Taurus
 

Sana Soyundum

Bir Crossfire Romanı

Çeviren: Ayşe Kaya
 
Sana Soyundum Videosu

Kitap Hakkında:

Kitabın ilk bölümünü okumak için tıklayın

New York Times Bestseller listelerini sallayan erotik roman Şehveti yeniden keşfetmeye var mısın?


Amerikalı yazar Sylvia Day’in, aşk ve erotizmi ustaca harmanladığı ve tüm dünyada büyük ilgi uyandıran ,Crossfire üçlemesinin ilk kitabı Sana Soyundum, yazarın Türkiye’deki hayranlarıyla da buluşuyor.

Romanımızın başkahramanı, New York’a yeni taşınan, 24 yaşındaki Eva... Crossfire binasındaki bir reklam ajansında işe başlamak üzere olan genç kadın, biseksüel arkadaşı Cary ile birlikte yaşamaktadır. Evden işe ne kadar sürede gidebileceğini test etmek için Crossfire binasına eşofmanlarıyla gittiği gün, hayatında o güne dek gördüğü en çekici erkekle karışlaşır ve New York’un gözde bekârlarından Gideon’la aralarında dayanılmaz bir elektrik oluşur. Ertesi gün patronu Mark’ın yanında işe başlayan Eva onunla yeniden karşılaşır. Ve Mark’la gittikleri toplantıda, bu çekici ve gizemli adamın inanılmaz bir servetin ve bizzat Crossfire Holdingin sahibi olduğunu öğrenir.

Gideon direkt konuya girerek Eva ile birlikte olmak istediğini söyler. Eva bu ani tekliften rahatsız olsa da, içten içe güçlü bir cinsel çekimin içine düşer. Bir gün Cary ile gittikleri bir barda Gideon net bir şekilde Eva’ya sosyal yanı az cinsel yanı güçlü bir birliktelik önerir. Eva duygusal bir bağ hissetmeden cinsellik yaşayamayacağını söyler ama sonuçta kendisini tutkulu bir cinsel serüvenin ortasında bulur. Eva için Gideon giderek bir bağımlılık haline gelir.

Erotik edebiyat türünün dünyaca ünlü ismi, Amerikalı yazar Sylvia Day, edebiyatta erotik içerikli gizemli aşk serüvenlerine ilgi duyanlara Sana Soyundum ile kayıtsız kalamayacakları bir alternatif sunuyor. Amerika’da haftalarca bestseller listelerinden inmeyen, tüm dünyada 38 ülkeye satılan kitabı, kısaca ultra erotik bir aşk romanı olarak tanımlamak mümkün. Sylvia Day'in Crossfire üçlemesinin bu ilk halkasından sonra, ikinci kitap Mart ayında, son kitap da Amerika ile aynı anda Haziran’da Doğan Kitap etiketiyle okurlarla buluşacak.

Kitaptan

“Bana zevk vermek için kullanmanı istediğim bütün yolları anlatacağım sana, Eva ve sen de hepsini yapacaksın... hepsini yaşayacaksın ve seninle patlayıcı, ilkel, sınır tanımayan şekillerde sevişeceğiz. Bunu biliyorsun değil mi? Aramızda neler olacağını hissedebiliyorsun.”

“Evet” dedim soluyarak, sertleşmiş uçlarının derin sızısını hafifletebilmek için sıkıca tutuyordum memelerimi.

“Lütfen, Gideon.”

 

Yazar Hakkında

Sylvia Day New York Times çok satanlar listesinde haftalarca 1 numara olan kitapların yazarıdır. Day’in romanları kırkın üzerinde dile çevrilmiştir. Milyonlarca satan kitaplarıyla Day 14 ülkede en çok satan yazarlar listesinde yer almıştır. Goodreads Choice En İyi Yazar Ödülü’ne aday gösterilen ve Amazon’un En İyi Romantik Edebiyat Kitabı Ödülü’nü kazanan Day, Amerika’nın prestijli Romantik Edebiyat Ödülü RITA’ya iki kez aday gösterilmiş, RT Book Reviews Reviewers Ödülü’nü kazanmıştır. Sylvia Day 10 bin üyesi bulunan Amerika Romantik Edebiyat Yazarları Birliği’nin başkanıdır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

soruşturma anne çocuk bektaşilik çehov kurtuluş serenad istanbul akrep gerilim vedat ikizler kastelli osmanlı hacıbektaş beslenme cinayet jack liman trakya dağ kurşun hz. ali mısır ali albayrak köpekbalığı doris day kehanet nâzım hikmet hrant dink zeka oğlak erkek arkadaş zombi berlin duvarı cep kitap komplo teorisi fidel castro intikam londra korucu köyü nedim şener iskenderiye fotoğraf parmak izi parti kanada kutlukhan perker hacı bektaş veli naziler lezzet aslan schubert vaat edilmiş topraklar izak babel çocuk dili türklük rekabet gülbang bestseller roman kahramanı ego küba devrimi musa deprem yoksulluk anne selanik anna karenina ecinniler memet fuat başak matematik türkiye kanser stalin uzay anlatı tiyatro romantik komedi aksiyon tevrat kerime nadir spiritüel kız arkadaş fethullah gülen brezilya gözyaşı devrim hayal sinema hindistan büyük iskender mizah şiir pedro parama yengeç çocuk bakımı tarih vampir özal hayvan hakları operasyon kâhin soner yalçın komünist gabriel garcia marquez fanlo kasaba tüccar sakkara işkence aşk siyaset şiva vahası antoloji suç cellat mezarlığı kapancı yay ege futbol çocuk şiddeti küba edebiyat koç müzik terazi aydınlık atatürk aşk ve macera hallacı mansur yemek istanbul üniversitesi yahudi bilim insanları tolstoy roman gezi akp hayatın anlamı 1908 devrimi comala kasabası islam adres kahire yahudi kimlik çatışması israil hitler yazar ajanda hanefi avcı azınlık porno italya felsefe aile ilişkileri papaz kadın erkek ilişkileri dışarısı göç banker kastelli siyonizm hayal kırıklığı yahudiye tarikat stiletto meksika maya mafya stasi kova dostoyevski mimesis lokanta aşiret boğa fetih kapatılma yalnızlık polis katil kemikliler stavrogin nazlı ılıcak pir islamiyet ihanet mektup istihbarat cezaevi tkp televizyon mitoloji keşanlı ali destanı ilişki nuriye akman bir olmak latin amerika edebiyatı kan içiciler cinler 1960 ihtilali manyak cafer deloitte venedik örgüt dar’a durmak bedeviler cıa necip hablemitoğlu çevre koruma kadın sabri uzun uyuşturucu tasavvuf ibrani kıskançlık özgürlük etki ajanları türk sineması mutfak yılmaz güney başkalarının kokusu berlin sufilik yaşlı nick korsan kitap idam yaşar nabi nayır musevi mekan oyun emniyet’te fethullahçı örgütlenme ergenekon ahmet şık ingilizce ergen kızlar donka öykü kadınlar sırrı bektaş firavun laik balık bağdat puşkin burçlar haldun taner anneler ve kızları erich auerbach çalışan kadınlar milliyet astroloji izmir hapishane hırs kürtaj otel maeve binchy tehlike kan iş dünyası şiddet onat kutlar acı mitologya kimlik mübin soykırım kapo türk delil dublin oğuz atay struma melek şehbal reis dönmeler facebook dişi macera gogol masal şeytan kolera oda mübadele feminizm doğu perinçek anı ölüler kaçış dede dna ekonomi referans allah sultan osmanlı imparatorluğu fehiman
 
Sana Soyundum

Orijinal adı ve dili:
Bared To You
İngilizce
ISBN: 978-605-09-1313-2
Sayfa Sayısı: 378
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Şubat 2013
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 22.00 TL