Sana Soyundum

Bir Crossfire Romanı

Çeviren: Ayşe Kaya
 
Sana Soyundum Videosu

Kitap Hakkında:

Kitabın ilk bölümünü okumak için tıklayın

New York Times Bestseller listelerini sallayan erotik roman Şehveti yeniden keşfetmeye var mısın?


Amerikalı yazar Sylvia Day’in, aşk ve erotizmi ustaca harmanladığı ve tüm dünyada büyük ilgi uyandıran ,Crossfire üçlemesinin ilk kitabı Sana Soyundum, yazarın Türkiye’deki hayranlarıyla da buluşuyor.

Romanımızın başkahramanı, New York’a yeni taşınan, 24 yaşındaki Eva... Crossfire binasındaki bir reklam ajansında işe başlamak üzere olan genç kadın, biseksüel arkadaşı Cary ile birlikte yaşamaktadır. Evden işe ne kadar sürede gidebileceğini test etmek için Crossfire binasına eşofmanlarıyla gittiği gün, hayatında o güne dek gördüğü en çekici erkekle karışlaşır ve New York’un gözde bekârlarından Gideon’la aralarında dayanılmaz bir elektrik oluşur. Ertesi gün patronu Mark’ın yanında işe başlayan Eva onunla yeniden karşılaşır. Ve Mark’la gittikleri toplantıda, bu çekici ve gizemli adamın inanılmaz bir servetin ve bizzat Crossfire Holdingin sahibi olduğunu öğrenir.

Gideon direkt konuya girerek Eva ile birlikte olmak istediğini söyler. Eva bu ani tekliften rahatsız olsa da, içten içe güçlü bir cinsel çekimin içine düşer. Bir gün Cary ile gittikleri bir barda Gideon net bir şekilde Eva’ya sosyal yanı az cinsel yanı güçlü bir birliktelik önerir. Eva duygusal bir bağ hissetmeden cinsellik yaşayamayacağını söyler ama sonuçta kendisini tutkulu bir cinsel serüvenin ortasında bulur. Eva için Gideon giderek bir bağımlılık haline gelir.

Erotik edebiyat türünün dünyaca ünlü ismi, Amerikalı yazar Sylvia Day, edebiyatta erotik içerikli gizemli aşk serüvenlerine ilgi duyanlara Sana Soyundum ile kayıtsız kalamayacakları bir alternatif sunuyor. Amerika’da haftalarca bestseller listelerinden inmeyen, tüm dünyada 38 ülkeye satılan kitabı, kısaca ultra erotik bir aşk romanı olarak tanımlamak mümkün. Sylvia Day'in Crossfire üçlemesinin bu ilk halkasından sonra, ikinci kitap Mart ayında, son kitap da Amerika ile aynı anda Haziran’da Doğan Kitap etiketiyle okurlarla buluşacak.

Kitaptan

“Bana zevk vermek için kullanmanı istediğim bütün yolları anlatacağım sana, Eva ve sen de hepsini yapacaksın... hepsini yaşayacaksın ve seninle patlayıcı, ilkel, sınır tanımayan şekillerde sevişeceğiz. Bunu biliyorsun değil mi? Aramızda neler olacağını hissedebiliyorsun.”

“Evet” dedim soluyarak, sertleşmiş uçlarının derin sızısını hafifletebilmek için sıkıca tutuyordum memelerimi.

“Lütfen, Gideon.”

 

Yazar Hakkında

Sylvia Day New York Times çok satanlar listesinde haftalarca 1 numara olan kitapların yazarıdır. Day’in romanları kırkın üzerinde dile çevrilmiştir. Milyonlarca satan kitaplarıyla Day 14 ülkede en çok satan yazarlar listesinde yer almıştır. Goodreads Choice En İyi Yazar Ödülü’ne aday gösterilen ve Amazon’un En İyi Romantik Edebiyat Kitabı Ödülü’nü kazanan Day, Amerika’nın prestijli Romantik Edebiyat Ödülü RITA’ya iki kez aday gösterilmiş, RT Book Reviews Reviewers Ödülü’nü kazanmıştır. Sylvia Day 10 bin üyesi bulunan Amerika Romantik Edebiyat Yazarları Birliği’nin başkanıdır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

roman kahramanı pedro parama yahudi bilim insanları aşiret latin amerika edebiyatı iş dünyası anne naziler selanik kürtaj suç necip hablemitoğlu kıskançlık parti mimesis astroloji melek erich auerbach mutfak başak fotoğraf kerime nadir devrim izak babel mizah fethullah gülen tüccar anna karenina ali albayrak manyak cafer erkek arkadaş vampir emniyet’te fethullahçı örgütlenme cellat mezarlığı felsefe komplo teorisi ibrani mekan işkence şehbal terazi venedik stavrogin şiva vahası rekabet göç kova osmanlı imparatorluğu yılmaz güney dna israil istanbul ekonomi kurşun istanbul üniversitesi ahmet şık çocuk bakımı banker kastelli feminizm küba devrimi aydınlık şiddet mısır kimlik türkiye kasaba ihanet ergen kızlar adres gogol facebook çevre koruma porno hayal dar’a durmak parmak izi trakya kâhin maeve binchy londra mitoloji mektup hayatın anlamı dublin aşk ve macera onat kutlar tolstoy korucu köyü akp serenad mitologya anı spiritüel kurtuluş kapo operasyon cinler yahudi lezzet oğlak yemek yay tiyatro lokanta cıa kan bektaşilik struma referans dede stiletto keşanlı ali destanı ikizler sakkara comala kasabası nazlı ılıcak cezaevi zombi 1908 devrimi hrant dink burçlar sırrı bektaş kahire büyük iskender hapishane tehlike hacıbektaş liman kutlukhan perker yaşlı nick doğu perinçek antoloji idam azınlık bestseller yaşar nabi nayır koç hayal kırıklığı bir olmak nedim şener aile ilişkileri kan içiciler otel haldun taner tarikat soykırım türklük dönmeler italya oğuz atay anneler ve kızları katil özal soner yalçın kimlik çatışması tasavvuf istihbarat laik yengeç berlin duvarı dişi cinayet kadınlar hacı bektaş veli ilişki etki ajanları köpekbalığı brezilya macera gabriel garcia marquez ingilizce schubert komünist cep kitap korsan kitap dağ televizyon nuriye akman uzay öykü islam mafya fanlo futbol memet fuat oyun anne çocuk tkp stasi deloitte dostoyevski kastelli yoksulluk doris day musa stalin kapatılma türk sineması şiir tarih intikam sufilik ego islamiyet matematik polis musevi ölüler başkalarının kokusu masal firavun boğa vaat edilmiş topraklar gezi yahudiye çalışan kadınlar milliyet türk tevrat edebiyat kolera 1960 ihtilali berlin uyuşturucu soruşturma siyaset örgüt ecinniler meksika aşk anlatı pir iskenderiye dışarısı kehanet hanefi avcı papaz aslan ajanda yazar çocuk şiddeti sabri uzun maya hayvan hakları sinema siyonizm zeka kadın aksiyon delil çehov kız arkadaş gözyaşı şeytan beslenme ege gerilim özgürlük donka osmanlı kanada nâzım hikmet fetih atatürk fehiman kapancı hindistan sultan reis allah çocuk dili oda hz. ali bedeviler kaçış acı vedat mübin hallacı mansur hitler romantik komedi deprem yalnızlık balık küba ergenekon akrep kemikliler fidel castro kadın erkek ilişkileri kanser izmir jack puşkin mübadele gülbang müzik hırs roman bağdat
 
Sana Soyundum

Orijinal adı ve dili:
Bared To You
İngilizce
ISBN: 978-605-09-1313-2
Sayfa Sayısı: 378
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Şubat 2013
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 22.00 TL