Sana Soyundum

Bir Crossfire Romanı

Çeviren: Ayşe Kaya
 
Sana Soyundum Videosu

Kitap Hakkında:

Kitabın ilk bölümünü okumak için tıklayın

New York Times Bestseller listelerini sallayan erotik roman Şehveti yeniden keşfetmeye var mısın?


Amerikalı yazar Sylvia Day’in, aşk ve erotizmi ustaca harmanladığı ve tüm dünyada büyük ilgi uyandıran ,Crossfire üçlemesinin ilk kitabı Sana Soyundum, yazarın Türkiye’deki hayranlarıyla da buluşuyor.

Romanımızın başkahramanı, New York’a yeni taşınan, 24 yaşındaki Eva... Crossfire binasındaki bir reklam ajansında işe başlamak üzere olan genç kadın, biseksüel arkadaşı Cary ile birlikte yaşamaktadır. Evden işe ne kadar sürede gidebileceğini test etmek için Crossfire binasına eşofmanlarıyla gittiği gün, hayatında o güne dek gördüğü en çekici erkekle karışlaşır ve New York’un gözde bekârlarından Gideon’la aralarında dayanılmaz bir elektrik oluşur. Ertesi gün patronu Mark’ın yanında işe başlayan Eva onunla yeniden karşılaşır. Ve Mark’la gittikleri toplantıda, bu çekici ve gizemli adamın inanılmaz bir servetin ve bizzat Crossfire Holdingin sahibi olduğunu öğrenir.

Gideon direkt konuya girerek Eva ile birlikte olmak istediğini söyler. Eva bu ani tekliften rahatsız olsa da, içten içe güçlü bir cinsel çekimin içine düşer. Bir gün Cary ile gittikleri bir barda Gideon net bir şekilde Eva’ya sosyal yanı az cinsel yanı güçlü bir birliktelik önerir. Eva duygusal bir bağ hissetmeden cinsellik yaşayamayacağını söyler ama sonuçta kendisini tutkulu bir cinsel serüvenin ortasında bulur. Eva için Gideon giderek bir bağımlılık haline gelir.

Erotik edebiyat türünün dünyaca ünlü ismi, Amerikalı yazar Sylvia Day, edebiyatta erotik içerikli gizemli aşk serüvenlerine ilgi duyanlara Sana Soyundum ile kayıtsız kalamayacakları bir alternatif sunuyor. Amerika’da haftalarca bestseller listelerinden inmeyen, tüm dünyada 38 ülkeye satılan kitabı, kısaca ultra erotik bir aşk romanı olarak tanımlamak mümkün. Sylvia Day'in Crossfire üçlemesinin bu ilk halkasından sonra, ikinci kitap Mart ayında, son kitap da Amerika ile aynı anda Haziran’da Doğan Kitap etiketiyle okurlarla buluşacak.

Kitaptan

“Bana zevk vermek için kullanmanı istediğim bütün yolları anlatacağım sana, Eva ve sen de hepsini yapacaksın... hepsini yaşayacaksın ve seninle patlayıcı, ilkel, sınır tanımayan şekillerde sevişeceğiz. Bunu biliyorsun değil mi? Aramızda neler olacağını hissedebiliyorsun.”

“Evet” dedim soluyarak, sertleşmiş uçlarının derin sızısını hafifletebilmek için sıkıca tutuyordum memelerimi.

“Lütfen, Gideon.”

 

Yazar Hakkında

Sylvia Day New York Times çok satanlar listesinde haftalarca 1 numara olan kitapların yazarıdır. Day’in romanları kırkın üzerinde dile çevrilmiştir. Milyonlarca satan kitaplarıyla Day 14 ülkede en çok satan yazarlar listesinde yer almıştır. Goodreads Choice En İyi Yazar Ödülü’ne aday gösterilen ve Amazon’un En İyi Romantik Edebiyat Kitabı Ödülü’nü kazanan Day, Amerika’nın prestijli Romantik Edebiyat Ödülü RITA’ya iki kez aday gösterilmiş, RT Book Reviews Reviewers Ödülü’nü kazanmıştır. Sylvia Day 10 bin üyesi bulunan Amerika Romantik Edebiyat Yazarları Birliği’nin başkanıdır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

dede kahire başkalarının kokusu hayatın anlamı yoksulluk macera bağdat kapatılma stalin pedro parama yılmaz güney dışarısı kadın nâzım hikmet lezzet çalışan kadınlar göç liman feminizm mübin suç ali albayrak türkiye anı stasi anneler ve kızları tarikat gülbang comala kasabası müzik özgürlük sırrı bektaş çocuk bakımı siyonizm iskenderiye 1960 ihtilali uzay hayvan hakları dublin örgüt yazar masal kutlukhan perker laik aslan porno boğa nuriye akman cellat mezarlığı cinayet türklük şiir referans struma anne roman musevi hz. ali bir olmak haldun taner hacıbektaş ekonomi osmanlı bestseller 1908 devrimi azınlık aydınlık dostoyevski romantik komedi kastelli uyuşturucu doğu perinçek deloitte çocuk dili iş dünyası kâhin gabriel garcia marquez mekan soner yalçın venedik fanlo pir dna öykü maya kehanet memet fuat kimlik berlin tiyatro hindistan kaçış kimlik çatışması emniyet’te fethullahçı örgütlenme istihbarat kadınlar reis ahmet şık işkence donka polis mizah tevrat italya hrant dink musa küba onat kutlar intikam matematik akp oğlak trakya hırs cezaevi yemek kürtaj dişi burçlar hallacı mansur ikizler izmir kolera korucu köyü acı şeytan kan içiciler anne çocuk doris day kan maeve binchy istanbul soykırım oyun hanefi avcı katil osmanlı imparatorluğu türk sineması papaz rekabet kıskançlık otel yay necip hablemitoğlu kapo mısır devrim mafya etki ajanları ecinniler felsefe ajanda şiddet aşk fotoğraf kadın erkek ilişkileri gogol başak tarih kurtuluş serenad naziler bedeviler delil yalnızlık ilişki idam gezi siyaset çehov hayal tüccar fetih vaat edilmiş topraklar yahudi şehbal dar’a durmak kova manyak cafer mimesis parti sultan mutfak latin amerika edebiyatı operasyon ege melek oda facebook puşkin dönmeler ego beslenme firavun islamiyet fidel castro cinler fethullah gülen meksika berlin duvarı kasaba edebiyat erkek arkadaş hacı bektaş veli milliyet yaşar nabi nayır akrep küba devrimi deprem hitler tehlike kapancı terazi aksiyon islam futbol nedim şener yahudi bilim insanları türk allah astroloji mitoloji zeka komünist sinema çevre koruma ibrani antoloji koç tkp sabri uzun dağ tasavvuf hapishane hayal kırıklığı banker kastelli vampir stiletto londra kanada kanser adres atatürk ingilizce aşk ve macera israil lokanta yahudiye sakkara sufilik stavrogin gerilim kurşun izak babel çocuk şiddeti bektaşilik istanbul üniversitesi televizyon ergen kızlar ihanet brezilya fehiman nazlı ılıcak ergenekon oğuz atay spiritüel gözyaşı anlatı schubert mübadele jack balık soruşturma kız arkadaş ölüler cıa keşanlı ali destanı yaşlı nick korsan kitap komplo teorisi büyük iskender yengeç cep kitap kerime nadir aile ilişkileri erich auerbach zombi anna karenina parmak izi vedat mitologya şiva vahası kemikliler selanik tolstoy özal aşiret mektup köpekbalığı roman kahramanı
 
Sana Soyundum

Orijinal adı ve dili:
Bared To You
İngilizce
ISBN: 978-605-09-1313-2
Sayfa Sayısı: 378
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Şubat 2013
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 22.00 TL