Sana Soyundum

Bir Crossfire Romanı

Çeviren: Ayşe Kaya
 
Sana Soyundum Videosu

Kitap Hakkında:

Kitabın ilk bölümünü okumak için tıklayın

New York Times Bestseller listelerini sallayan erotik roman Şehveti yeniden keşfetmeye var mısın?


Amerikalı yazar Sylvia Day’in, aşk ve erotizmi ustaca harmanladığı ve tüm dünyada büyük ilgi uyandıran ,Crossfire üçlemesinin ilk kitabı Sana Soyundum, yazarın Türkiye’deki hayranlarıyla da buluşuyor.

Romanımızın başkahramanı, New York’a yeni taşınan, 24 yaşındaki Eva... Crossfire binasındaki bir reklam ajansında işe başlamak üzere olan genç kadın, biseksüel arkadaşı Cary ile birlikte yaşamaktadır. Evden işe ne kadar sürede gidebileceğini test etmek için Crossfire binasına eşofmanlarıyla gittiği gün, hayatında o güne dek gördüğü en çekici erkekle karışlaşır ve New York’un gözde bekârlarından Gideon’la aralarında dayanılmaz bir elektrik oluşur. Ertesi gün patronu Mark’ın yanında işe başlayan Eva onunla yeniden karşılaşır. Ve Mark’la gittikleri toplantıda, bu çekici ve gizemli adamın inanılmaz bir servetin ve bizzat Crossfire Holdingin sahibi olduğunu öğrenir.

Gideon direkt konuya girerek Eva ile birlikte olmak istediğini söyler. Eva bu ani tekliften rahatsız olsa da, içten içe güçlü bir cinsel çekimin içine düşer. Bir gün Cary ile gittikleri bir barda Gideon net bir şekilde Eva’ya sosyal yanı az cinsel yanı güçlü bir birliktelik önerir. Eva duygusal bir bağ hissetmeden cinsellik yaşayamayacağını söyler ama sonuçta kendisini tutkulu bir cinsel serüvenin ortasında bulur. Eva için Gideon giderek bir bağımlılık haline gelir.

Erotik edebiyat türünün dünyaca ünlü ismi, Amerikalı yazar Sylvia Day, edebiyatta erotik içerikli gizemli aşk serüvenlerine ilgi duyanlara Sana Soyundum ile kayıtsız kalamayacakları bir alternatif sunuyor. Amerika’da haftalarca bestseller listelerinden inmeyen, tüm dünyada 38 ülkeye satılan kitabı, kısaca ultra erotik bir aşk romanı olarak tanımlamak mümkün. Sylvia Day'in Crossfire üçlemesinin bu ilk halkasından sonra, ikinci kitap Mart ayında, son kitap da Amerika ile aynı anda Haziran’da Doğan Kitap etiketiyle okurlarla buluşacak.

Kitaptan

“Bana zevk vermek için kullanmanı istediğim bütün yolları anlatacağım sana, Eva ve sen de hepsini yapacaksın... hepsini yaşayacaksın ve seninle patlayıcı, ilkel, sınır tanımayan şekillerde sevişeceğiz. Bunu biliyorsun değil mi? Aramızda neler olacağını hissedebiliyorsun.”

“Evet” dedim soluyarak, sertleşmiş uçlarının derin sızısını hafifletebilmek için sıkıca tutuyordum memelerimi.

“Lütfen, Gideon.”

 

Yazar Hakkında

Sylvia Day New York Times çok satanlar listesinde haftalarca 1 numara olan kitapların yazarıdır. Day’in romanları kırkın üzerinde dile çevrilmiştir. Milyonlarca satan kitaplarıyla Day 14 ülkede en çok satan yazarlar listesinde yer almıştır. Goodreads Choice En İyi Yazar Ödülü’ne aday gösterilen ve Amazon’un En İyi Romantik Edebiyat Kitabı Ödülü’nü kazanan Day, Amerika’nın prestijli Romantik Edebiyat Ödülü RITA’ya iki kez aday gösterilmiş, RT Book Reviews Reviewers Ödülü’nü kazanmıştır. Sylvia Day 10 bin üyesi bulunan Amerika Romantik Edebiyat Yazarları Birliği’nin başkanıdır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

yengeç çocuk bakımı 1960 ihtilali nuriye akman pir atatürk katil firavun kapatılma türklük musevi şiva vahası mısır örgüt kimlik yahudiye yaşar nabi nayır hayvan hakları vedat zeka bağdat kürtaj oyun tolstoy stiletto oğuz atay hacı bektaş veli şehbal kemikliler yoksulluk rekabet koç anı kapancı iş dünyası ingilizce bektaşilik londra astroloji ahmet şık cinler naziler meksika özal felsefe tevrat sinema ego facebook aşiret uzay fetih berlin ergen kızlar dublin fidel castro işkence kasaba yay anlatı romantik komedi hayatın anlamı tkp ergenekon jack antoloji fanlo çocuk dili serenad lokanta banker kastelli köpekbalığı vampir laik doğu perinçek tehlike allah lezzet italya kurşun vaat edilmiş topraklar ajanda müzik sufilik struma otel nedim şener oğlak selanik zombi anne hindistan cıa ecinniler hanefi avcı mübin parmak izi ekonomi kan masal türk sineması roman terazi kadınlar kanada istihbarat azınlık schubert kimlik çatışması özgürlük aslan bir olmak gabriel garcia marquez israil islamiyet aşk kehanet gözyaşı musa adres hırs cezaevi yahudi çalışan kadınlar anne çocuk stasi hallacı mansur osmanlı imparatorluğu gülbang hapishane kolera anna karenina kız arkadaş papaz yaşlı nick dışarısı öykü suç akrep futbol devrim cellat mezarlığı beslenme parti yalnızlık berlin duvarı büyük iskender çevre koruma kurtuluş edebiyat hz. ali küba melek kadın mektup aksiyon mitologya 1908 devrimi hrant dink hayal mekan cep kitap ege comala kasabası kerime nadir ölüler milliyet porno fethullah gülen islam dostoyevski izmir tarikat roman kahramanı dna manyak cafer dar’a durmak trakya gogol deloitte burçlar kıskançlık osmanlı bestseller dağ göç dişi kutlukhan perker maya erkek arkadaş brezilya uyuşturucu donka polis mafya fotoğraf türk sakkara yemek kapo memet fuat erich auerbach tarih idam kâhin ikizler kaçış soner yalçın tiyatro siyaset delil tasavvuf ilişki hitler matematik etki ajanları soykırım mübadele yazar yahudi bilim insanları anneler ve kızları gezi şiir mitoloji kadın erkek ilişkileri deprem pedro parama gerilim komplo teorisi kastelli emniyet’te fethullahçı örgütlenme feminizm korucu köyü mimesis tüccar komünist acı referans küba devrimi istanbul üniversitesi balık maeve binchy boğa çehov şeytan reis korsan kitap çocuk şiddeti necip hablemitoğlu doris day kan içiciler spiritüel nazlı ılıcak ihanet ibrani cinayet kanser venedik yılmaz güney fehiman şiddet izak babel intikam aile ilişkileri operasyon sırrı bektaş sultan iskenderiye puşkin stavrogin haldun taner soruşturma nâzım hikmet dede kahire onat kutlar başkalarının kokusu hayal kırıklığı macera liman istanbul başak oda latin amerika edebiyatı stalin mizah bedeviler dönmeler sabri uzun kova siyonizm televizyon mutfak keşanlı ali destanı ali albayrak hacıbektaş aşk ve macera akp aydınlık türkiye
 
Sana Soyundum

Orijinal adı ve dili:
Bared To You
İngilizce
ISBN: 978-605-09-1313-2
Sayfa Sayısı: 378
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Şubat 2013
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 22.00 TL