Etkinlikler

Sana Bir Sır Vereyim Mi

Çeviren: Belgin Selen Haktanır

Kitap Hakkında:* Stiletto kadını kendi ayakları üstünde durur. Her daim şık, bakımlı ve seksidir. Kız kıza sohbetlere bayılır. Ve hayatının aşkını bir gün bulacağına tüm kalbiyle inanır.

Vicky Harper…
Hâlâ bekâr!
İnanabiliyor musunuz?

30 yaşını çoktan geçti. (Kimseye söylemeyin ama 34 yaşında!) Kendi PR şirketini gayet başarılı biçimde yöneten güzel bir kadın o.
Ama en son “gerçek romantik randevu”su neredeyse bir asır önceydi!
Ne yapsa olmuyor! Aşk enerjisini çekmek için evini feng shui’ye göre dekore ettirmeyi bile göze aldı…

Durun bir dakika… İşler değişiyor galiba… Çünkü Vicky’nin karşısına tam da aradığı şey çıkıyor… “Evren”den dilediği her şeyi sipariş edebileceğini söyleyen bir “çekim yasası” kitabı… Artık yakışıklı, seksi ve üstüne üstlük düzgün bir erkek arkadaşa ve aradığı aşka kavuşabilecek…

Ama ne dilediğine çok dikkat etmesi gerekiyor.
Çünkü dilekleri her an gerçek olabilir!

 

Yazar Hakkında

Claudia Carroll Dublin’de doğdu, halen Dublin’de yaşıyor ve tüm zamanını yazarak geçiriyor. İrlanda’da çok izlenen bir soap-opera’nın en popüler oyuncularından biri olan Carroll’ın Sana Bir Sır Vereyim mi?, Zaten Onu Hiç Sevmedim ki ve Erkek Dediğin Ne İşe Yarar? isimli kitapları da Doğan Kitap tarafından yayımlandı. Yazarın bu iki kitabının hakları Fox Televizyonu tarafından dizi ve film senaryosu olmak üzere satın alındı.

 
Paylaşım
 
 
 
 
 
 
Sana Bir Sır Vereyim Mi

ISBN: 978-605-111-453-8
Sayfa Sayısı: 368
Ebat: 13.5×19.5 cm
Yayın Tarihi: Ocak 2010
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 17.00 TL

SATIN AL
D&R Idefix Kitap Yurdu Hepsi Burada Pandora