Etkinlikler

Havuzlu Yazlık

Çeviren: Semin Suvarierol Hoen

Kitap Hakkında:

Herman Koch'tan intikam hakkı ve sınırları aşmaya dair heyecanlı bir hikâye.


Aile hekimi Marc Schlosser 'ın tıbbi bir hatası yüzünden hastalarından biri olan meşhur aktör Ralph Meier hayatını kaybeder. Dr. Schlosser kendisini Tıbbi Disiplin Kurulu önünde savunmak zorundadır, fakat bu konuda endişeli değildir: “Birkaç ay uzaklaştırma olur en fazla. Biz hepimiz birbirimizi tanırız. Daha fazlası olmaz.”

Ama bu bir tıbbi hata mıdır? Ne de olsa Ralph, doktorun güzel karısı Caroline 'e biraz fazla ilgi göstermiştir. Yoksa bu Meier çiftinin Schlosser ailesini davet ettiği yazlıkta olanlarla mı ilgilidir?


Havuzlu Yazlık 'ta ana karakter kimseyi ve hiçbir şeyi atlamadan, hayatının nasıl dönüşü olmayan bir noktaya geldiğini dürüstçe anlatıyor.

 

Yazar Hakkında

Herman Koch. Hollandalı romancı, öykücü, televizyon yapımcısı, aktör ve köşe yazarı. 1953’te Arnhem’de doğdu, iki yaşındayken ailesiyle Amsterdam’a yerleşti. Montessori Lisesi’nde başladığı ortaöğrenimi disiplinsizliği yüzünden okuldan atılmasıyla yarım kaldı. Yazar olarak çıkışını De voorbijganger adlı öykü kitabıyla yaptı. Amsterdam ve Montessori eğitim sistemi konusundaki deneyimlerini aktardığı Salinger tarzı bir itiraf-tirat karışımı olan ilk romanı Red ons, Maria Montanelli ile tanındı. Yazarın uluslararası bir ün kazanmasını sağlayan romanı Akşam Yemeği, Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

Doğan Kitap tarafından yayımlanan eserleri
 
Paylaşım
 
 
 
 
 
Havuzlu Yazlık

ISBN: 978-605-09-4042-8
Sayfa Sayısı: 344
Ebat: 13.5×19.5 cm
Yayın Tarihi: Şubat 2017
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 28.00 TL

SATIN AL
D&R Idefix Kitap Yurdu Hepsi Burada Pandora