Etkinlikler

Kerimcan Kamal D&R Live İmza Günü

02 Haziran 2018, 15.00 - D&R Kanyon
 

Ağır Bir Şeyin Fazla Gürültü Çıkarmadan Devrilişi

Kitap Hakkında:

"İnsan ne zaman ümidini keser, kesebilir, kesmelidir? Bir veda, ceset, ispat, bir kapanış olmadan ümidi kesmek nasıl mümkün olabilir? Yıllar boyu yanımızda olan biri bir gün yok olduğunda, ölmeden, terk etmeden, sadece yok olduğunda insan aklı bunu nasıl kabul eder?

Edemez, diye düşündüm, insan bunu kabul edemez, yavaş yavaş solar, grileşir, kendi gölgesi haline gelir, ama ümit ne kadar cılızlaşsa, insanın artık sadece kendine sakladığı bir sır olarak da kalsa bitmez, kendiyle birlikte sahibini de yok edene kadar sinsice devam eder."


ÖZLEM ALKAN K'NIN İLK ROMANINDA İKİ İNSANI BAĞLAYAN VE KOPARAN ŞEYLER, MODERN İLİŞKİLERİN ARDINDAKİ TEDİRGİNLİK, RÜYALARDA İFADE BULAN

HAKİKATLER VE GÜVENLİ YAŞAMLARIN KÖŞESİNDE PUSU KURMUŞ BEKLEYEN

VAHŞET VAR. BİR DE NEREYE AÇILDIKLARI MEÇHUL KAPILAR...

 
Özlem Alkan K.
Özlem Alkan K.

Yazar Hakkında

Özlem Alkan K İstanbul doğumlu. Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu. Pazarlama ve dergi yöneticisi olarak çalıştıktan, evlenip anne olduktan, yazdıklarını beş yıl loriginedumonde.com adlı sitesinin sadık takipçileriyle paylaştıktan ve bütün bir yazını bir parkta geçirdikten sonra, artık başka türlüsünün mümkün olmadığını anlayıp Ağır Bir Şeyin Fazla Gürültü Çıkarmadan Devrilişi’ni tamamladı.

 
Paylaşım
 
 
 
 
 
Ağır Bir Şeyin Fazla Gürültü Çıkarmadan Devrilişi

ISBN: 978-605-09-4300-9
Sayfa Sayısı: 312
Ebat: 13.5×19.5 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2017
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 27.00 TL

SATIN AL
D&R Idefix Kitap Yurdu Hepsi Burada Pandora