İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Bu ajandayla kendinizin yaşam koçu olacaksınız!
İyi Yaşam Günlüğü 6. yılında! Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.

İyi Yaşam Günlüğü nedir? İyi Yaşam Günlüğü, hem ajandanız hem de kendinizin yaşam koçu olmanızda yardımcı olabilecek
bir sistem kurma yöntemidir.

Günlük yazmak ne işe yarar? Günlüğünüzü yazarak beslenme, egzersiz ve duygusal durumunuzu yönetebilir, istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Bu sistem iyi yaşam bilincinizi ve farkındalığınızı da artıracaktır.

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

gerilim tarih kan oğlak cellat mezarlığı 1960 ihtilali onat kutlar uyuşturucu tehlike izak babel deloitte katil kanada hırs küba israil kâhin kapatılma cep kitap emniyet’te fethullahçı örgütlenme göç fetih naziler cinler anlatı iskenderiye tarikat kutlukhan perker siyaset kaçış gabriel garcia marquez suç pedro parama kanser parmak izi dede manyak cafer zeka hayal memet fuat ajanda bir olmak tüccar başak istanbul özgürlük fehiman aksiyon hallacı mansur lokanta masal komplo teorisi dağ sabri uzun türk ekonomi keşanlı ali destanı feminizm kan içiciler struma öykü reis devrim boğa aslan çalışan kadınlar anne anneler ve kızları istihbarat kimlik çatışması hayal kırıklığı selanik yoksulluk mekan dublin liman istanbul üniversitesi hrant dink erich auerbach mizah cinayet edebiyat cıa matematik stiletto çocuk dili aşiret soner yalçın laik kadınlar 1908 devrimi felsefe kıskançlık kurtuluş vampir yahudiye ibrani korsan kitap berlin cezaevi komünist dar’a durmak çocuk bakımı kova mutfak işkence gogol çocuk şiddeti dişi ingilizce oyun bağdat ikizler stavrogin referans mitoloji operasyon etki ajanları gülbang şeytan müzik erkek arkadaş dönmeler meksika mimesis roman kahramanı izmir kadın erkek ilişkileri facebook köpekbalığı islamiyet soykırım otel haldun taner futbol dışarısı aşk siyonizm banker kastelli yengeç firavun çehov anna karenina mafya polis dna nâzım hikmet ego fotoğraf azınlık ergenekon hayvan hakları aile ilişkileri şiva vahası papaz sinema kadın kasaba burçlar yahudi başkalarının kokusu tiyatro sırrı bektaş aşk ve macera yalnızlık tevrat özal yılmaz güney maeve binchy tolstoy brezilya sultan yay tasavvuf acı vedat kapancı nedim şener latin amerika edebiyatı koç yaşar nabi nayır ölüler antoloji örgüt balık islam aydınlık kimlik kahire allah atatürk anı hindistan ergen kızlar soruşturma kız arkadaş milliyet dostoyevski hitler adres necip hablemitoğlu porno nuriye akman ali albayrak küba devrimi osmanlı maya mısır roman hacı bektaş veli korucu köyü türklük tkp fidel castro trakya doris day musevi anne çocuk şiir kastelli hapishane kolera büyük iskender kürtaj gezi idam vaat edilmiş topraklar osmanlı imparatorluğu şehbal parti ihanet oğuz atay lezzet romantik komedi yemek terazi stasi gözyaşı berlin duvarı ecinniler stalin fethullah gülen schubert ahmet şık spiritüel yaşlı nick kemikliler deprem kapo serenad iş dünyası macera televizyon kurşun italya ilişki bektaşilik doğu perinçek hz. ali intikam delil astroloji musa pir bestseller mitologya mübadele sufilik venedik türkiye fanlo bedeviler sakkara kehanet hayatın anlamı donka uzay londra oda şiddet melek puşkin comala kasabası rekabet kerime nadir ege yazar mektup akrep hacıbektaş nazlı ılıcak hanefi avcı türk sineması akp beslenme zombi jack yahudi bilim insanları mübin çevre koruma
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-09-0428-4
Sayfa Sayısı: 297
Ebat: 12.2×17 cm
Yayın Tarihi: Kasım 2011
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 25.00 TL