İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Bu ajandayla kendinizin yaşam koçu olacaksınız!
İyi Yaşam Günlüğü 6. yılında! Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.

İyi Yaşam Günlüğü nedir? İyi Yaşam Günlüğü, hem ajandanız hem de kendinizin yaşam koçu olmanızda yardımcı olabilecek
bir sistem kurma yöntemidir.

Günlük yazmak ne işe yarar? Günlüğünüzü yazarak beslenme, egzersiz ve duygusal durumunuzu yönetebilir, istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Bu sistem iyi yaşam bilincinizi ve farkındalığınızı da artıracaktır.

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

anlatı ali albayrak oyun dar’a durmak papaz büyük iskender mutfak iskenderiye kadın 1960 ihtilali şeytan hallacı mansur gabriel garcia marquez maeve binchy sinema kan özal mafya balık kanser keşanlı ali destanı korucu köyü hayal kırıklığı sakkara acı necip hablemitoğlu bestseller sufilik roman facebook tkp tevrat dna stiletto kova çocuk dili berlin duvarı terazi hacıbektaş komünist mitologya cezaevi referans hayvan hakları kapancı parmak izi dede tiyatro osmanlı imparatorluğu antoloji ergen kızlar kahire izmir edebiyat mizah tarikat istanbul üniversitesi zombi aksiyon ego hz. ali göç suç kanada deloitte stasi bektaşilik iş dünyası küba vampir fehiman hırs mübadele şehbal ingilizce siyonizm çalışan kadınlar kurtuluş çehov müzik tüccar delil venedik schubert korsan kitap aile ilişkileri donka kehanet yalnızlık ajanda idam mimesis vaat edilmiş topraklar erkek arkadaş emniyet’te fethullahçı örgütlenme dağ katil yay kaçış kerime nadir nuriye akman astroloji bağdat dostoyevski banker kastelli soner yalçın melek kürtaj adres manyak cafer kemikliler italya tehlike comala kasabası yahudiye naziler islam lokanta çevre koruma rekabet hayatın anlamı şiddet ilişki dublin burçlar yazar brezilya özgürlük puşkin izak babel kutlukhan perker başak islamiyet ahmet şık başkalarının kokusu cıa azınlık fanlo hitler kız arkadaş istihbarat felsefe bir olmak yengeç mübin aydınlık aşiret onat kutlar ihanet nazlı ılıcak kan içiciler cinler hayal televizyon laik masal soykırım cellat mezarlığı yılmaz güney işkence anı anne çocuk romantik komedi gezi liman yaşlı nick struma pedro parama hrant dink oğlak hapishane gogol erich auerbach anneler ve kızları mitoloji israil doğu perinçek pir matematik etki ajanları ikizler koç anne firavun bedeviler londra meksika trakya boğa tolstoy musa nâzım hikmet cinayet ecinniler akp musevi maya uyuşturucu jack aşk kapo hanefi avcı türk sineması kastelli spiritüel futbol çocuk şiddeti soruşturma selanik intikam roman kahramanı berlin kasaba atatürk deprem allah köpekbalığı siyaset ege serenad yahudi zeka gözyaşı kolera gerilim kimlik mısır milliyet yahudi bilim insanları beslenme latin amerika edebiyatı sultan mekan nedim şener hindistan vedat türk komplo teorisi istanbul polis türkiye devrim ölüler kıskançlık feminizm sabri uzun lezzet akrep küba devrimi reis doris day porno şiva vahası memet fuat öykü tarih stavrogin macera aslan kimlik çatışması fotoğraf parti kadınlar 1908 devrimi uzay oda dönmeler hacı bektaş veli türklük ekonomi yoksulluk dışarısı şiir sırrı bektaş stalin fethullah gülen ergenekon osmanlı oğuz atay operasyon tasavvuf kapatılma anna karenina ibrani mektup cep kitap kâhin kadın erkek ilişkileri gülbang dişi aşk ve macera haldun taner fetih örgüt otel çocuk bakımı yemek yaşar nabi nayır fidel castro kurşun
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-09-0428-4
Sayfa Sayısı: 297
Ebat: 12.2×17 cm
Yayın Tarihi: Kasım 2011
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 25.00 TL