İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Bu ajandayla kendinizin yaşam koçu olacaksınız!
İyi Yaşam Günlüğü 6. yılında! Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.

İyi Yaşam Günlüğü nedir? İyi Yaşam Günlüğü, hem ajandanız hem de kendinizin yaşam koçu olmanızda yardımcı olabilecek
bir sistem kurma yöntemidir.

Günlük yazmak ne işe yarar? Günlüğünüzü yazarak beslenme, egzersiz ve duygusal durumunuzu yönetebilir, istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Bu sistem iyi yaşam bilincinizi ve farkındalığınızı da artıracaktır.

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

örgüt astroloji ali albayrak akrep mafya firavun israil hacı bektaş veli anne çocuk ikizler maya italya aydınlık gözyaşı mektup dışarısı ahmet şık adres çevre koruma nâzım hikmet mutfak reis hitler vedat şiir cellat mezarlığı ergenekon roman kahramanı oğuz atay laik otel kadın acı lezzet idam oda matematik milliyet yahudi anlatı nuriye akman anna karenina televizyon ilişki musa türkiye tasavvuf islamiyet erich auerbach aslan komplo teorisi schubert liman anı bağdat musevi türklük fotoğraf deloitte sabri uzun osmanlı imparatorluğu ajanda dişi hayvan hakları banker kastelli istanbul komünist küba devrimi oyun iş dünyası parti mitologya mimesis ingilizce emniyet’te fethullahçı örgütlenme aşk ve macera nedim şener fethullah gülen boğa kadınlar vaat edilmiş topraklar felsefe spiritüel dağ bestseller şiddet bedeviler hacıbektaş akp hz. ali cinayet korsan kitap siyonizm kıskançlık mısır müzik manyak cafer hrant dink işkence kâhin çehov hapishane suç donka azınlık istihbarat facebook kasaba istanbul üniversitesi allah stasi rekabet tkp yay yılmaz güney mizah kaçış koç stalin londra balık küba sırrı bektaş hallacı mansur yalnızlık devrim kanada deprem latin amerika edebiyatı venedik ecinniler meksika sultan stavrogin ibrani etki ajanları cep kitap futbol sufilik iskenderiye aşk onat kutlar ölüler brezilya soner yalçın ihanet dönmeler gerilim bir olmak soruşturma yahudiye trakya gabriel garcia marquez siyaset başkalarının kokusu pedro parama fetih polis kapatılma naziler intikam yoksulluk macera kimlik çatışması çocuk bakımı yemek vampir edebiyat şehbal özgürlük ege kapo sinema nazlı ılıcak operasyon referans gogol mübadele doğu perinçek kimlik kehanet çocuk dili berlin lokanta zombi köpekbalığı izmir yaşar nabi nayır hanefi avcı aile ilişkileri berlin duvarı kemikliler tüccar kapancı mitoloji kurtuluş islam ergen kızlar 1908 devrimi struma antoloji kız arkadaş aksiyon oğlak aşiret kova hırs uyuşturucu özal anneler ve kızları kan içiciler masal mekan yengeç çocuk şiddeti şiva vahası dublin türk sineması parmak izi korucu köyü gülbang roman bektaşilik keşanlı ali destanı atatürk dar’a durmak uzay öykü şeytan cıa kanser çalışan kadınlar kolera comala kasabası fehiman gezi tarih hayatın anlamı 1960 ihtilali yaşlı nick cezaevi türk kastelli papaz tarikat kadın erkek ilişkileri kutlukhan perker kahire dede soykırım katil memet fuat erkek arkadaş pir zeka beslenme serenad kürtaj feminizm başak jack haldun taner osmanlı ego kerime nadir yahudi bilim insanları hayal göç dostoyevski kurşun maeve binchy ekonomi hayal kırıklığı anne delil hindistan fidel castro selanik terazi izak babel kan mübin tehlike cinler tevrat büyük iskender puşkin sakkara burçlar tolstoy fanlo doris day romantik komedi tiyatro stiletto dna melek porno necip hablemitoğlu yazar
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-09-0428-4
Sayfa Sayısı: 297
Ebat: 12.2×17 cm
Yayın Tarihi: Kasım 2011
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 25.00 TL