İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Bu ajandayla kendinizin yaşam koçu olacaksınız!
İyi Yaşam Günlüğü 6. yılında! Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.

İyi Yaşam Günlüğü nedir? İyi Yaşam Günlüğü, hem ajandanız hem de kendinizin yaşam koçu olmanızda yardımcı olabilecek
bir sistem kurma yöntemidir.

Günlük yazmak ne işe yarar? Günlüğünüzü yazarak beslenme, egzersiz ve duygusal durumunuzu yönetebilir, istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Bu sistem iyi yaşam bilincinizi ve farkındalığınızı da artıracaktır.

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

televizyon yahudiye anı israil türk sineması adres keşanlı ali destanı yahudi soruşturma facebook fethullah gülen antoloji kaçış iskenderiye dönmeler iş dünyası tasavvuf çocuk şiddeti gülbang porno londra cezaevi osmanlı etki ajanları stiletto hayal kırıklığı tkp kemikliler anlatı cinayet anna karenina fotoğraf ingilizce oda yazar kasaba uyuşturucu musevi hrant dink hitler aile ilişkileri manyak cafer polis atatürk nazlı ılıcak roman feminizm banker kastelli sultan mutfak anneler ve kızları kutlukhan perker liman ecinniler ölüler meksika yoksulluk stalin koç başkalarının kokusu haldun taner kurşun naziler ergenekon fidel castro vaat edilmiş topraklar oğlak matematik büyük iskender azınlık kurtuluş burçlar gözyaşı cinler çocuk dili oyun 1960 ihtilali kapatılma mimesis aksiyon hayal kâhin puşkin cellat mezarlığı yalnızlık uzay mitoloji kadın soykırım bestseller stasi istihbarat kimlik çatışması venedik parmak izi tarikat mafya dede maya acı tarih nedim şener zombi nuriye akman mısır yılmaz güney kastelli komplo teorisi tehlike hapishane lezzet aşiret balık melek şeytan doris day ergen kızlar çocuk bakımı sabri uzun macera hayatın anlamı astroloji yahudi bilim insanları beslenme mektup tüccar romantik komedi çevre koruma özgürlük kürtaj aşk kanada kova delil kanser roman kahramanı ibrani maeve binchy çehov comala kasabası pedro parama milliyet sırrı bektaş gabriel garcia marquez hayvan hakları bektaşilik şiva vahası kahire erich auerbach selanik şiir futbol necip hablemitoğlu kapo devrim deloitte şiddet islamiyet trakya doğu perinçek reis nâzım hikmet göç izak babel tolstoy kıskançlık ege ekonomi terazi laik kehanet struma suç yengeç mitologya kan intikam hanefi avcı kadın erkek ilişkileri sufilik fehiman boğa bir olmak akrep oğuz atay vedat bedeviler küba papaz gerilim vampir italya aslan işkence siyaset bağdat ego dağ türkiye siyonizm kerime nadir islam zeka ikizler pir hz. ali ajanda kız arkadaş şehbal idam katil firavun ilişki parti mekan komünist dışarısı kapancı anne izmir fanlo brezilya edebiyat otel dar’a durmak anne çocuk türk mübin ihanet operasyon yemek çalışan kadınlar ali albayrak erkek arkadaş istanbul üniversitesi yaşlı nick hallacı mansur hırs allah korsan kitap sakkara aydınlık jack mizah emniyet’te fethullahçı örgütlenme tiyatro türklük küba devrimi dublin özal stavrogin hacı bektaş veli rekabet dişi yay gezi kan içiciler köpekbalığı dostoyevski felsefe referans donka korucu köyü deprem schubert aşk ve macera yaşar nabi nayır musa istanbul spiritüel berlin duvarı cıa onat kutlar gogol berlin latin amerika edebiyatı soner yalçın öykü hindistan sinema tevrat akp 1908 devrimi kimlik mübadele osmanlı imparatorluğu başak dna örgüt ahmet şık müzik memet fuat hacıbektaş kolera kadınlar cep kitap lokanta serenad masal fetih
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-09-0428-4
Sayfa Sayısı: 297
Ebat: 12.2×17 cm
Yayın Tarihi: Kasım 2011
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 25.00 TL