Etkinlikler

Nazlı Eray İmza Günü

07 Mart 2015, 14.00 - CNR Kitap Fuarı
 

Doğu Yücel İmza Günü

07 Mart 2015, 14.00 - CNR Kitap Fuarı
 

Cüneyt Ülsever İmza Günü

08 Mart 2015, 14.00 - CNR Kitap Fuarı
 

Mario Levi İmza Günü

08 Mart 2015, 14.00 - CNR Kitap Fuarı
 

Ali Kırca İmza Günü

08 Mart 2015, 15.00 - D&R Ankara Tunalı
 

İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Bu ajandayla kendinizin yaşam koçu olacaksınız!
İyi Yaşam Günlüğü 6. yılında! Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.

İyi Yaşam Günlüğü nedir? İyi Yaşam Günlüğü, hem ajandanız hem de kendinizin yaşam koçu olmanızda yardımcı olabilecek
bir sistem kurma yöntemidir.

Günlük yazmak ne işe yarar? Günlüğünüzü yazarak beslenme, egzersiz ve duygusal durumunuzu yönetebilir, istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Bu sistem iyi yaşam bilincinizi ve farkındalığınızı da artıracaktır.

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

ajanda gezi fanlo macera etki ajanları atatürk kasaba kapancı ege islamiyet kastelli mimesis hırs işkence aksiyon gözyaşı vampir cıa sultan mübin istihbarat hayvan hakları porno tkp pir bedeviler nâzım hikmet 1960 ihtilali çocuk bakımı mutfak hrant dink hallacı mansur serenad köpekbalığı lezzet melek puşkin şiva vahası memet fuat liman ergen kızlar onat kutlar kimlik çatışması parti kova hitler cinayet operasyon şiddet bir olmak firavun edebiyat küba yalnızlık gogol burçlar suç aşiret izmir mübadele aşk kahire islam kurtuluş maya kız arkadaş yaşar nabi nayır idam kadınlar dna çehov berlin yahudiye istanbul üniversitesi oyun israil soner yalçın çocuk şiddeti emniyet’te fethullahçı örgütlenme ilişki keşanlı ali destanı roman naziler aslan küba devrimi iş dünyası matematik başkalarının kokusu yazar berlin duvarı dublin kan doğu perinçek aydınlık dostoyevski çevre koruma kan içiciler mitoloji yılmaz güney şeytan mısır kanada manyak cafer tüccar kimlik astroloji şiir mizah hacı bektaş veli kürtaj çalışan kadınlar kehanet stiletto komplo teorisi oğlak kâhin mitologya komünist donka romantik komedi erkek arkadaş sinema hayal örgüt antoloji otel tarikat gerilim zombi kıskançlık hapishane adres osmanlı imparatorluğu selanik fetih necip hablemitoğlu nedim şener anlatı deprem ölüler comala kasabası iskenderiye dağ istanbul balık çocuk dili izak babel rekabet allah akp kolera oğuz atay tasavvuf banker kastelli anne çocuk devrim başak nazlı ılıcak yemek sırrı bektaş anna karenina ekonomi dede reis öykü stavrogin osmanlı türk sakkara sabri uzun roman kahramanı fehiman uzay aile ilişkileri musa cep kitap özgürlük kemikliler ego hindistan stalin oda dışarısı londra masal anı tolstoy vedat lokanta siyonizm soykırım türk sineması erich auerbach kerime nadir haldun taner beslenme kurşun fidel castro korucu köyü zeka kutlukhan perker tiyatro trakya feminizm pedro parama azınlık laik kadın erkek ilişkileri boğa aşk ve macera dar’a durmak kapatılma uyuşturucu delil hayatın anlamı referans bağdat acı televizyon yahudi akrep doris day ahmet şık cinler nuriye akman anne ergenekon struma kaçış milliyet koç türkiye deloitte yahudi bilim insanları kadın anneler ve kızları vaat edilmiş topraklar latin amerika edebiyatı gabriel garcia marquez tehlike meksika soruşturma türklük ali albayrak bestseller intikam korsan kitap mafya şehbal ecinniler futbol müzik göç schubert papaz dönmeler ingilizce italya siyaset büyük iskender katil tevrat özal cezaevi ibrani parmak izi maeve binchy ihanet yay hayal kırıklığı yoksulluk musevi polis mektup hacıbektaş yaşlı nick kanser venedik gülbang cellat mezarlığı spiritüel ikizler sufilik bektaşilik jack hanefi avcı felsefe fethullah gülen terazi mekan fotoğraf hz. ali stasi 1908 devrimi kapo yengeç tarih facebook brezilya dişi
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-09-0428-4
Sayfa Sayısı: 297
Ebat: 12.2×17 cm
Yayın Tarihi: Kasım 2011
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 25.00 TL