İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Bu ajandayla kendinizin yaşam koçu olacaksınız!
İyi Yaşam Günlüğü 6. yılında! Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.

İyi Yaşam Günlüğü nedir? İyi Yaşam Günlüğü, hem ajandanız hem de kendinizin yaşam koçu olmanızda yardımcı olabilecek
bir sistem kurma yöntemidir.

Günlük yazmak ne işe yarar? Günlüğünüzü yazarak beslenme, egzersiz ve duygusal durumunuzu yönetebilir, istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Bu sistem iyi yaşam bilincinizi ve farkındalığınızı da artıracaktır.

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

mekan fidel castro facebook musevi polis yemek fethullah gülen iskenderiye küba devrimi allah anı kadın anneler ve kızları mübin uzay suç kimlik çatışması deloitte 1908 devrimi kan içiciler cinayet erich auerbach kasaba çalışan kadınlar kurtuluş mektup ilişki tehlike istanbul üniversitesi işkence italya parti kutlukhan perker kolera islam burçlar cezaevi hapishane roman sultan osmanlı imparatorluğu lezzet devrim hacıbektaş gözyaşı tarikat köpekbalığı reis çocuk şiddeti kahire aydınlık comala kasabası referans akrep gabriel garcia marquez tasavvuf anna karenina bir olmak felsefe kehanet korsan kitap mısır bektaşilik musa kadın erkek ilişkileri stalin kadınlar nuriye akman oğlak banker kastelli yılmaz güney doğu perinçek tolstoy islamiyet oda acı manyak cafer nâzım hikmet sırrı bektaş ajanda meksika bağdat pedro parama hayatın anlamı ekonomi milliyet dna şehbal ecinniler melek intikam gerilim fehiman vampir kanser kız arkadaş aşiret hayal siyaset mitologya erkek arkadaş roman kahramanı hrant dink delil çocuk dili stavrogin atatürk şiddet terazi hitler yahudi bilim insanları kerime nadir cıa çocuk bakımı komplo teorisi kanada türk sineması mizah aksiyon ihanet istanbul dublin şeytan anne çocuk aile ilişkileri doris day komünist şiva vahası fotoğraf israil astroloji memet fuat iş dünyası siyonizm cellat mezarlığı kâhin sakkara hallacı mansur mitoloji vedat ahmet şık özal türkiye soruşturma tüccar idam izmir macera çehov edebiyat osmanlı gezi onat kutlar maya londra puşkin istihbarat dede kaçış sufilik maeve binchy nazlı ılıcak kapatılma kapancı başkalarının kokusu yaşar nabi nayır ibrani hanefi avcı ingilizce hindistan şiir uyuşturucu kemikliler mübadele futbol örgüt türk ego emniyet’te fethullahçı örgütlenme ikizler kürtaj soner yalçın kıskançlık gogol dişi sinema özgürlük dönmeler venedik stasi hayal kırıklığı bedeviler izak babel pir boğa hayvan hakları kurşun selanik dostoyevski azınlık keşanlı ali destanı necip hablemitoğlu yay zeka tiyatro aşk ve macera kan latin amerika edebiyatı ölüler ergen kızlar kova yoksulluk katil gülbang etki ajanları zombi yahudi bestseller televizyon başak dışarısı dağ operasyon balık hacı bektaş veli beslenme yazar korucu köyü deprem hırs soykırım 1960 ihtilali parmak izi oyun antoloji anlatı trakya ege tevrat anne koç ergenekon akp liman firavun cinler cep kitap romantik komedi öykü tkp büyük iskender brezilya mutfak naziler rekabet masal porno matematik küba vaat edilmiş topraklar jack berlin serenad schubert fanlo türklük adres yalnızlık laik mimesis ali albayrak spiritüel struma yengeç kapo hz. ali fetih yaşlı nick otel müzik nedim şener haldun taner donka aslan stiletto yahudiye aşk mafya dar’a durmak kastelli göç lokanta sabri uzun çevre koruma tarih papaz berlin duvarı feminizm kimlik oğuz atay
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-09-0428-4
Sayfa Sayısı: 297
Ebat: 12.2×17 cm
Yayın Tarihi: Kasım 2011
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 25.00 TL