İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Bu ajandayla kendinizin yaşam koçu olacaksınız!
İyi Yaşam Günlüğü 6. yılında! Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.

İyi Yaşam Günlüğü nedir? İyi Yaşam Günlüğü, hem ajandanız hem de kendinizin yaşam koçu olmanızda yardımcı olabilecek
bir sistem kurma yöntemidir.

Günlük yazmak ne işe yarar? Günlüğünüzü yazarak beslenme, egzersiz ve duygusal durumunuzu yönetebilir, istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Bu sistem iyi yaşam bilincinizi ve farkındalığınızı da artıracaktır.

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

kimlik nedim şener anı reis tarih yahudi bilim insanları tasavvuf osmanlı akp hapishane 1908 devrimi trakya milliyet tiyatro boğa kova kadınlar yılmaz güney azınlık sabri uzun beslenme londra stalin aksiyon suç felsefe siyonizm selanik zeka yay kız arkadaş mimesis terazi yengeç schubert şehbal kutlukhan perker oda ahmet şık anneler ve kızları comala kasabası tarikat yahudiye anne çocuk cezaevi dublin yalnızlık hz. ali acı laik necip hablemitoğlu akrep mektup iş dünyası kimlik çatışması dede idam özal hallacı mansur tkp onat kutlar doğu perinçek keşanlı ali destanı papaz ölüler türklük lokanta uzay tüccar tevrat dar’a durmak kerime nadir firavun fotoğraf liman kan ingilizce gülbang dağ dostoyevski fethullah gülen şiva vahası burçlar delil kehanet çevre koruma oğlak vaat edilmiş topraklar ego mafya kapatılma mizah bir olmak sırrı bektaş hayal kırıklığı oğuz atay çocuk bakımı soykırım sinema kadın kastelli başak yahudi anlatı cep kitap atatürk bestseller parmak izi komünist mitologya kaçış astroloji parti uyuşturucu islam stasi vampir işkence doris day facebook aşiret yemek kanser anne romantik komedi donka emniyet’te fethullahçı örgütlenme fetih öykü puşkin mekan dönmeler hrant dink spiritüel hanefi avcı kanada kolera koç kemikliler gogol allah deprem ekonomi televizyon berlin bedeviler aslan 1960 ihtilali çalışan kadınlar erich auerbach dna ajanda gerilim şiddet ergenekon hitler istanbul üniversitesi musa ilişki kürtaj mutfak büyük iskender ikizler gözyaşı deloitte bağdat ege hacı bektaş veli fidel castro dışarısı balık nâzım hikmet bektaşilik çocuk şiddeti italya brezilya manyak cafer referans roman kahramanı porno korsan kitap islamiyet gezi soner yalçın roman operasyon maeve binchy intikam istihbarat gabriel garcia marquez stavrogin stiletto sultan hayvan hakları başkalarının kokusu kasaba iskenderiye anna karenina feminizm rekabet berlin duvarı tolstoy fanlo mitoloji yoksulluk türkiye vedat kahire kapancı masal katil siyaset otel zombi türk sineması çocuk dili israil yaşlı nick çehov soruşturma izak babel mısır küba devrimi struma nuriye akman venedik edebiyat devrim naziler serenad osmanlı imparatorluğu cinayet hayatın anlamı dişi ecinniler korucu köyü haldun taner matematik polis köpekbalığı antoloji ibrani aşk ve macera izmir kıskançlık yazar ali albayrak müzik örgüt erkek arkadaş adres ihanet sufilik kurşun nazlı ılıcak küba cıa melek fehiman lezzet banker kastelli latin amerika edebiyatı sakkara tehlike oyun kâhin mübadele musevi meksika istanbul türk kan içiciler pedro parama kurtuluş kadın erkek ilişkileri pir komplo teorisi mübin yaşar nabi nayır hindistan hayal göç maya etki ajanları jack aşk futbol kapo macera memet fuat özgürlük hacıbektaş şeytan hırs aile ilişkileri aydınlık şiir ergen kızlar cellat mezarlığı cinler
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-09-0428-4
Sayfa Sayısı: 297
Ebat: 12.2×17 cm
Yayın Tarihi: Kasım 2011
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 25.00 TL