İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Bu ajandayla kendinizin yaşam koçu olacaksınız!
İyi Yaşam Günlüğü 6. yılında! Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.

İyi Yaşam Günlüğü nedir? İyi Yaşam Günlüğü, hem ajandanız hem de kendinizin yaşam koçu olmanızda yardımcı olabilecek
bir sistem kurma yöntemidir.

Günlük yazmak ne işe yarar? Günlüğünüzü yazarak beslenme, egzersiz ve duygusal durumunuzu yönetebilir, istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Bu sistem iyi yaşam bilincinizi ve farkındalığınızı da artıracaktır.

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

balık kadın erkek ilişkileri işkence dönmeler soruşturma haldun taner ego anne ergen kızlar mektup türklük comala kasabası kürtaj keşanlı ali destanı hanefi avcı ajanda fehiman tüccar ikizler sufilik schubert kan boğa doris day köpekbalığı kurşun laik ekonomi zeka başkalarının kokusu kolera fidel castro donka deloitte kadın osmanlı imparatorluğu melek türk referans kimlik edebiyat şehbal şiva vahası suç ecinniler sakkara gülbang doğu perinçek sırrı bektaş istihbarat ingilizce mitologya stiletto kimlik çatışması cinler kehanet yaşar nabi nayır hayal kırıklığı televizyon tevrat şeytan mizah kapancı hayvan hakları mekan nazlı ılıcak kutlukhan perker anlatı özal gerilim musa şiir başak roman yalnızlık kaçış aile ilişkileri selanik tasavvuf istanbul stasi kemikliler kastelli bağdat papaz hapishane roman kahramanı nâzım hikmet sabri uzun kanada bedeviler tiyatro ahmet şık terazi yemek yengeç cezaevi vedat puşkin parmak izi maya etki ajanları kız arkadaş parti rekabet izmir küba hallacı mansur vampir ilişki yahudi lokanta deprem islam çocuk şiddeti hayal dişi akrep gözyaşı örgüt naziler facebook mitoloji yılmaz güney oyun oğuz atay venedik hırs katil macera sultan feminizm atatürk vaat edilmiş topraklar porno fetih milliyet çocuk bakımı osmanlı dublin memet fuat kanser tarih fethullah gülen şiddet nedim şener komplo teorisi stavrogin cinayet yazar pedro parama firavun emniyet’te fethullahçı örgütlenme struma kova cep kitap mübin çevre koruma onat kutlar akp ibrani yay trakya felsefe kıskançlık bektaşilik dağ kan içiciler aşiret kerime nadir maeve binchy hindistan islamiyet tkp oğlak berlin duvarı ali albayrak korsan kitap göç izak babel idam antoloji reis bir olmak çehov hz. ali tarikat hacıbektaş soykırım aşk ve macera matematik mısır romantik komedi küba devrimi bestseller musevi anneler ve kızları otel tolstoy nuriye akman özgürlük aşk aydınlık hayatın anlamı mimesis intikam jack dna pir futbol anna karenina fotoğraf manyak cafer allah çocuk dili polis aksiyon masal tehlike fanlo meksika aslan 1960 ihtilali berlin siyonizm kurtuluş erich auerbach kâhin dede kasaba soner yalçın kapatılma yaşlı nick iş dünyası necip hablemitoğlu kapo ege cıa zombi mutfak kahire adres uyuşturucu brezilya acı gogol banker kastelli komünist sinema ihanet gabriel garcia marquez lezzet türkiye yahudiye müzik yoksulluk istanbul üniversitesi mafya dostoyevski koç israil ölüler mübadele kadınlar dar’a durmak türk sineması hacı bektaş veli iskenderiye korucu köyü dışarısı liman hrant dink 1908 devrimi operasyon anı gezi hitler londra ergenekon erkek arkadaş cellat mezarlığı beslenme spiritüel burçlar oda azınlık yahudi bilim insanları stalin devrim italya siyaset uzay latin amerika edebiyatı astroloji büyük iskender öykü anne çocuk çalışan kadınlar serenad delil
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-09-0428-4
Sayfa Sayısı: 297
Ebat: 12.2×17 cm
Yayın Tarihi: Kasım 2011
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 25.00 TL