İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Bu ajandayla kendinizin yaşam koçu olacaksınız!
İyi Yaşam Günlüğü 6. yılında! Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.

İyi Yaşam Günlüğü nedir? İyi Yaşam Günlüğü, hem ajandanız hem de kendinizin yaşam koçu olmanızda yardımcı olabilecek
bir sistem kurma yöntemidir.

Günlük yazmak ne işe yarar? Günlüğünüzü yazarak beslenme, egzersiz ve duygusal durumunuzu yönetebilir, istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Bu sistem iyi yaşam bilincinizi ve farkındalığınızı da artıracaktır.

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

katil nedim şener vaat edilmiş topraklar balık istanbul ingilizce şeytan komünist başkalarının kokusu polis idam oğlak ecinniler selanik tarih hırs aksiyon firavun şiir hallacı mansur osmanlı imparatorluğu aydınlık çehov ölüler hrant dink osmanlı sinema schubert fethullah gülen futbol cezaevi ikizler yengeç anneler ve kızları göç hindistan kapatılma dar’a durmak gezi mutfak kahire cinler ergenekon iskenderiye azınlık ilişki erkek arkadaş yahudi kürtaj cıa örgüt zombi kastelli nâzım hikmet hacı bektaş veli mitoloji berlin dostoyevski kurtuluş otel banker kastelli hayvan hakları gözyaşı tasavvuf sırrı bektaş şiva vahası 1960 ihtilali struma maeve binchy yemek kadın israil işkence yahudi bilim insanları kemikliler allah çocuk bakımı milliyet başak parti lokanta komplo teorisi zeka aşiret kerime nadir spiritüel devrim istanbul üniversitesi türkiye kız arkadaş mektup islam romantik komedi tiyatro ajanda atatürk dışarısı uyuşturucu nazlı ılıcak çocuk dili hayal kırıklığı liman feminizm trakya fotoğraf operasyon etki ajanları bağdat haldun taner roman porno intikam akp mitologya şehbal iş dünyası çevre koruma yay koç stasi dişi tevrat kutlukhan perker berlin duvarı edebiyat ahmet şık rekabet kaçış ergen kızlar kehanet fidel castro acı kan içiciler soner yalçın felsefe mısır anna karenina antoloji çocuk şiddeti korsan kitap erich auerbach yoksulluk serenad hayatın anlamı stavrogin islamiyet melek kâhin anne çocuk latin amerika edebiyatı aşk ve macera bestseller yaşlı nick çalışan kadınlar tehlike vampir mafya büyük iskender doğu perinçek mimesis istihbarat küba devrimi macera pir hitler kova türk sineması fanlo gabriel garcia marquez mübadele italya kadınlar hayal korucu köyü facebook kurşun jack siyonizm referans keşanlı ali destanı reis papaz masal anlatı kıskançlık aşk venedik kimlik türklük gogol tkp şiddet brezilya küba meksika beslenme maya tüccar özal kasaba cep kitap köpekbalığı öykü parmak izi suç soruşturma uzay mekan anı mübin oğuz atay dağ 1908 devrimi kolera yazar özgürlük kan ibrani puşkin yalnızlık dönmeler ekonomi kanser yılmaz güney necip hablemitoğlu izak babel hacıbektaş siyaset bedeviler oda gerilim izmir kanada deprem stalin yahudiye adres cinayet onat kutlar memet fuat pedro parama delil deloitte sakkara astroloji ihanet gülbang naziler comala kasabası donka cellat mezarlığı televizyon hapishane anne stiletto matematik hz. ali yaşar nabi nayır müzik kapancı emniyet’te fethullahçı örgütlenme boğa aslan fehiman dna ego hanefi avcı dede türk lezzet kapo sufilik burçlar nuriye akman kimlik çatışması ege dublin bir olmak londra sultan sabri uzun bektaşilik musevi mizah laik ali albayrak terazi soykırım doris day manyak cafer kadın erkek ilişkileri vedat tarikat roman kahramanı tolstoy akrep aile ilişkileri oyun musa fetih
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-09-0428-4
Sayfa Sayısı: 297
Ebat: 12.2×17 cm
Yayın Tarihi: Kasım 2011
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 25.00 TL