İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Bu ajandayla kendinizin yaşam koçu olacaksınız!
İyi Yaşam Günlüğü 6. yılında! Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.

İyi Yaşam Günlüğü nedir? İyi Yaşam Günlüğü, hem ajandanız hem de kendinizin yaşam koçu olmanızda yardımcı olabilecek
bir sistem kurma yöntemidir.

Günlük yazmak ne işe yarar? Günlüğünüzü yazarak beslenme, egzersiz ve duygusal durumunuzu yönetebilir, istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Bu sistem iyi yaşam bilincinizi ve farkındalığınızı da artıracaktır.

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

masal ege çehov musevi kürtaj mektup cep kitap dede lokanta hırs uzay çocuk şiddeti devrim kıskançlık balık donka çocuk dili kurtuluş burçlar stavrogin dönmeler naziler fehiman televizyon aslan facebook otel fetih kimlik çatışması çocuk bakımı gülbang spiritüel türklük ölüler dar’a durmak köpekbalığı kehanet müzik vaat edilmiş topraklar islam keşanlı ali destanı oğlak izmir italya kapancı atatürk ibrani tarikat kahire 1960 ihtilali idam türkiye bestseller cezaevi kurşun kasaba israil islamiyet istanbul katil musa izak babel dna nuriye akman mübin çalışan kadınlar parti mimesis kastelli deprem dağ osmanlı melek zombi soykırım doğu perinçek yılmaz güney anna karenina anı öykü azınlık antoloji hayatın anlamı ego siyaset kapo onat kutlar nedim şener jack kadınlar 1908 devrimi mübadele trakya acı osmanlı imparatorluğu ihanet mizah zeka cinler kanser brezilya iş dünyası lezzet dışarısı porno tevrat ekonomi terazi mutfak sufilik ali albayrak çevre koruma tiyatro comala kasabası schubert reis hayvan hakları ajanda yemek sultan türk ikizler tüccar cıa özal kan yahudi bilim insanları erkek arkadaş oğuz atay ahmet şık kadın erkek ilişkileri operasyon örgüt feminizm mafya küba papaz hayal komplo teorisi nâzım hikmet kerime nadir felsefe yazar macera suç anneler ve kızları cinayet gabriel garcia marquez aşiret cellat mezarlığı yahudi necip hablemitoğlu vedat nazlı ılıcak fethullah gülen özgürlük hz. ali işkence aile ilişkileri ingilizce dişi kemikliler soruşturma yaşar nabi nayır gezi aşk mitologya yaşlı nick oyun komünist roman kahramanı mısır allah stasi delil kız arkadaş laik akrep anne hayal kırıklığı gogol anlatı yay başak tarih kanada stalin mitoloji edebiyat anne çocuk kova uyuşturucu doris day kapatılma kolera tkp yalnızlık istanbul üniversitesi fidel castro büyük iskender roman stiletto intikam bedeviler sakkara deloitte puşkin yengeç hallacı mansur adres serenad venedik dostoyevski parmak izi struma korucu köyü vampir hacı bektaş veli aşk ve macera gerilim koç aydınlık bağdat firavun liman bir olmak şehbal kutlukhan perker sabri uzun futbol kâhin tolstoy oda ecinniler erich auerbach tehlike mekan türk sineması latin amerika edebiyatı banker kastelli şiir hitler sırrı bektaş kaçış milliyet berlin duvarı korsan kitap romantik komedi matematik şiddet emniyet’te fethullahçı örgütlenme ergenekon etki ajanları selanik referans tasavvuf haldun taner astroloji boğa aksiyon istihbarat ergen kızlar hacıbektaş beslenme kadın kan içiciler akp londra başkalarının kokusu dublin göç berlin maya yahudiye şeytan polis hindistan memet fuat maeve binchy ilişki manyak cafer gözyaşı hrant dink fanlo kimlik rekabet soner yalçın hanefi avcı küba devrimi sinema meksika hapishane pir şiva vahası bektaşilik siyonizm iskenderiye pedro parama fotoğraf yoksulluk
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-09-0428-4
Sayfa Sayısı: 297
Ebat: 12.2×17 cm
Yayın Tarihi: Kasım 2011
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 25.00 TL