İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Bu ajandayla kendinizin yaşam koçu olacaksınız!
İyi Yaşam Günlüğü 6. yılında! Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.

İyi Yaşam Günlüğü nedir? İyi Yaşam Günlüğü, hem ajandanız hem de kendinizin yaşam koçu olmanızda yardımcı olabilecek
bir sistem kurma yöntemidir.

Günlük yazmak ne işe yarar? Günlüğünüzü yazarak beslenme, egzersiz ve duygusal durumunuzu yönetebilir, istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Bu sistem iyi yaşam bilincinizi ve farkındalığınızı da artıracaktır.

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

televizyon siyaset mimesis büyük iskender aşk hanefi avcı mektup atatürk ikizler lezzet sinema comala kasabası 1960 ihtilali tiyatro kolera kadın islam başkalarının kokusu kürtaj parmak izi dar’a durmak latin amerika edebiyatı ekonomi melek musevi mısır gezi ahmet şık donka korsan kitap yahudi masal yazar hindistan tüccar yaşar nabi nayır ergenekon çocuk bakımı pir facebook roman doris day aşiret sultan rekabet aile ilişkileri beslenme başak mübin kız arkadaş şeytan puşkin mafya ali albayrak berlin duvarı gerilim allah tehlike mitoloji tkp fehiman parti reis islamiyet fethullah gülen katil antoloji soykırım şiva vahası kadın erkek ilişkileri fanlo oğlak nazlı ılıcak kova stavrogin yahudi bilim insanları kan aydınlık dublin erich auerbach kurtuluş özal maeve binchy sakkara fetih devrim cep kitap cıa nedim şener mizah vedat necip hablemitoğlu naziler koç istihbarat musa astroloji çalışan kadınlar oda fidel castro kurşun köpekbalığı otel cellat mezarlığı korucu köyü kanser anlatı lokanta hitler brezilya kerime nadir aşk ve macera delil dostoyevski ilişki osmanlı imparatorluğu kapo dışarısı hırs edebiyat tolstoy doğu perinçek kastelli hrant dink italya romantik komedi felsefe izak babel vampir yahudiye serenad soruşturma polis çehov manyak cafer yaşlı nick tasavvuf schubert müzik dişi kutlukhan perker laik türklük anı oğuz atay deloitte matematik roman kahramanı selanik deprem hayatın anlamı kasaba hayal kırıklığı kimlik bir olmak memet fuat kâhin jack yay aslan akp komünist zombi yemek dönmeler suç terazi emniyet’te fethullahçı örgütlenme keşanlı ali destanı ihanet bestseller istanbul yılmaz güney tevrat haldun taner hayvan hakları trakya anne etki ajanları ibrani örgüt kapatılma izmir burçlar yoksulluk ecinniler azınlık tarih kemikliler israil uyuşturucu ego türkiye anna karenina maya stalin işkence porno çevre koruma venedik kimlik çatışması ergen kızlar bedeviler dede spiritüel hallacı mansur bektaşilik balık referans şehbal milliyet stasi küba devrimi ege anneler ve kızları dağ iskenderiye gülbang cinler fotoğraf gabriel garcia marquez gogol sufilik türk sineması yengeç onat kutlar tarikat hayal cinayet mitologya soner yalçın hz. ali erkek arkadaş şiddet banker kastelli ölüler bağdat intikam çocuk şiddeti öykü nâzım hikmet kaçış futbol struma stiletto kehanet ajanda boğa akrep zeka şiir yalnızlık 1908 devrimi iş dünyası kapancı sırrı bektaş mekan papaz ingilizce meksika istanbul üniversitesi firavun göç idam kahire türk macera çocuk dili liman londra kanada feminizm osmanlı nuriye akman uzay küba komplo teorisi dna cezaevi siyonizm oyun kadınlar kıskançlık aksiyon operasyon mutfak kan içiciler acı hapishane berlin hacıbektaş anne çocuk sabri uzun özgürlük pedro parama gözyaşı vaat edilmiş topraklar adres mübadele hacı bektaş veli
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-09-0428-4
Sayfa Sayısı: 297
Ebat: 12.2×17 cm
Yayın Tarihi: Kasım 2011
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 25.00 TL