İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Bu ajandayla kendinizin yaşam koçu olacaksınız!
İyi Yaşam Günlüğü 6. yılında! Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.

İyi Yaşam Günlüğü nedir? İyi Yaşam Günlüğü, hem ajandanız hem de kendinizin yaşam koçu olmanızda yardımcı olabilecek
bir sistem kurma yöntemidir.

Günlük yazmak ne işe yarar? Günlüğünüzü yazarak beslenme, egzersiz ve duygusal durumunuzu yönetebilir, istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Bu sistem iyi yaşam bilincinizi ve farkındalığınızı da artıracaktır.

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

berlin duvarı 1908 devrimi hayvan hakları yahudi bilim insanları haldun taner lezzet ege hırs yahudiye uyuşturucu latin amerika edebiyatı firavun ekonomi kimlik çatışması kız arkadaş kapatılma terazi stiletto mısır trakya doris day onat kutlar istanbul üniversitesi istihbarat kanser vaat edilmiş topraklar gogol siyonizm pedro parama şeytan anneler ve kızları istanbul siyaset matematik venedik ingilizce kurşun yaşar nabi nayır masal londra çalışan kadınlar boğa iskenderiye stalin sırrı bektaş futbol brezilya bağdat soruşturma küba devrimi cinayet banker kastelli yalnızlık ibrani akrep kanada edebiyat işkence parti stavrogin ego aşk ve macera dağ doğu perinçek kâhin dublin oda deloitte yengeç kastelli azınlık 1960 ihtilali kaçış dönmeler tolstoy sinema israil soner yalçın schubert kürtaj türkiye feminizm bektaşilik hz. ali parmak izi akp mutfak fotoğraf macera bedeviler kadınlar köpekbalığı şiva vahası kimlik tüccar suç türklük oğuz atay yoksulluk hapishane aksiyon spiritüel liman ihanet komplo teorisi emniyet’te fethullahçı örgütlenme kahire cıa izmir comala kasabası mizah fethullah gülen koç kapancı katil ecinniler rekabet müzik oyun gülbang puşkin cep kitap bestseller facebook ahmet şık kıskançlık nâzım hikmet fehiman fidel castro ali albayrak papaz jack hayal kırıklığı islamiyet hallacı mansur oğlak hanefi avcı fetih yay melek antoloji anne çocuk kadın uzay keşanlı ali destanı korucu köyü mitoloji allah mimesis dışarısı yazar referans çocuk bakımı tiyatro sultan dede maeve binchy özgürlük balık serenad büyük iskender şiir nedim şener hayal yaşlı nick aşk mübin hacı bektaş veli felsefe kemikliler sabri uzun milliyet iş dünyası kadın erkek ilişkileri nazlı ılıcak tarikat kan dostoyevski yahudi italya anna karenina etki ajanları kapo vedat hacıbektaş ajanda şehbal mekan gezi intikam özal idam donka çocuk dili gözyaşı örgüt ilişki sakkara selanik atatürk bir olmak erkek arkadaş gabriel garcia marquez ergen kızlar yemek hayatın anlamı kolera anlatı öykü aşiret zombi aslan reis korsan kitap kova osmanlı hitler ikizler memet fuat mübadele dna meksika astroloji kurtuluş soykırım delil zeka hindistan anı pir struma maya gerilim osmanlı imparatorluğu kan içiciler otel sufilik komünist berlin stasi cellat mezarlığı beslenme ergenekon fanlo deprem dar’a durmak küba kerime nadir devrim aile ilişkileri musa televizyon çevre koruma ölüler kasaba çehov çocuk şiddeti cezaevi operasyon dişi kehanet tarih cinler yılmaz güney mektup türk nuriye akman vampir izak babel tehlike romantik komedi polis şiddet aydınlık mafya kutlukhan perker tkp manyak cafer porno musevi roman tevrat tasavvuf adres lokanta hrant dink göç türk sineması laik başkalarının kokusu anne başak acı erich auerbach naziler necip hablemitoğlu islam roman kahramanı burçlar mitologya
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-09-0428-4
Sayfa Sayısı: 297
Ebat: 12.2×17 cm
Yayın Tarihi: Kasım 2011
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 25.00 TL