İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Bu ajandayla kendinizin yaşam koçu olacaksınız!
İyi Yaşam Günlüğü 6. yılında! Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.

İyi Yaşam Günlüğü nedir? İyi Yaşam Günlüğü, hem ajandanız hem de kendinizin yaşam koçu olmanızda yardımcı olabilecek
bir sistem kurma yöntemidir.

Günlük yazmak ne işe yarar? Günlüğünüzü yazarak beslenme, egzersiz ve duygusal durumunuzu yönetebilir, istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Bu sistem iyi yaşam bilincinizi ve farkındalığınızı da artıracaktır.

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

mübin nâzım hikmet cinler papaz kanada kahire serenad dişi kürtaj kaçış dna tasavvuf çehov ekonomi yahudi bilim insanları naziler korsan kitap anneler ve kızları hacıbektaş hayal kırıklığı fotoğraf vaat edilmiş topraklar zeka parti dışarısı edebiyat sabri uzun şiir cıa haldun taner tarikat iş dünyası tarih rekabet tiyatro etki ajanları israil melek italya stavrogin şehbal boğa kasaba osmanlı imparatorluğu meksika lokanta 1908 devrimi islam ilişki koç dar’a durmak öykü liman mizah türk hindistan kadın kehanet küba devrimi ahmet şık hırs referans feminizm çalışan kadınlar akp kâhin kıskançlık korucu köyü manyak cafer cep kitap vampir atatürk musa yay mafya nuriye akman hz. ali necip hablemitoğlu dağ milliyet sırrı bektaş astroloji özgürlük kapatılma kadınlar matematik istanbul üniversitesi yılmaz güney venedik ergen kızlar delil tolstoy polis köpekbalığı oğuz atay bağdat osmanlı maya erkek arkadaş hayal islamiyet çocuk şiddeti bir olmak 1960 ihtilali romantik komedi aşiret aşk ve macera cellat mezarlığı berlin duvarı intikam soruşturma tkp deprem roman yemek yalnızlık aydınlık pir ego dublin mekan akrep çevre koruma gözyaşı komplo teorisi yahudiye oyun mübadele kimlik nedim şener siyaset gerilim gogol azınlık hayatın anlamı yoksulluk müzik şeytan örgüt devrim televizyon brezilya sakkara yazar mitologya mısır mektup firavun kova fehiman başkalarının kokusu mimesis ergenekon stalin çocuk bakımı katil onat kutlar balık erich auerbach tüccar özal puşkin kapo şiddet tehlike musevi futbol operasyon kastelli fidel castro stasi uyuşturucu parmak izi bektaşilik çocuk dili facebook izmir terazi tevrat fanlo pedro parama anlatı ikizler hacı bektaş veli adres mitoloji felsefe istihbarat ihanet idam mutfak beslenme ölüler trakya vedat maeve binchy banker kastelli aile ilişkileri ege sinema donka kurşun otel porno yengeç nazlı ılıcak zombi suç bestseller sultan kurtuluş hapishane anı hanefi avcı stiletto dönmeler yaşlı nick masal büyük iskender gezi sufilik kan türklük şiva vahası kolera spiritüel iskenderiye aksiyon kimlik çatışması ingilizce kapancı kan içiciler soner yalçın gabriel garcia marquez kemikliler berlin oğlak latin amerika edebiyatı hitler komünist doğu perinçek yahudi gülbang macera roman kahramanı dede yaşar nabi nayır aslan memet fuat kadın erkek ilişkileri ali albayrak hrant dink reis türk sineması anne çocuk kutlukhan perker aşk ajanda hallacı mansur antoloji bedeviler deloitte soykırım doris day jack selanik londra comala kasabası işkence burçlar ecinniler kanser göç cezaevi küba schubert istanbul kız arkadaş anna karenina fethullah gülen lezzet ibrani hayvan hakları dostoyevski keşanlı ali destanı allah emniyet’te fethullahçı örgütlenme acı struma cinayet başak siyonizm oda anne laik fetih izak babel kerime nadir uzay türkiye
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-09-0428-4
Sayfa Sayısı: 297
Ebat: 12.2×17 cm
Yayın Tarihi: Kasım 2011
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 25.00 TL