İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Bu ajandayla kendinizin yaşam koçu olacaksınız!
İyi Yaşam Günlüğü 6. yılında! Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.

İyi Yaşam Günlüğü nedir? İyi Yaşam Günlüğü, hem ajandanız hem de kendinizin yaşam koçu olmanızda yardımcı olabilecek
bir sistem kurma yöntemidir.

Günlük yazmak ne işe yarar? Günlüğünüzü yazarak beslenme, egzersiz ve duygusal durumunuzu yönetebilir, istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Bu sistem iyi yaşam bilincinizi ve farkındalığınızı da artıracaktır.

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

tarih ego yaşar nabi nayır berlin kutlukhan perker katil hapishane 1908 devrimi tarikat dar’a durmak istanbul üniversitesi yemek naziler venedik oyun kıskançlık hindistan şehbal yoksulluk lokanta fehiman cıa kova boğa başak dostoyevski aydınlık italya sultan feminizm romantik komedi oğuz atay kerime nadir hayal nâzım hikmet allah çocuk şiddeti siyonizm aşk ve macera oğlak kan içiciler aşk ikizler uzay israil islamiyet azınlık masal şiir hrant dink adres banker kastelli anneler ve kızları anna karenina idam tehlike musa emniyet’te fethullahçı örgütlenme dişi trakya mübin comala kasabası kimlik milliyet bektaşilik kaçış macera parmak izi reis zeka kemikliler türk sineması gözyaşı dışarısı fetih hallacı mansur soner yalçın nazlı ılıcak şeytan küba özal göç etki ajanları maya islam kapo zombi facebook kehanet deloitte aksiyon çocuk dili kasaba öykü pir matematik maeve binchy dna roman iş dünyası firavun acı ekonomi fethullah gülen korsan kitap kadın erkek ilişkileri çalışan kadınlar yaşlı nick mafya anı ihanet kanser kurşun siyaset hacıbektaş tüccar felsefe başkalarının kokusu kolera schubert latin amerika edebiyatı rekabet yay yengeç vaat edilmiş topraklar fidel castro komünist mektup gogol kadınlar referans otel hanefi avcı ölüler delil yazar özgürlük vedat hitler nedim şener ingilizce sabri uzun izak babel gabriel garcia marquez donka puşkin sırrı bektaş nuriye akman suç ilişki büyük iskender mutfak yahudi stalin erich auerbach tolstoy stavrogin kurtuluş örgüt manyak cafer cinayet kahire sakkara cep kitap stasi atatürk mısır bedeviler ecinniler antoloji balık polis burçlar çocuk bakımı kimlik çatışması tasavvuf mizah küba devrimi lezzet terazi koç kapancı komplo teorisi pedro parama sinema mekan korucu köyü çevre koruma londra haldun taner anne yahudiye iskenderiye fotoğraf yahudi bilim insanları ajanda türkiye ibrani serenad türklük uyuşturucu laik tevrat akp istihbarat tkp cellat mezarlığı aşiret anlatı televizyon kan dede deprem jack soykırım dağ doğu perinçek ege bestseller müzik mübadele selanik gezi kadın kürtaj parti 1960 ihtilali hırs vampir beslenme tiyatro mimesis cinler fanlo memet fuat istanbul oda yalnızlık gülbang yılmaz güney operasyon ali albayrak izmir aile ilişkileri ergenekon futbol aslan gerilim hayvan hakları kâhin intikam dublin onat kutlar hayal kırıklığı keşanlı ali destanı dönmeler edebiyat osmanlı imparatorluğu kastelli porno şiddet kanada ahmet şık liman işkence necip hablemitoğlu berlin duvarı bağdat bir olmak hacı bektaş veli devrim roman kahramanı mitologya cezaevi spiritüel türk stiletto kapatılma şiva vahası çehov musevi anne çocuk melek köpekbalığı brezilya osmanlı mitoloji hz. ali sufilik akrep soruşturma ergen kızlar astroloji doris day kız arkadaş hayatın anlamı meksika papaz struma erkek arkadaş
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-09-0428-4
Sayfa Sayısı: 297
Ebat: 12.2×17 cm
Yayın Tarihi: Kasım 2011
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 25.00 TL