İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Bu ajandayla kendinizin yaşam koçu olacaksınız!
İyi Yaşam Günlüğü 6. yılında! Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.

İyi Yaşam Günlüğü nedir? İyi Yaşam Günlüğü, hem ajandanız hem de kendinizin yaşam koçu olmanızda yardımcı olabilecek
bir sistem kurma yöntemidir.

Günlük yazmak ne işe yarar? Günlüğünüzü yazarak beslenme, egzersiz ve duygusal durumunuzu yönetebilir, istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Bu sistem iyi yaşam bilincinizi ve farkındalığınızı da artıracaktır.

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

masal nuriye akman kolera laik dışarısı mısır ingilizce başkalarının kokusu yaşar nabi nayır göç soner yalçın kan stavrogin schubert felsefe hırs hz. ali hindistan tasavvuf mektup idam tarikat öykü iskenderiye sabri uzun manyak cafer yahudi referans yahudi bilim insanları bağdat londra yalnızlık allah fotoğraf tevrat deprem pedro parama çalışan kadınlar pir firavun köpekbalığı katil cezaevi oyun maeve binchy stiletto izak babel aşiret acı çocuk bakımı akp ihanet boğa dağ dublin ilişki doris day islamiyet matematik parti fetih mizah cep kitap ali albayrak komünist yahudiye dişi anne çocuk izmir mafya iş dünyası küba devrimi nazlı ılıcak erich auerbach anı naziler edebiyat kadın erkek ilişkileri gabriel garcia marquez suç necip hablemitoğlu televizyon 1960 ihtilali çevre koruma ahmet şık polis şeytan mitologya dna kanada oda şiva vahası cıa kapancı gezi kasaba kaçış roman berlin duvarı musevi mübin sinema romantik komedi siyaset kimlik komplo teorisi ege kanser anneler ve kızları mitoloji mimesis çocuk dili balık çocuk şiddeti büyük iskender ikizler trakya kadınlar jack kerime nadir soruşturma zombi soykırım feminizm berlin hrant dink dede kastelli şiddet donka bektaşilik aydınlık kimlik çatışması hitler tarih kemikliler şiir nedim şener ergenekon kutlukhan perker gülbang musa anna karenina istihbarat gogol erkek arkadaş kâhin selanik kıskançlık ergen kızlar antoloji astroloji porno maya bir olmak kova aksiyon kapo yazar sultan işkence türkiye hacıbektaş memet fuat stalin macera ölüler aşk kurtuluş kapatılma gözyaşı kadın adres gerilim türk beslenme mübadele emniyet’te fethullahçı örgütlenme devrim kan içiciler mutfak vaat edilmiş topraklar müzik osmanlı imparatorluğu burçlar dar’a durmak onat kutlar vampir başak fidel castro aile ilişkileri dönmeler şehbal uyuşturucu israil operasyon siyonizm yay nâzım hikmet cellat mezarlığı kurşun ajanda kürtaj sırrı bektaş serenad struma liman küba hacı bektaş veli oğlak meksika hapishane istanbul üniversitesi islam yılmaz güney lokanta bedeviler terazi türk sineması yoksulluk sufilik cinayet keşanlı ali destanı hallacı mansur özgürlük latin amerika edebiyatı fanlo italya tolstoy ibrani fethullah gülen sakkara aslan ego yemek tiyatro türklük facebook otel roman kahramanı örgüt ecinniler yengeç milliyet hayal kırıklığı hayatın anlamı hayvan hakları fehiman korsan kitap bestseller tüccar kız arkadaş delil tkp atatürk hanefi avcı melek özal uzay 1908 devrimi zeka anne aşk ve macera spiritüel ekonomi koç comala kasabası anlatı intikam korucu köyü mekan banker kastelli rekabet puşkin futbol azınlık osmanlı etki ajanları venedik akrep stasi vedat kehanet reis cinler doğu perinçek deloitte oğuz atay yaşlı nick brezilya tehlike istanbul parmak izi kahire papaz dostoyevski çehov lezzet hayal haldun taner
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-09-0428-4
Sayfa Sayısı: 297
Ebat: 12.2×17 cm
Yayın Tarihi: Kasım 2011
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 25.00 TL