İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Diyet Günlüğü ve ajanda bir arada!
2009 yılına girerken kendiniz ve sevdikleriniz için "iyi bir şey" yapın...
İyi yaşam günlüğü beslenme ve diyete dair temel ve günlük bilgilerin çok pratik olarak özetlendiği ve okuyuculara her gün yol gösteren bir diyet günlüğü ve 2009 yılının günlerine göre tasarlanmış bir ajanda. Bu diyet günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlıyor yaşam ve dengeli beslenme ile ilgili 13 farklı konu anlatıyor ve her sayfasında ufak ipuçları ve yönlendirici mesajlar içeriyor. 365 gününüzü not alabileceksiniz. Haftalık değerlendirme tablolarıyla gelişiminizi takip edebileceksiniz. Bir sene sonunda yeni alışkanlıklarınızla birlikte yenilendiğinizi de hissedeceksiniz.
İyi Yaşam Günlüğü ile 2009 yılı sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz! İyi Yaşam Günlüğü hem günlük ajandanız hem de yaşam koçunuz olacak.
Daha iyi yaşamı daha fazla ertelemeyin...

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

sırrı bektaş porno anneler ve kızları küba şiir gogol bir olmak stalin aşk brezilya kanser oğlak allah beslenme berlin yahudi soruşturma kemikliler erkek arkadaş dişi başak futbol israil yaşar nabi nayır lokanta uzay fanlo türk vaat edilmiş topraklar korucu köyü ali albayrak komünist küba devrimi siyonizm etki ajanları kapo banker kastelli tasavvuf çocuk şiddeti tarih mizah türklük dar’a durmak şiddet kâhin kan içiciler keşanlı ali destanı kapancı gülbang ölüler sakkara sufilik bektaşilik yazar kerime nadir felsefe çocuk bakımı gözyaşı kutlukhan perker parmak izi türkiye doris day ergenekon serenad oda fidel castro kimlik iskenderiye reis donka firavun vampir terazi tüccar istihbarat maeve binchy antoloji azınlık nazlı ılıcak bağdat ego vedat işkence kaçış siyaset astroloji dönmeler hindistan oğuz atay tevrat kimlik çatışması islam pedro parama cellat mezarlığı ibrani sultan ilişki zeka doğu perinçek pir feminizm yaşlı nick şeytan parti bestseller oyun zombi yemek yahudi bilim insanları ecinniler matematik dostoyevski tehlike italya kehanet mutfak ahmet şık öykü mimesis comala kasabası dna yılmaz güney fetih kurşun hacı bektaş veli başkalarının kokusu nâzım hikmet naziler ikizler jack çevre koruma cıa puşkin hanefi avcı ajanda musevi islamiyet meksika londra nedim şener adres aslan anne kürtaj kıskançlık kastelli köpekbalığı fehiman bedeviler milliyet osmanlı lezzet stavrogin edebiyat aile ilişkileri macera mektup devrim tarikat fethullah gülen hapishane fotoğraf çocuk dili memet fuat trakya kurtuluş sinema suç papaz hallacı mansur referans erich auerbach büyük iskender deprem haldun taner stiletto şiva vahası yengeç katil mafya otel cep kitap hayal kan balık ihanet mekan kanada yay cinayet çalışan kadınlar dede kadın şehbal türk sineması kadınlar soykırım anna karenina gezi delil ege dışarısı struma masal kova televizyon hacıbektaş örgüt yahudiye iş dünyası tkp kız arkadaş yoksulluk müzik uyuşturucu facebook yalnızlık hayvan hakları schubert rekabet intikam berlin duvarı kahire 1908 devrimi istanbul izmir cinler çehov koç boğa spiritüel hayatın anlamı hrant dink ekonomi gerilim venedik akp operasyon özal selanik idam stasi manyak cafer laik anı ingilizce tiyatro hz. ali romantik komedi gabriel garcia marquez musa kadın erkek ilişkileri kapatılma aksiyon mübadele göç polis anlatı mübin deloitte liman aydınlık anne çocuk komplo teorisi ergen kızlar izak babel soner yalçın tolstoy hırs roman kahramanı acı nuriye akman 1960 ihtilali dublin sabri uzun kolera kasaba istanbul üniversitesi maya hitler özgürlük onat kutlar osmanlı imparatorluğu dağ burçlar necip hablemitoğlu latin amerika edebiyatı melek hayal kırıklığı mitologya cezaevi aşiret roman korsan kitap mitoloji akrep atatürk aşk ve macera emniyet’te fethullahçı örgütlenme mısır
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-111-021-9
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 15.5×18.5 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2008
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL