İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Diyet Günlüğü ve ajanda bir arada!
2009 yılına girerken kendiniz ve sevdikleriniz için "iyi bir şey" yapın...
İyi yaşam günlüğü beslenme ve diyete dair temel ve günlük bilgilerin çok pratik olarak özetlendiği ve okuyuculara her gün yol gösteren bir diyet günlüğü ve 2009 yılının günlerine göre tasarlanmış bir ajanda. Bu diyet günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlıyor yaşam ve dengeli beslenme ile ilgili 13 farklı konu anlatıyor ve her sayfasında ufak ipuçları ve yönlendirici mesajlar içeriyor. 365 gününüzü not alabileceksiniz. Haftalık değerlendirme tablolarıyla gelişiminizi takip edebileceksiniz. Bir sene sonunda yeni alışkanlıklarınızla birlikte yenilendiğinizi de hissedeceksiniz.
İyi Yaşam Günlüğü ile 2009 yılı sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz! İyi Yaşam Günlüğü hem günlük ajandanız hem de yaşam koçunuz olacak.
Daha iyi yaşamı daha fazla ertelemeyin...

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

tasavvuf facebook hayvan hakları kaçış serenad stalin cinayet rekabet parmak izi nâzım hikmet pir meksika doğu perinçek kapancı türk sineması istihbarat gözyaşı işkence şiir şiva vahası devrim komplo teorisi çocuk şiddeti soykırım televizyon 1908 devrimi kasaba ego hayatın anlamı bestseller hacı bektaş veli akrep yazar idam mısır tevrat küba devrimi hayal operasyon futbol kurşun mitologya delil ali albayrak anna karenina ecinniler öykü izmir gogol küba liman reis komünist kadınlar felsefe başak korucu köyü türkiye lezzet vedat oda nazlı ılıcak papaz londra ergenekon hallacı mansur mübadele kapo türk uzay kan tolstoy sufilik dostoyevski kova memet fuat islamiyet ilişki musa roman kahramanı kıskançlık erich auerbach terazi büyük iskender pedro parama gülbang kehanet hrant dink iskenderiye türklük suç kastelli kanser dublin zombi lokanta acı hayal kırıklığı çehov yay mübin intikam laik cinler dönmeler mutfak tiyatro kemikliler yoksulluk oyun sakkara özgürlük berlin sultan siyaset anne dışarısı katil ihanet koç cep kitap gerilim gezi fanlo selanik ajanda fehiman aslan stasi dna musevi adres bir olmak hacıbektaş roman cellat mezarlığı struma ikizler anne çocuk fetih şeytan nuriye akman örgüt atatürk fethullah gülen kurtuluş masal brezilya ekonomi başkalarının kokusu edebiyat hapishane yalnızlık hırs 1960 ihtilali feminizm polis mizah dede naziler bektaşilik akp israil kimlik dar’a durmak osmanlı necip hablemitoğlu yılmaz güney italya uyuşturucu kahire zeka vampir yahudi bilim insanları ahmet şık sırrı bektaş latin amerika edebiyatı korsan kitap kâhin kapatılma banker kastelli oğuz atay romantik komedi fidel castro aşk otel berlin duvarı sinema maeve binchy deprem mitoloji soruşturma osmanlı imparatorluğu erkek arkadaş oğlak hitler ibrani bağdat mekan kutlukhan perker puşkin şiddet macera anneler ve kızları onat kutlar aşiret tüccar beslenme kız arkadaş aile ilişkileri spiritüel kan içiciler kadın mafya tehlike yaşar nabi nayır melek mektup izak babel keşanlı ali destanı kadın erkek ilişkileri yaşlı nick hz. ali aydınlık maya jack kanada köpekbalığı hindistan göç parti istanbul üniversitesi cezaevi matematik iş dünyası bedeviler ergen kızlar islam vaat edilmiş topraklar aşk ve macera soner yalçın donka firavun manyak cafer sabri uzun hanefi avcı doris day burçlar deloitte yahudi çevre koruma trakya fotoğraf referans tarikat azınlık balık comala kasabası milliyet schubert dağ cıa aksiyon antoloji ingilizce tarih astroloji yengeç boğa nedim şener mimesis kürtaj etki ajanları stiletto istanbul özal çocuk bakımı şehbal tkp müzik anlatı emniyet’te fethullahçı örgütlenme allah venedik porno ege haldun taner çocuk dili yemek kolera stavrogin çalışan kadınlar ölüler anı yahudiye dişi siyonizm gabriel garcia marquez kimlik çatışması kerime nadir
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-111-021-9
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 15.5×18.5 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2008
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL