İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Diyet Günlüğü ve ajanda bir arada!
2009 yılına girerken kendiniz ve sevdikleriniz için "iyi bir şey" yapın...
İyi yaşam günlüğü beslenme ve diyete dair temel ve günlük bilgilerin çok pratik olarak özetlendiği ve okuyuculara her gün yol gösteren bir diyet günlüğü ve 2009 yılının günlerine göre tasarlanmış bir ajanda. Bu diyet günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlıyor yaşam ve dengeli beslenme ile ilgili 13 farklı konu anlatıyor ve her sayfasında ufak ipuçları ve yönlendirici mesajlar içeriyor. 365 gününüzü not alabileceksiniz. Haftalık değerlendirme tablolarıyla gelişiminizi takip edebileceksiniz. Bir sene sonunda yeni alışkanlıklarınızla birlikte yenilendiğinizi de hissedeceksiniz.
İyi Yaşam Günlüğü ile 2009 yılı sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz! İyi Yaşam Günlüğü hem günlük ajandanız hem de yaşam koçunuz olacak.
Daha iyi yaşamı daha fazla ertelemeyin...

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

keşanlı ali destanı türklük ibrani kan içiciler kutlukhan perker laik akp edebiyat ergen kızlar cinler hz. ali çalışan kadınlar deloitte gogol dostoyevski gözyaşı ege çocuk dili milliyet aşiret matematik çehov gerilim tevrat hacı bektaş veli yalnızlık zombi boğa musevi acı burçlar roman kimlik puşkin göç şiir beslenme parmak izi kadın maeve binchy özgürlük erkek arkadaş aşk kaçış stasi intikam kehanet papaz futbol korsan kitap kahire 1908 devrimi emniyet’te fethullahçı örgütlenme akrep stalin şeytan naziler haldun taner yaşlı nick jack gülbang dede kasaba bağdat dar’a durmak müzik kurtuluş mekan onat kutlar hapishane yahudi idam yahudiye donka başkalarının kokusu oğuz atay özal vaat edilmiş topraklar kapatılma brezilya cinayet facebook izmir roman kahramanı aydınlık komünist trakya sakkara serenad izak babel islam schubert aile ilişkileri latin amerika edebiyatı iskenderiye kapancı kolera israil çocuk şiddeti hindistan anneler ve kızları terazi yay dublin stiletto sabri uzun 1960 ihtilali vampir istanbul üniversitesi fotoğraf deprem bestseller lokanta ikizler istanbul rekabet fehiman sırrı bektaş kanser memet fuat hallacı mansur pir komplo teorisi uzay tiyatro ölüler hacıbektaş yahudi bilim insanları spiritüel operasyon aşk ve macera dişi azınlık etki ajanları firavun büyük iskender küba astroloji kerime nadir soner yalçın ihanet siyonizm referans iş dünyası kâhin hayal kırıklığı yazar ali albayrak londra yaşar nabi nayır doğu perinçek kürtaj kız arkadaş venedik kadın erkek ilişkileri anı cellat mezarlığı mafya mimesis anne çevre koruma fethullah gülen stavrogin kanada mitoloji şiva vahası musa fidel castro osmanlı atatürk reis küba devrimi kemikliler zeka oda mektup struma ajanda soykırım sufilik türk uyuşturucu cıa ahmet şık aksiyon öykü mitologya tarih adres sultan nazlı ılıcak ergenekon dna delil nuriye akman istihbarat berlin bektaşilik feminizm dönmeler parti anna karenina televizyon tasavvuf vedat ilişki tarikat necip hablemitoğlu mübadele şiddet hayatın anlamı anlatı türk sineması kapo doris day maya ingilizce porno mizah italya hayal osmanlı imparatorluğu tkp kastelli balık fetih çocuk bakımı siyaset nedim şener fanlo pedro parama devrim mısır selanik kurşun dağ katil lezzet soruşturma yılmaz güney hitler mübin macera cep kitap bedeviler hayvan hakları yemek romantik komedi gezi polis melek nâzım hikmet örgüt hrant dink yengeç ego işkence oyun otel kova kadınlar türkiye kan kimlik çatışması berlin duvarı suç tehlike mutfak ecinniler liman bir olmak ekonomi meksika erich auerbach dışarısı cezaevi anne çocuk allah comala kasabası koç antoloji felsefe hanefi avcı kıskançlık tüccar korucu köyü islamiyet şehbal gabriel garcia marquez masal banker kastelli tolstoy aslan köpekbalığı sinema hırs oğlak başak manyak cafer yoksulluk
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-111-021-9
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 15.5×18.5 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2008
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL