İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Diyet Günlüğü ve ajanda bir arada!
2009 yılına girerken kendiniz ve sevdikleriniz için "iyi bir şey" yapın...
İyi yaşam günlüğü beslenme ve diyete dair temel ve günlük bilgilerin çok pratik olarak özetlendiği ve okuyuculara her gün yol gösteren bir diyet günlüğü ve 2009 yılının günlerine göre tasarlanmış bir ajanda. Bu diyet günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlıyor yaşam ve dengeli beslenme ile ilgili 13 farklı konu anlatıyor ve her sayfasında ufak ipuçları ve yönlendirici mesajlar içeriyor. 365 gününüzü not alabileceksiniz. Haftalık değerlendirme tablolarıyla gelişiminizi takip edebileceksiniz. Bir sene sonunda yeni alışkanlıklarınızla birlikte yenilendiğinizi de hissedeceksiniz.
İyi Yaşam Günlüğü ile 2009 yılı sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz! İyi Yaşam Günlüğü hem günlük ajandanız hem de yaşam koçunuz olacak.
Daha iyi yaşamı daha fazla ertelemeyin...

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

aslan astroloji zombi deprem sultan hz. ali iskenderiye futbol hayatın anlamı facebook kadınlar soner yalçın dönmeler cellat mezarlığı manyak cafer kerime nadir bestseller antoloji öykü kolera ergenekon kimlik çatışması cep kitap istihbarat yengeç intikam bir olmak oğlak comala kasabası venedik kurşun doris day cezaevi dağ suç gezi kahire kehanet istanbul oda necip hablemitoğlu puşkin özal hallacı mansur mübadele şeytan erkek arkadaş porno nazlı ılıcak başkalarının kokusu aşk ve macera bedeviler bağdat spiritüel donka mısır hayvan hakları akrep hayal adres hırs nuriye akman reis anna karenina roman mitologya operasyon 1908 devrimi anlatı kadın ego vampir tiyatro 1960 ihtilali türk sineması ikizler kapancı mutfak islamiyet parti terazi balık tkp stiletto brezilya siyaset yahudi bilim insanları kimlik fanlo işkence tehlike fethullah gülen hindistan şiir tasavvuf maeve binchy londra burçlar allah korucu köyü dublin fetih ecinniler soykırım masal meksika naziler sakkara gabriel garcia marquez mafya berlin çocuk dili ilişki osmanlı şehbal hayal kırıklığı hanefi avcı kâhin maya ihanet gogol kız arkadaş kasaba kaçış hapishane schubert aksiyon yalnızlık fotoğraf başak laik ibrani kova oğuz atay doğu perinçek kan cıa aydınlık mizah çocuk şiddeti pedro parama yaşar nabi nayır türkiye kapatılma iş dünyası vedat kan içiciler jack özgürlük dişi dostoyevski devrim hacı bektaş veli emniyet’te fethullahçı örgütlenme korsan kitap kanser çevre koruma italya çocuk bakımı izak babel mübin aşiret yahudi roman kahramanı zeka sırrı bektaş pir nedim şener papaz kapo macera dar’a durmak ingilizce milliyet küba şiva vahası ajanda göç selanik aşk kadın erkek ilişkileri latin amerika edebiyatı uzay izmir beslenme fidel castro hitler yay atatürk boğa yoksulluk katil acı anne çocuk struma onat kutlar örgüt tüccar bektaşilik vaat edilmiş topraklar sufilik koç ekonomi keşanlı ali destanı musa yaşlı nick gülbang memet fuat komünist hacıbektaş türklük serenad komplo teorisi israil azınlık kıskançlık ergen kızlar felsefe ahmet şık televizyon çalışan kadınlar yazar ali albayrak mitoloji soruşturma gözyaşı otel mektup banker kastelli fehiman çehov gerilim melek tevrat dna yahudiye kastelli romantik komedi ölüler şiddet kutlukhan perker haldun taner oyun akp dede yemek lezzet aile ilişkileri cinayet stavrogin tarikat stalin kürtaj stasi referans osmanlı imparatorluğu erich auerbach kemikliler köpekbalığı matematik türk deloitte berlin duvarı musevi uyuşturucu edebiyat büyük iskender sabri uzun ege islam parmak izi mekan tolstoy cinler feminizm delil kanada anne müzik sinema trakya mimesis hrant dink rekabet etki ajanları firavun dışarısı kurtuluş anı idam küba devrimi polis tarih siyonizm lokanta istanbul üniversitesi yılmaz güney nâzım hikmet anneler ve kızları liman
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-111-021-9
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 15.5×18.5 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2008
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL