İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Diyet Günlüğü ve ajanda bir arada!
2009 yılına girerken kendiniz ve sevdikleriniz için "iyi bir şey" yapın...
İyi yaşam günlüğü beslenme ve diyete dair temel ve günlük bilgilerin çok pratik olarak özetlendiği ve okuyuculara her gün yol gösteren bir diyet günlüğü ve 2009 yılının günlerine göre tasarlanmış bir ajanda. Bu diyet günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlıyor yaşam ve dengeli beslenme ile ilgili 13 farklı konu anlatıyor ve her sayfasında ufak ipuçları ve yönlendirici mesajlar içeriyor. 365 gününüzü not alabileceksiniz. Haftalık değerlendirme tablolarıyla gelişiminizi takip edebileceksiniz. Bir sene sonunda yeni alışkanlıklarınızla birlikte yenilendiğinizi de hissedeceksiniz.
İyi Yaşam Günlüğü ile 2009 yılı sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz! İyi Yaşam Günlüğü hem günlük ajandanız hem de yaşam koçunuz olacak.
Daha iyi yaşamı daha fazla ertelemeyin...

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

vampir delil melek televizyon ergen kızlar tevrat otel hacıbektaş anne kimlik çatışması nazlı ılıcak aslan musevi banker kastelli bektaşilik ekonomi tasavvuf reis sultan brezilya stalin oğlak puşkin türk sineması atatürk kastelli örgüt mitologya hz. ali dna hanefi avcı akrep venedik kurşun roman büyük iskender bağdat bestseller mübin oda siyaset roman kahramanı yahudi bilim insanları aksiyon özgürlük rekabet aşk ve macera suç azınlık islamiyet gerilim israil londra kapancı beslenme firavun ege vedat tüccar mafya başak fehiman çevre koruma bir olmak acı öykü deloitte hallacı mansur kolera sırrı bektaş fethullah gülen schubert akp cep kitap comala kasabası romantik komedi mekan şeytan başkalarının kokusu manyak cafer matematik bedeviler yengeç oyun oğuz atay cezaevi islam kahire pedro parama ali albayrak intikam küba devrimi şiva vahası kürtaj yemek italya idam haldun taner kehanet hayatın anlamı dağ hırs kova kapo berlin koç cinler türklük sufilik müzik operasyon yaşar nabi nayır anlatı uyuşturucu anne çocuk boğa osmanlı imparatorluğu mimesis emniyet’te fethullahçı örgütlenme etki ajanları korsan kitap stavrogin yalnızlık türk serenad yaşlı nick maeve binchy lezzet feminizm ergenekon hrant dink çehov hapishane istihbarat spiritüel istanbul şehbal kerime nadir dar’a durmak keşanlı ali destanı iskenderiye erkek arkadaş felsefe naziler deprem kasaba tarikat burçlar mübadele korucu köyü ecinniler kurtuluş edebiyat sinema dişi kapatılma işkence balık zeka sabri uzun istanbul üniversitesi mektup necip hablemitoğlu musa kanada cellat mezarlığı fetih şiir polis lokanta ihanet macera memet fuat kutlukhan perker zombi aydınlık stiletto anneler ve kızları özal liman aşk stasi kadın porno latin amerika edebiyatı çalışan kadınlar referans fanlo doris day köpekbalığı vaat edilmiş topraklar masal soruşturma mısır devrim nuriye akman mizah terazi astroloji fotoğraf kadınlar papaz şiddet soykırım hindistan soner yalçın osmanlı gezi nâzım hikmet tiyatro cıa ingilizce yahudi hayvan hakları ego hayal yazar dostoyevski kemikliler fidel castro maya gabriel garcia marquez kan içiciler uzay kâhin kan onat kutlar çocuk dili pir yay sakkara kız arkadaş berlin duvarı allah kimlik antoloji 1908 devrimi donka selanik gogol dışarısı laik tolstoy struma tehlike ajanda mitoloji hitler ikizler dönmeler türkiye parmak izi mutfak adres 1960 ihtilali gülbang komplo teorisi izmir nedim şener erich auerbach yahudiye gözyaşı aile ilişkileri tkp anı yoksulluk parti kıskançlık ahmet şık trakya cinayet tarih aşiret çocuk şiddeti kaçış çocuk bakımı katil kanser milliyet komünist izak babel ölüler siyonizm ibrani yılmaz güney kadın erkek ilişkileri küba futbol dublin iş dünyası facebook dede göç meksika doğu perinçek jack hayal kırıklığı hacı bektaş veli ilişki anna karenina
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-111-021-9
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 15.5×18.5 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2008
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL