İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Diyet Günlüğü ve ajanda bir arada!
2009 yılına girerken kendiniz ve sevdikleriniz için "iyi bir şey" yapın...
İyi yaşam günlüğü beslenme ve diyete dair temel ve günlük bilgilerin çok pratik olarak özetlendiği ve okuyuculara her gün yol gösteren bir diyet günlüğü ve 2009 yılının günlerine göre tasarlanmış bir ajanda. Bu diyet günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlıyor yaşam ve dengeli beslenme ile ilgili 13 farklı konu anlatıyor ve her sayfasında ufak ipuçları ve yönlendirici mesajlar içeriyor. 365 gününüzü not alabileceksiniz. Haftalık değerlendirme tablolarıyla gelişiminizi takip edebileceksiniz. Bir sene sonunda yeni alışkanlıklarınızla birlikte yenilendiğinizi de hissedeceksiniz.
İyi Yaşam Günlüğü ile 2009 yılı sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz! İyi Yaşam Günlüğü hem günlük ajandanız hem de yaşam koçunuz olacak.
Daha iyi yaşamı daha fazla ertelemeyin...

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

kız arkadaş ajanda manyak cafer fetih nedim şener kutlukhan perker aşiret türklük deloitte uzay küba milliyet erkek arkadaş haldun taner kimlik çatışması yaşlı nick kapancı çehov nuriye akman brezilya italya matematik mimesis dışarısı kastelli çocuk şiddeti işkence atatürk polis iş dünyası yazar soykırım iskenderiye katil aşk ve macera dar’a durmak ecinniler jack gabriel garcia marquez stasi burçlar özgürlük başkalarının kokusu cıa musa doris day laik kan meksika tiyatro struma masal operasyon tüccar gezi necip hablemitoğlu cellat mezarlığı musevi zombi dönmeler gerilim küba devrimi çocuk dili tarikat türk sineması kadın kimlik kolera kova kurtuluş bestseller yılmaz güney korsan kitap mekan televizyon nâzım hikmet etki ajanları şehbal astroloji yalnızlık futbol kahire stiletto sakkara kanser roman mısır kadınlar büyük iskender dostoyevski ergen kızlar cep kitap oyun şiir antoloji romantik komedi schubert kadın erkek ilişkileri trakya türkiye islamiyet cinler yoksulluk israil berlin duvarı şeytan siyonizm şiddet acı keşanlı ali destanı fidel castro hayatın anlamı gogol yaşar nabi nayır göç dublin memet fuat yemek izmir macera sırrı bektaş bedeviler bir olmak istanbul mübadele liman spiritüel comala kasabası aile ilişkileri terazi anne dna aslan dişi bağdat anlatı ergenekon anne çocuk dede uyuşturucu sabri uzun firavun anneler ve kızları maya balık hırs selanik 1908 devrimi devrim kanada gözyaşı fehiman melek ölüler hanefi avcı erich auerbach felsefe soner yalçın müzik feminizm osmanlı imparatorluğu hacıbektaş çevre koruma yahudi mutfak vaat edilmiş topraklar hrant dink yahudiye çalışan kadınlar pir roman kahramanı hallacı mansur ekonomi oda serenad berlin örgüt ego deprem kerime nadir ibrani kürtaj koç kapatılma başak reis tolstoy naziler edebiyat mübin cezaevi stalin kâhin venedik mitologya ege komünist londra ihanet onat kutlar stavrogin otel kasaba cinayet 1960 ihtilali rekabet lezzet hacı bektaş veli komplo teorisi facebook nazlı ılıcak parti korucu köyü osmanlı istanbul üniversitesi vedat öykü sinema yengeç hz. ali oğlak sultan hayal emniyet’te fethullahçı örgütlenme fanlo hapishane lokanta boğa referans ahmet şık oğuz atay aşk istihbarat donka fotoğraf intikam kıskançlık hayal kırıklığı ingilizce papaz kapo hindistan dağ kehanet vampir aydınlık gülbang hayvan hakları kaçış latin amerika edebiyatı ali albayrak türk kurşun tasavvuf kan içiciler çocuk bakımı porno tehlike doğu perinçek islam ikizler tarih mafya zeka köpekbalığı şiva vahası yay mizah parmak izi anı mektup tevrat siyaset beslenme delil azınlık kemikliler mitoloji hitler sufilik akp akrep anna karenina izak babel bektaşilik pedro parama tkp idam fethullah gülen maeve binchy puşkin ilişki adres özal aksiyon suç banker kastelli yahudi bilim insanları allah soruşturma
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-111-021-9
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 15.5×18.5 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2008
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL