İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Diyet Günlüğü ve ajanda bir arada!
2009 yılına girerken kendiniz ve sevdikleriniz için "iyi bir şey" yapın...
İyi yaşam günlüğü beslenme ve diyete dair temel ve günlük bilgilerin çok pratik olarak özetlendiği ve okuyuculara her gün yol gösteren bir diyet günlüğü ve 2009 yılının günlerine göre tasarlanmış bir ajanda. Bu diyet günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlıyor yaşam ve dengeli beslenme ile ilgili 13 farklı konu anlatıyor ve her sayfasında ufak ipuçları ve yönlendirici mesajlar içeriyor. 365 gününüzü not alabileceksiniz. Haftalık değerlendirme tablolarıyla gelişiminizi takip edebileceksiniz. Bir sene sonunda yeni alışkanlıklarınızla birlikte yenilendiğinizi de hissedeceksiniz.
İyi Yaşam Günlüğü ile 2009 yılı sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz! İyi Yaşam Günlüğü hem günlük ajandanız hem de yaşam koçunuz olacak.
Daha iyi yaşamı daha fazla ertelemeyin...

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

öykü anlatı osmanlı imparatorluğu idam parmak izi ajanda delil aksiyon dar’a durmak korsan kitap tiyatro özal ego maeve binchy yahudi bilim insanları adres kastelli edebiyat berlin duvarı kapancı tarih dağ anneler ve kızları mimesis dönmeler emniyet’te fethullahçı örgütlenme işkence referans müzik maya serenad ingilizce melek ergenekon soruşturma türklük aslan necip hablemitoğlu tüccar mübadele masal musa tarikat anne çocuk nazlı ılıcak iskenderiye oğuz atay fetih kanser siyonizm oda felsefe islamiyet yılmaz güney çocuk şiddeti korucu köyü balık bedeviler anna karenina mitoloji aşk ve macera yahudiye kasaba hapishane suç mısır ekonomi keşanlı ali destanı mitologya kimlik çatışması memet fuat pir uyuşturucu parti stavrogin hitler mizah yemek küba devrimi gezi ilişki aydınlık polis çalışan kadınlar ibrani beslenme ecinniler selanik zombi fethullah gülen yahudi tasavvuf bestseller macera dişi tkp izmir firavun deloitte manyak cafer kova ali albayrak 1960 ihtilali özgürlük facebook sakkara hayal kırıklığı katil fehiman schubert kahire komplo teorisi acı akp ölüler kız arkadaş atatürk nuriye akman lokanta kürtaj dostoyevski banker kastelli mektup onat kutlar cep kitap londra ikizler başkalarının kokusu sırrı bektaş rekabet reis yay brezilya mafya kolera mübin küba türk haldun taner deprem kadın başak gabriel garcia marquez gerilim soykırım intikam köpekbalığı türk sineması struma pedro parama porno hırs italya örgüt şiva vahası aşk doğu perinçek musevi venedik kehanet romantik komedi puşkin kapo televizyon papaz hayal ahmet şık kurtuluş nedim şener sabri uzun sultan uzay tehlike kan içiciler kutlukhan perker şiir hacı bektaş veli büyük iskender erich auerbach futbol operasyon lezzet kemikliler tevrat yoksulluk mekan çevre koruma soner yalçın burçlar oğlak akrep istanbul üniversitesi donka tolstoy göç roman koç türkiye otel hanefi avcı berlin milliyet yaşar nabi nayır sufilik cinler kerime nadir istanbul allah vedat gülbang kan latin amerika edebiyatı aile ilişkileri ergen kızlar hallacı mansur hacıbektaş comala kasabası dublin fotoğraf ihanet yaşlı nick stasi spiritüel azınlık gözyaşı 1908 devrimi kanada dna şehbal kapatılma cıa yazar komünist istihbarat kimlik cellat mezarlığı antoloji bektaşilik siyaset mutfak hayatın anlamı yengeç etki ajanları jack bağdat bir olmak anı liman meksika kıskançlık fidel castro stiletto feminizm çehov yalnızlık boğa laik stalin terazi hrant dink şiddet kurşun dede izak babel israil vaat edilmiş topraklar zeka devrim matematik aşiret kaçış şeytan vampir cinayet kadın erkek ilişkileri hayvan hakları hindistan hz. ali gogol fanlo erkek arkadaş çocuk bakımı trakya çocuk dili kâhin kadınlar astroloji doris day anne iş dünyası dışarısı islam cezaevi nâzım hikmet naziler ege sinema oyun osmanlı roman kahramanı
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-111-021-9
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 15.5×18.5 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2008
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL