Etkinlikler

Ali Kırca İmza Günü

29 Kasım 2014, 15.00 - D&R Meydan AVM
 

Ali Kırca İmza Günü

06 Aralık 2014, 15.00 - D&R Kanyon
 

Ali Kırca İmza Günü

13 Aralık 2014, 15.00 - D&R Ankara Taurus
 

İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Diyet Günlüğü ve ajanda bir arada!
2009 yılına girerken kendiniz ve sevdikleriniz için "iyi bir şey" yapın...
İyi yaşam günlüğü beslenme ve diyete dair temel ve günlük bilgilerin çok pratik olarak özetlendiği ve okuyuculara her gün yol gösteren bir diyet günlüğü ve 2009 yılının günlerine göre tasarlanmış bir ajanda. Bu diyet günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlıyor yaşam ve dengeli beslenme ile ilgili 13 farklı konu anlatıyor ve her sayfasında ufak ipuçları ve yönlendirici mesajlar içeriyor. 365 gününüzü not alabileceksiniz. Haftalık değerlendirme tablolarıyla gelişiminizi takip edebileceksiniz. Bir sene sonunda yeni alışkanlıklarınızla birlikte yenilendiğinizi de hissedeceksiniz.
İyi Yaşam Günlüğü ile 2009 yılı sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz! İyi Yaşam Günlüğü hem günlük ajandanız hem de yaşam koçunuz olacak.
Daha iyi yaşamı daha fazla ertelemeyin...

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

istanbul şehbal islamiyet edebiyat fetih spiritüel mitologya allah dişi vaat edilmiş topraklar çocuk şiddeti dönmeler kolera sinema romantik komedi tarikat zeka ölüler istihbarat brezilya aslan manyak cafer korsan kitap hayvan hakları intikam aşiret oda soykırım kutlukhan perker yaşar nabi nayır yahudi sabri uzun kan içiciler televizyon kadınlar uzay oyun kehanet cinayet struma kanser dublin nâzım hikmet hayatın anlamı serenad soner yalçın emniyet’te fethullahçı örgütlenme dışarısı dostoyevski tüccar idam siyonizm bektaşilik hitler yay türk antoloji futbol fehiman feminizm stasi ekonomi latin amerika edebiyatı anne kan izmir stiletto doris day kapatılma korucu köyü berlin delil nedim şener kimlik çalışan kadınlar yengeç comala kasabası kız arkadaş jack ego referans atatürk yılmaz güney memet fuat kahire hallacı mansur cep kitap yoksulluk hacıbektaş cinler polis kastelli küba devrimi işkence banker kastelli kurtuluş soruşturma vampir melek ilişki gözyaşı mutfak aydınlık rekabet fidel castro yalnızlık reis pedro parama tehlike stavrogin hayal kırıklığı parti kaçış ecinniler lokanta musevi naziler sufilik ege bir olmak küba ingilizce erich auerbach selanik şeytan adres azınlık astroloji yahudi bilim insanları komünist sakkara ikizler aile ilişkileri kurşun facebook ali albayrak etki ajanları terazi hindistan zombi londra onat kutlar iskenderiye anlatı kıskançlık anne çocuk yemek hapishane berlin duvarı gerilim gülbang burçlar şiva vahası trakya parmak izi ajanda hz. ali kapo felsefe kova bestseller siyaset çevre koruma macera kâhin masal cellat mezarlığı deprem fethullah gülen ergen kızlar deloitte 1960 ihtilali israil schubert anna karenina müzik keşanlı ali destanı mekan aksiyon laik kimlik çatışması akp vedat italya köpekbalığı dağ mitoloji şiir mısır donka anneler ve kızları çocuk bakımı dna osmanlı imparatorluğu izak babel otel yahudiye koç nuriye akman haldun taner kanada ihanet maya yazar mafya kapancı kürtaj meksika hanefi avcı öykü roman başkalarının kokusu sırrı bektaş kemikliler cezaevi hrant dink özal başak dar’a durmak gabriel garcia marquez yaşlı nick liman istanbul üniversitesi milliyet matematik mizah hayal örgüt aşk ve macera göç kadın mübadele komplo teorisi roman kahramanı akrep puşkin cıa mimesis tolstoy fanlo necip hablemitoğlu çocuk dili papaz katil türklük aşk tiyatro büyük iskender bedeviler tevrat oğlak boğa şiddet maeve binchy gogol türk sineması mübin anı türkiye devrim sultan hacı bektaş veli operasyon mektup 1908 devrimi dede ahmet şık pir stalin musa ibrani doğu perinçek balık porno venedik suç tarih özgürlük firavun tkp kadın erkek ilişkileri beslenme osmanlı bağdat tasavvuf gezi kasaba kerime nadir fotoğraf uyuşturucu iş dünyası acı hırs lezzet nazlı ılıcak çehov ergenekon erkek arkadaş islam oğuz atay
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-111-021-9
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 15.5×18.5 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2008
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL