İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Diyet Günlüğü ve ajanda bir arada!
2009 yılına girerken kendiniz ve sevdikleriniz için "iyi bir şey" yapın...
İyi yaşam günlüğü beslenme ve diyete dair temel ve günlük bilgilerin çok pratik olarak özetlendiği ve okuyuculara her gün yol gösteren bir diyet günlüğü ve 2009 yılının günlerine göre tasarlanmış bir ajanda. Bu diyet günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlıyor yaşam ve dengeli beslenme ile ilgili 13 farklı konu anlatıyor ve her sayfasında ufak ipuçları ve yönlendirici mesajlar içeriyor. 365 gününüzü not alabileceksiniz. Haftalık değerlendirme tablolarıyla gelişiminizi takip edebileceksiniz. Bir sene sonunda yeni alışkanlıklarınızla birlikte yenilendiğinizi de hissedeceksiniz.
İyi Yaşam Günlüğü ile 2009 yılı sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz! İyi Yaşam Günlüğü hem günlük ajandanız hem de yaşam koçunuz olacak.
Daha iyi yaşamı daha fazla ertelemeyin...

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

fethullah gülen sinema çocuk şiddeti oda ilişki cıa parti hindistan deprem şiir tkp mitologya kan kız arkadaş suç 1908 devrimi gezi kan içiciler özal şiva vahası ahmet şık hallacı mansur kastelli soner yalçın hayal mısır yazar çevre koruma operasyon tasavvuf uyuşturucu köpekbalığı mekan liman mübin ajanda felsefe spiritüel aşk pedro parama oğlak londra ikizler masal yengeç tiyatro kadın nuriye akman tüccar ergen kızlar fanlo yemek istanbul başak stasi özgürlük hitler hayal kırıklığı komplo teorisi idam kıskançlık şehbal sakkara islam şiddet maya çalışan kadınlar stiletto osmanlı imparatorluğu 1960 ihtilali macera kurşun hacı bektaş veli feminizm italya gerilim cezaevi etki ajanları dublin kahire balık zeka kimlik çatışması selanik doğu perinçek korsan kitap müzik fidel castro porno mimesis istanbul üniversitesi dönmeler dişi parmak izi göç fehiman ekonomi necip hablemitoğlu başkalarının kokusu dostoyevski ego laik dna zombi roman yalnızlık devrim istihbarat kaçış türkiye referans siyonizm yaşar nabi nayır romantik komedi yaşlı nick tarikat siyaset soruşturma ihanet yahudi bilim insanları tevrat dede ali albayrak serenad haldun taner acı tarih allah hrant dink anneler ve kızları akrep islamiyet gabriel garcia marquez naziler azınlık mübadele vaat edilmiş topraklar izmir dar’a durmak polis anne çocuk onat kutlar cinler stavrogin israil erkek arkadaş hacıbektaş cep kitap melek emniyet’te fethullahçı örgütlenme otel çocuk dili türk aksiyon pir rekabet uzay doris day meksika kapatılma nedim şener reis sırrı bektaş comala kasabası cellat mezarlığı lokanta koç soykırım roman kahramanı milliyet kerime nadir çocuk bakımı puşkin kâhin aşiret gözyaşı tehlike bedeviler bestseller kehanet kimlik akp astroloji küba kürtaj kapancı yay papaz adres işkence banker kastelli anne musevi hanefi avcı ege oğuz atay ölüler örgüt yılmaz güney venedik şeytan vampir bir olmak kutlukhan perker fotoğraf memet fuat edebiyat hapishane donka berlin duvarı katil musa atatürk ecinniler büyük iskender kemikliler tolstoy anlatı schubert nâzım hikmet iş dünyası struma keşanlı ali destanı yoksulluk brezilya ingilizce mizah sultan berlin televizyon facebook mitoloji kasaba deloitte hz. ali vedat kanada çehov mektup fetih anı firavun maeve binchy türklük kadınlar bektaşilik kolera trakya iskenderiye terazi delil kapo hayatın anlamı burçlar aydınlık yahudi gogol manyak cafer ibrani ergenekon jack bağdat futbol matematik kurtuluş erich auerbach boğa dışarısı beslenme hırs küba devrimi lezzet öykü kova nazlı ılıcak mutfak latin amerika edebiyatı yahudiye korucu köyü stalin aile ilişkileri aşk ve macera kadın erkek ilişkileri antoloji oyun hayvan hakları sufilik aslan dağ gülbang türk sineması sabri uzun izak babel anna karenina komünist intikam cinayet osmanlı mafya kanser
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-111-021-9
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 15.5×18.5 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2008
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL