İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Diyet Günlüğü ve ajanda bir arada!
2009 yılına girerken kendiniz ve sevdikleriniz için "iyi bir şey" yapın...
İyi yaşam günlüğü beslenme ve diyete dair temel ve günlük bilgilerin çok pratik olarak özetlendiği ve okuyuculara her gün yol gösteren bir diyet günlüğü ve 2009 yılının günlerine göre tasarlanmış bir ajanda. Bu diyet günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlıyor yaşam ve dengeli beslenme ile ilgili 13 farklı konu anlatıyor ve her sayfasında ufak ipuçları ve yönlendirici mesajlar içeriyor. 365 gününüzü not alabileceksiniz. Haftalık değerlendirme tablolarıyla gelişiminizi takip edebileceksiniz. Bir sene sonunda yeni alışkanlıklarınızla birlikte yenilendiğinizi de hissedeceksiniz.
İyi Yaşam Günlüğü ile 2009 yılı sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz! İyi Yaşam Günlüğü hem günlük ajandanız hem de yaşam koçunuz olacak.
Daha iyi yaşamı daha fazla ertelemeyin...

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

gülbang nuriye akman uyuşturucu kadınlar operasyon tehlike adres tiyatro islamiyet cezaevi hayal kırıklığı ego yahudi suç siyonizm selanik fanlo londra kutlukhan perker göç çocuk şiddeti istanbul hitler çocuk bakımı cinayet facebook yemek şiir sultan berlin duvarı dönmeler küba aslan katil beslenme burçlar kapatılma mitologya manyak cafer dostoyevski örgüt mısır tkp idam tarikat komplo teorisi kan serenad musa izak babel fidel castro spiritüel zeka şiva vahası korucu köyü yaşar nabi nayır fethullah gülen hz. ali maeve binchy porno otel kova kanser anna karenina milliyet matematik tevrat musevi stiletto yahudi bilim insanları mizah jack kaçış yaşlı nick oğlak kemikliler vaat edilmiş topraklar osmanlı 1960 ihtilali sufilik mimesis hayal kadın erkek ilişkileri referans dublin stalin mitoloji sırrı bektaş fetih roman devrim soruşturma hapishane yılmaz güney gogol comala kasabası lokanta hayvan hakları islam sabri uzun ingilizce latin amerika edebiyatı mübadele gezi anı ilişki cep kitap ege dağ yoksulluk edebiyat memet fuat yahudiye rekabet kimlik çatışması öykü meksika gerilim oyun gözyaşı necip hablemitoğlu mübin haldun taner hrant dink ergenekon maya şiddet sakkara delil acı melek çevre koruma fehiman kanada pir dede parti cellat mezarlığı ahmet şık bektaşilik aile ilişkileri hanefi avcı brezilya israil bir olmak şeytan başak intikam işkence hindistan türk akp firavun türklük kıskançlık romantik komedi mutfak nazlı ılıcak aşiret anne çocuk deloitte aksiyon kahire polis özgürlük oda nedim şener stasi mafya cıa komünist aydınlık liman anneler ve kızları ikizler emniyet’te fethullahçı örgütlenme deprem venedik kastelli kâhin azınlık bestseller küba devrimi ergen kızlar bedeviler dişi müzik televizyon türkiye trakya nâzım hikmet başkalarının kokusu türk sineması kadın kız arkadaş atatürk kürtaj aşk 1908 devrimi zombi köpekbalığı yazar gabriel garcia marquez akrep kerime nadir çehov roman kahramanı ihanet doğu perinçek izmir puşkin kehanet ajanda iş dünyası etki ajanları schubert naziler oğuz atay reis çocuk dili aşk ve macera terazi uzay papaz mektup vampir bağdat korsan kitap dna berlin kimlik yalnızlık yay vedat hallacı mansur çalışan kadınlar ölüler pedro parama kurşun kan içiciler kapancı donka erkek arkadaş felsefe keşanlı ali destanı hacı bektaş veli hacıbektaş tolstoy osmanlı imparatorluğu soykırım parmak izi dışarısı kurtuluş koç masal banker kastelli hayatın anlamı siyaset struma italya yengeç hırs feminizm şehbal fotoğraf istanbul üniversitesi iskenderiye erich auerbach futbol ibrani ecinniler doris day lezzet soner yalçın tüccar stavrogin kapo mekan özal laik anne ekonomi kasaba kolera dar’a durmak onat kutlar antoloji tarih tasavvuf macera cinler boğa astroloji sinema istihbarat anlatı büyük iskender allah ali albayrak balık
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-111-021-9
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 15.5×18.5 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2008
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL