İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Diyet Günlüğü ve ajanda bir arada!
2009 yılına girerken kendiniz ve sevdikleriniz için "iyi bir şey" yapın...
İyi yaşam günlüğü beslenme ve diyete dair temel ve günlük bilgilerin çok pratik olarak özetlendiği ve okuyuculara her gün yol gösteren bir diyet günlüğü ve 2009 yılının günlerine göre tasarlanmış bir ajanda. Bu diyet günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlıyor yaşam ve dengeli beslenme ile ilgili 13 farklı konu anlatıyor ve her sayfasında ufak ipuçları ve yönlendirici mesajlar içeriyor. 365 gününüzü not alabileceksiniz. Haftalık değerlendirme tablolarıyla gelişiminizi takip edebileceksiniz. Bir sene sonunda yeni alışkanlıklarınızla birlikte yenilendiğinizi de hissedeceksiniz.
İyi Yaşam Günlüğü ile 2009 yılı sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz! İyi Yaşam Günlüğü hem günlük ajandanız hem de yaşam koçunuz olacak.
Daha iyi yaşamı daha fazla ertelemeyin...

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

erkek arkadaş macera dublin fethullah gülen hayal kırıklığı kova ölüler vaat edilmiş topraklar 1960 ihtilali romantik komedi kurşun facebook korsan kitap yoksulluk uzay öykü devrim zeka türk sineması masal idam yaşlı nick onat kutlar gerilim mafya aşk hindistan özal stalin musevi musa çocuk şiddeti bağdat sabri uzun hapishane iş dünyası fehiman necip hablemitoğlu israil köpekbalığı anne çocuk dede mutfak nazlı ılıcak selanik doğu perinçek osmanlı aşk ve macera başkalarının kokusu kutlukhan perker işkence aile ilişkileri tehlike müzik hacı bektaş veli kahire berlin duvarı kasaba şehbal kıskançlık milliyet nâzım hikmet siyonizm otel yahudi reis balık türklük hanefi avcı tkp dağ cezaevi kolera islamiyet islam ali albayrak kürtaj kadın felsefe izmir gabriel garcia marquez anne oyun iskenderiye çevre koruma italya matematik tarikat firavun bedeviler dar’a durmak kapatılma tüccar koç doris day melek hayatın anlamı yazar polis trakya donka erich auerbach küba parmak izi adres comala kasabası şiva vahası tevrat kan içiciler gözyaşı ecinniler anna karenina kemikliler stiletto mitologya fidel castro türkiye uyuşturucu zombi istanbul sinema büyük iskender oğuz atay vampir antoloji mitoloji hz. ali soruşturma ego ikizler referans boğa stasi porno sırrı bektaş terazi mektup tasavvuf hayal şiir bir olmak ergen kızlar maya mizah dna jack fotoğraf gezi rekabet maeve binchy fetih istanbul üniversitesi başak şeytan ahmet şık aslan kâhin meksika intikam oda azınlık korucu köyü tiyatro atatürk roman kahramanı siyaset latin amerika edebiyatı kanser liman tarih istihbarat ege sultan gogol bestseller roman memet fuat televizyon allah manyak cafer papaz ilişki katil aksiyon soner yalçın akp dostoyevski pir kimlik kurtuluş delil acı yılmaz güney kerime nadir struma edebiyat sufilik ingilizce aşiret feminizm astroloji yengeç yahudiye osmanlı imparatorluğu hırs ergenekon kastelli mübin örgüt fanlo serenad ihanet yaşar nabi nayır stavrogin kanada futbol cellat mezarlığı suç parti londra dişi hrant dink keşanlı ali destanı çocuk dili hayvan hakları sakkara yemek mübadele hitler naziler soykırım schubert kehanet mısır kaçış kadınlar brezilya emniyet’te fethullahçı örgütlenme lezzet spiritüel tolstoy hallacı mansur yay cep kitap kan cinayet beslenme göç çalışan kadınlar mimesis banker kastelli anlatı ajanda 1908 devrimi şiddet kimlik çatışması cinler gülbang küba devrimi lokanta deprem hacıbektaş deloitte anneler ve kızları laik dönmeler vedat kadın erkek ilişkileri kapancı etki ajanları nedim şener kız arkadaş puşkin mekan anı çocuk bakımı akrep haldun taner yalnızlık berlin nuriye akman bektaşilik aydınlık ibrani pedro parama komünist türk kapo çehov ekonomi izak babel cıa operasyon venedik dışarısı burçlar oğlak komplo teorisi özgürlük yahudi bilim insanları
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-111-021-9
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 15.5×18.5 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2008
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL