İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Diyet Günlüğü ve ajanda bir arada!
2009 yılına girerken kendiniz ve sevdikleriniz için "iyi bir şey" yapın...
İyi yaşam günlüğü beslenme ve diyete dair temel ve günlük bilgilerin çok pratik olarak özetlendiği ve okuyuculara her gün yol gösteren bir diyet günlüğü ve 2009 yılının günlerine göre tasarlanmış bir ajanda. Bu diyet günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlıyor yaşam ve dengeli beslenme ile ilgili 13 farklı konu anlatıyor ve her sayfasında ufak ipuçları ve yönlendirici mesajlar içeriyor. 365 gününüzü not alabileceksiniz. Haftalık değerlendirme tablolarıyla gelişiminizi takip edebileceksiniz. Bir sene sonunda yeni alışkanlıklarınızla birlikte yenilendiğinizi de hissedeceksiniz.
İyi Yaşam Günlüğü ile 2009 yılı sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz! İyi Yaşam Günlüğü hem günlük ajandanız hem de yaşam koçunuz olacak.
Daha iyi yaşamı daha fazla ertelemeyin...

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

istanbul cinayet hırs kapatılma pedro parama polis astroloji beslenme operasyon kapancı comala kasabası sufilik oyun banker kastelli kanser keşanlı ali destanı cep kitap facebook mısır oda iskenderiye şiddet mutfak hacıbektaş soykırım sinema futbol erkek arkadaş mizah balık memet fuat tehlike dönmeler yaşlı nick bağdat otel kahire ergen kızlar stiletto katil başak firavun ibrani roman kahramanı ege oğlak kehanet soner yalçın dostoyevski kanada allah tiyatro lokanta onat kutlar işkence vampir kan içiciler atatürk kan gezi romantik komedi özgürlük kolera siyonizm matematik hz. ali gogol puşkin kurtuluş ahmet şık kimlik iş dünyası kerime nadir dişi edebiyat çehov osmanlı imparatorluğu başkalarının kokusu uyuşturucu dağ etki ajanları hallacı mansur zombi burçlar televizyon aslan türk sineması felsefe stalin venedik mekan dede küba deloitte göç mektup fehiman musa boğa koç çevre koruma fidel castro izak babel hayal kırıklığı kaçış yaşar nabi nayır dışarısı şiva vahası tarikat siyaset berlin melek israil ingilizce fetih zeka dublin ekonomi azınlık 1960 ihtilali cıa macera öykü bektaşilik mübadele uzay islam trakya akp roman antoloji deprem milliyet selanik nazlı ılıcak soruşturma korsan kitap yılmaz güney nedim şener sakkara izmir aydınlık müzik aşk kutlukhan perker masal hacı bektaş veli yoksulluk berlin duvarı yemek sırrı bektaş aşk ve macera köpekbalığı pir tüccar erich auerbach kastelli türklük yahudi bilim insanları yalnızlık devrim şehbal ali albayrak istanbul üniversitesi çocuk dili sabri uzun bestseller laik hanefi avcı maeve binchy küba devrimi struma tkp kurşun yengeç mübin mafya haldun taner ihanet tasavvuf kadın erkek ilişkileri kimlik çatışması yay referans aşiret kapo ego doris day yazar mitologya gülbang stasi lezzet cellat mezarlığı rekabet necip hablemitoğlu brezilya parmak izi gerilim suç çocuk bakımı acı ecinniler kasaba anne çocuk londra çocuk şiddeti nuriye akman sultan korucu köyü cezaevi mitoloji tolstoy anna karenina fotoğraf kız arkadaş vedat tarih manyak cafer hayatın anlamı oğuz atay dna serenad anlatı ajanda vaat edilmiş topraklar fanlo şeytan aksiyon hayal tevrat intikam örgüt hitler hayvan hakları doğu perinçek anı terazi kadın ölüler akrep bir olmak ilişki aile ilişkileri fethullah gülen şiir özal cinler kâhin jack ikizler parti donka mimesis latin amerika edebiyatı komünist dar’a durmak reis schubert italya kadınlar spiritüel anne kürtaj hrant dink 1908 devrimi meksika çalışan kadınlar idam hindistan yahudiye adres osmanlı komplo teorisi bedeviler büyük iskender gabriel garcia marquez gözyaşı yahudi maya emniyet’te fethullahçı örgütlenme musevi delil liman kemikliler papaz naziler nâzım hikmet hapishane türk istihbarat stavrogin kıskançlık anneler ve kızları türkiye ergenekon kova feminizm porno islamiyet
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-111-021-9
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 15.5×18.5 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2008
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL