İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Diyet Günlüğü ve ajanda bir arada!
2009 yılına girerken kendiniz ve sevdikleriniz için "iyi bir şey" yapın...
İyi yaşam günlüğü beslenme ve diyete dair temel ve günlük bilgilerin çok pratik olarak özetlendiği ve okuyuculara her gün yol gösteren bir diyet günlüğü ve 2009 yılının günlerine göre tasarlanmış bir ajanda. Bu diyet günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlıyor yaşam ve dengeli beslenme ile ilgili 13 farklı konu anlatıyor ve her sayfasında ufak ipuçları ve yönlendirici mesajlar içeriyor. 365 gününüzü not alabileceksiniz. Haftalık değerlendirme tablolarıyla gelişiminizi takip edebileceksiniz. Bir sene sonunda yeni alışkanlıklarınızla birlikte yenilendiğinizi de hissedeceksiniz.
İyi Yaşam Günlüğü ile 2009 yılı sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz! İyi Yaşam Günlüğü hem günlük ajandanız hem de yaşam koçunuz olacak.
Daha iyi yaşamı daha fazla ertelemeyin...

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

italya tüccar felsefe futbol çocuk dili mafya komünist yazar soykırım yay şiir oda boğa bestseller matematik kan cinayet izmir ingilizce etki ajanları aile ilişkileri stalin jack zombi feminizm aslan gülbang işkence ergen kızlar israil vedat erich auerbach astroloji pedro parama otel yahudiye ikizler suç anlatı trakya donka delil hitler berlin duvarı bektaşilik schubert mübin fanlo antoloji dede firavun ecinniler büyük iskender islam kerime nadir musevi kaçış çehov mitoloji istanbul şiva vahası kız arkadaş sakkara islamiyet şiddet hanefi avcı yemek 1960 ihtilali yengeç sırrı bektaş romantik komedi siyaset venedik hallacı mansur hayal gezi anna karenina facebook kan içiciler dişi küba gözyaşı kâhin katil yılmaz güney uyuşturucu göç ihanet kemikliler televizyon polis maeve binchy hayal kırıklığı tolstoy korsan kitap fidel castro nâzım hikmet kahire hacıbektaş kadın erkek ilişkileri kasaba kadınlar dublin yoksulluk vampir ego kurtuluş hayvan hakları latin amerika edebiyatı masal oğlak stiletto kıskançlık akrep şeytan hrant dink mitologya iş dünyası şehbal vaat edilmiş topraklar ibrani lokanta mısır berlin tevrat fotoğraf balık meksika fehiman liman türklük müzik banker kastelli siyonizm fethullah gülen aksiyon kürtaj emniyet’te fethullahçı örgütlenme 1908 devrimi dönmeler beslenme necip hablemitoğlu başkalarının kokusu manyak cafer türk azınlık doğu perinçek lezzet cıa yahudi bilim insanları brezilya papaz dar’a durmak melek akp mutfak korucu köyü stasi bedeviler özgürlük türkiye stavrogin porno tarih edebiyat anne osmanlı kutlukhan perker cinler ilişki roman parmak izi kimlik ajanda kapo aşk kastelli mektup acı idam roman kahramanı kimlik çatışması oğuz atay sabri uzun deloitte musa laik ekonomi terazi nedim şener deprem istanbul üniversitesi küba devrimi cezaevi soruşturma ergenekon soner yalçın dostoyevski serenad doris day komplo teorisi yalnızlık nazlı ılıcak rekabet bir olmak maya aşk ve macera burçlar kova başak puşkin memet fuat örgüt kolera dna mübadele hz. ali yahudi aşiret kapancı öykü sultan izak babel hapishane haldun taner köpekbalığı kanada hacı bektaş veli struma yaşlı nick zeka ahmet şık allah cep kitap koç reis aydınlık pir çalışan kadınlar tasavvuf selanik dışarısı kanser kehanet yaşar nabi nayır devrim naziler onat kutlar anı spiritüel anneler ve kızları istihbarat keşanlı ali destanı oyun ölüler adres cellat mezarlığı bağdat çocuk bakımı kadın iskenderiye tkp fetih anne çocuk atatürk milliyet operasyon uzay gerilim sinema erkek arkadaş tehlike ali albayrak gabriel garcia marquez osmanlı imparatorluğu gogol dağ parti özal kapatılma hırs comala kasabası mimesis kurşun mizah nuriye akman referans mekan londra çevre koruma çocuk şiddeti intikam türk sineması macera ege sufilik hayatın anlamı tarikat tiyatro hindistan
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-111-021-9
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 15.5×18.5 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2008
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL