İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Diyet Günlüğü ve ajanda bir arada!
2009 yılına girerken kendiniz ve sevdikleriniz için "iyi bir şey" yapın...
İyi yaşam günlüğü beslenme ve diyete dair temel ve günlük bilgilerin çok pratik olarak özetlendiği ve okuyuculara her gün yol gösteren bir diyet günlüğü ve 2009 yılının günlerine göre tasarlanmış bir ajanda. Bu diyet günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlıyor yaşam ve dengeli beslenme ile ilgili 13 farklı konu anlatıyor ve her sayfasında ufak ipuçları ve yönlendirici mesajlar içeriyor. 365 gününüzü not alabileceksiniz. Haftalık değerlendirme tablolarıyla gelişiminizi takip edebileceksiniz. Bir sene sonunda yeni alışkanlıklarınızla birlikte yenilendiğinizi de hissedeceksiniz.
İyi Yaşam Günlüğü ile 2009 yılı sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz! İyi Yaşam Günlüğü hem günlük ajandanız hem de yaşam koçunuz olacak.
Daha iyi yaşamı daha fazla ertelemeyin...

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

yalnızlık kâhin fotoğraf gözyaşı aşk çalışan kadınlar kadınlar doris day nazlı ılıcak sufilik cep kitap vampir erich auerbach mübin anneler ve kızları yay facebook edebiyat 1960 ihtilali hırs tiyatro nâzım hikmet italya acı örgüt dna laik latin amerika edebiyatı ilişki yahudi felsefe rekabet şiddet reis tarih cinler 1908 devrimi uyuşturucu korucu köyü kız arkadaş fehiman kasaba intikam cezaevi kurtuluş kanada stalin dışarısı başkalarının kokusu israil balık ahmet şık macera anne hayal kırıklığı parti pir ikizler stiletto puşkin şiir osmanlı selanik kadın pedro parama akp mimesis ekonomi naziler kapatılma polis dostoyevski özgürlük stasi kaçış maya hayatın anlamı mitologya hayvan hakları fidel castro ibrani firavun londra anna karenina komplo teorisi korsan kitap ihanet meksika aydınlık mutfak cellat mezarlığı aslan zeka jack cinayet küba ergen kızlar hanefi avcı gabriel garcia marquez sakkara lokanta yemek fanlo komünist istanbul üniversitesi büyük iskender anlatı ölüler serenad gezi onat kutlar yahudiye mitoloji gogol hacıbektaş mekan tüccar hacı bektaş veli izmir sabri uzun oğuz atay nuriye akman uzay ali albayrak bedeviler kolera roman kürtaj otel sultan kadın erkek ilişkileri türk sineması hapishane vaat edilmiş topraklar atatürk aile ilişkileri yengeç bektaşilik terazi tolstoy manyak cafer öykü necip hablemitoğlu astroloji etki ajanları adres kapancı sırrı bektaş kemikliler koç çevre koruma romantik komedi bağdat gerilim kan içiciler ingilizce kimlik çatışması gülbang kerime nadir islamiyet soner yalçın türklük müzik spiritüel yazar kimlik futbol ajanda iş dünyası zombi hitler melek yılmaz güney devrim operasyon çocuk bakımı yoksulluk mafya kurşun fetih hayal trakya boğa soruşturma tarikat çocuk şiddeti katil kıskançlık oyun tevrat deloitte masal kan hallacı mansur bir olmak dede oğlak dişi ego tehlike hindistan türkiye bestseller referans mübadele mısır dublin suç soykırım çocuk dili delil burçlar kehanet parmak izi iskenderiye banker kastelli erkek arkadaş musa hrant dink oda berlin kutlukhan perker küba devrimi göç ecinniler mizah nedim şener venedik lezzet anne çocuk çehov brezilya emniyet’te fethullahçı örgütlenme comala kasabası akrep aşiret ege aşk ve macera yahudi bilim insanları sinema istanbul feminizm televizyon yaşlı nick yaşar nabi nayır köpekbalığı kastelli haldun taner mektup matematik cıa maeve binchy hz. ali papaz istihbarat işkence azınlık osmanlı imparatorluğu kova keşanlı ali destanı milliyet şiva vahası beslenme donka şeytan siyonizm islam roman kahramanı kapo doğu perinçek tkp struma vedat stavrogin tasavvuf berlin duvarı siyaset şehbal deprem anı ergenekon fethullah gülen dar’a durmak türk özal memet fuat schubert kanser başak musevi izak babel kahire aksiyon dağ porno allah idam dönmeler antoloji liman
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-111-021-9
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 15.5×18.5 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2008
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL