İyi Yaşam Günlüğü

Kitap Hakkında:

Diyet Günlüğü ve ajanda bir arada!
2009 yılına girerken kendiniz ve sevdikleriniz için "iyi bir şey" yapın...
İyi yaşam günlüğü beslenme ve diyete dair temel ve günlük bilgilerin çok pratik olarak özetlendiği ve okuyuculara her gün yol gösteren bir diyet günlüğü ve 2009 yılının günlerine göre tasarlanmış bir ajanda. Bu diyet günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlıyor yaşam ve dengeli beslenme ile ilgili 13 farklı konu anlatıyor ve her sayfasında ufak ipuçları ve yönlendirici mesajlar içeriyor. 365 gününüzü not alabileceksiniz. Haftalık değerlendirme tablolarıyla gelişiminizi takip edebileceksiniz. Bir sene sonunda yeni alışkanlıklarınızla birlikte yenilendiğinizi de hissedeceksiniz.
İyi Yaşam Günlüğü ile 2009 yılı sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz! İyi Yaşam Günlüğü hem günlük ajandanız hem de yaşam koçunuz olacak.
Daha iyi yaşamı daha fazla ertelemeyin...

 
Uzm. Dyt. Dilara  Koçak
Uzm. Dyt. Dilara Koçak

Yazar Hakkında

Dilara Koçak 1994'te Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimi yaptı, uzman diyetisyen oldu (1996). 2001'de İstanbul Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı'nı tamamladı. Çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü şefi olarak çalışan Koçak, halen Amerikan Hastanesi konsültan diyetisyenidir. Dilara Koçak, Türiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği ile Endokrinoloji, Obezite ve Metabolizma dernekleri üyesidir ve "Milliyet" gazetesinde sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konulu yazılar yazmaktadır.
Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile "wellness" kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurucusu olduğu Mezura Kliniğin’de uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerden oluşan ekibiyle hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, Türkiye'deki birçok şirkete, yönetici ve işadamına beslenme koçluğu yapmaktadır.

 
Paylaşım
 
 
Bu Kitabı Nereden Alabilirim?

Bu kitabı aşağıdaki Internet mağazalarından ve seçkin kitabevlerinden alabilirsiniz.

D&R İdefix Kitapyurdu
 
Hepsiburada Pandora
 
 

Etiket Bulutu

siyaset tolstoy tarikat islam manyak cafer televizyon futbol siyonizm aşk serenad şiva vahası kan içiciler emniyet’te fethullahçı örgütlenme büyük iskender fotoğraf hapishane felsefe tüccar hrant dink tarih roman venedik yahudi bilim insanları kaçış masal kimlik çatışması erkek arkadaş papaz kapo işkence aslan aydınlık ikizler ekonomi küba devrimi soykırım koç memet fuat müzik hz. ali başkalarının kokusu çehov osmanlı imparatorluğu struma kadınlar bektaşilik latin amerika edebiyatı anneler ve kızları istanbul porno deloitte trakya nâzım hikmet fidel castro kurşun etki ajanları izak babel yazar kastelli deprem kemikliler romantik komedi bedeviler çevre koruma anne cinayet ecinniler kahire komünist kurtuluş kâhin suç 1908 devrimi korucu köyü aşiret kan bestseller cellat mezarlığı selanik istanbul üniversitesi comala kasabası astroloji mektup naziler hırs idam oda mitoloji ingilizce dönmeler küba antoloji iskenderiye komplo teorisi doris day soruşturma acı ajanda tehlike kıskançlık öykü aşk ve macera kova sufilik türkiye tevrat sakkara vampir gözyaşı fethullah gülen banker kastelli stavrogin parmak izi kanser hayvan hakları türk sineması adres ahmet şık otel gogol vaat edilmiş topraklar hayal kırıklığı yaşar nabi nayır londra vedat yahudiye laik kutlukhan perker anne çocuk türk delil hallacı mansur mübadele hindistan cezaevi köpekbalığı hanefi avcı türklük rekabet mısır berlin duvarı ihanet kadın erkek ilişkileri yaşlı nick pedro parama izmir lokanta başak bağdat fanlo kız arkadaş melek yemek mutfak çocuk bakımı şiddet fehiman aile ilişkileri gezi çocuk dili parti gülbang nazlı ılıcak tasavvuf yengeç meksika maeve binchy italya iş dünyası tiyatro 1960 ihtilali örgüt ego maya israil berlin istihbarat soner yalçın kehanet kanada dublin onat kutlar şehbal gerilim nedim şener dar’a durmak operasyon musa nuriye akman puşkin kürtaj sultan hayal allah kadın çocuk şiddeti islamiyet milliyet kerime nadir ergen kızlar spiritüel mimesis intikam cıa dışarısı atatürk dostoyevski mitologya yalnızlık özgürlük kolera şeytan dna sırrı bektaş hacı bektaş veli akrep yay anı donka necip hablemitoğlu gabriel garcia marquez polis referans devrim firavun korsan kitap reis dede liman mekan mafya oyun katil hitler roman kahramanı feminizm stiletto uyuşturucu burçlar facebook sabri uzun sinema zombi dişi matematik hacıbektaş zeka akp kimlik ibrani doğu perinçek beslenme hayatın anlamı yılmaz güney mübin boğa şiir lezzet ilişki oğuz atay çalışan kadınlar erich auerbach yoksulluk tkp keşanlı ali destanı pir cinler kapatılma anlatı bir olmak stalin yahudi ege terazi kapancı musevi osmanlı edebiyat ölüler jack aksiyon fetih haldun taner ergenekon uzay balık mizah brezilya kasaba cep kitap özal stasi oğlak dağ azınlık ali albayrak schubert anna karenina macera göç
 
İyi Yaşam Günlüğü

ISBN: 978-605-111-021-9
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 15.5×18.5 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2008
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30.00 TL