Etkinlikler

Ali Canip Olgunlu D&R Live Söyleşi Günü

31 Ocak 2018, 19.00 - D&R Trump
 

İhtimal

Kitap Hakkında:


Sen benim tek ihtimalimdin


Yalancıları iyi tanırım ben; birine her gün aynadan bakıyorum çünkü.


"Aşk çok tuhaf kelime… İnsan her duyduğunda yeniden inanıyor. Aşk, dünyanın en güzel aldanışı. Sonunu bilerek koştuğumuz uçurum. Tam atlayacakken, tutar umuduyla, gözlerinden yüreğine koşmuştum ben de. Yarı yolda çelme takanın sevdiğim adam olacağını bilemezdim elbette.”

Tutku, karşı konulmaz bir çekim, imkânsızlıklar içinde yeşeren bir aşk… 


 

Yazar Hakkında

Gülşah Elikbank 1980’de İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. Ardından yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi’nde Yönetim ve Çalışma Psikolojisi üzerine yaptı.
İstanbul’da uzun yıllar yöneticilik yaptıktan sonra, İzmir’de, Türkiye’nin ilk edebiyat konseptli oteli olan Mini Fuar Hotel’i açtı. Yazar bu otelle Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 2013 yılının “yılın turizm işletmecisi” seçildi. Elikbank, çeşitli kurumlara edebiyat etkinlikleri ve festivalleri konusunda danışmanlık yapıyor. Ege Telgraf gazetesi kültür-sanat sayfasını hazırlıyor, BirGün gazetesinde yazıyor.
Şimdiye dek yayımlanan romanları şunlardır: Günebakan Üçlemesi (Siyah Nefes, Mavi Dağ, Kızıl Ölüm) Aşkın Gölgesi, Rüya Takımı: Medusa’nın Pusulası, Uykusuzlar, Yalancılar ve Sevgililer.
Aşkın Gölgesi adlı romanı Arapça olarak 8 Ortadoğu ülkesinde okurlarla buluşmuştur. Gelecek yıl ise İtalya’da İtalyanca olarak okurlarla buluşacaktır.
Rüya Takımı: Medusa’nın Pusulası adlı çocuk romanı ise Makedonca olarak Makedonya’da yayımlanmıştır. Yakın zamanda Romanya’da Türkçe ve Romence olarak çift dilli olarak da yayımlanacaktır.

Doğan Kitap tarafından yayımlanan eserleri
 
Paylaşım
 
 
 
 
 
İhtimal

ISBN: 978-605-09-3964-4
Sayfa Sayısı: 232
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Ocak 2017
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 19.00 TL

SATIN AL
D&R Idefix Kitap Yurdu Hepsi Burada Pandora